Şimdi Ara

Razer, RGB aydınlatmaya sahip akıllı yüz maskesi üretimine başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Razer, RGB aydınlatmaya sahip akıllı yüz maskesi üretimine başlıyor

ABD'li oyun aksesuarları üreticisi Razer, bu yılın başlarında Project Hazel isimli bir akıllı yüz maskesi tanıtmıştı. Şirket yakında RGB aydınlatmalı yüz maskesinin seri üretimine başlayacağını resmen duyurdu.

Ayrıca Bkz.Apple M1, tek çekirdek testinde Intel Core i7-11700K'yı geride bıraktı

Razer, ileri teknoloji RGB yüz maskesini 2021'nin başlarında düzenlenen CES fuarında görücüye çıkarmıştı. Şirket konsept tasarım olarak sunulan Project Hazel maskesinin gerçek bir cihaza dönüşeceğini açıkladı.

N95 maskesi kadar etkili olacak

Şeffaf tasarıma sahip Project Hazel, virüslere ve bakterilere karşı geleneksel tek kullanımlık maskelere göre daha iyi koruma sunacak. Gelişmiş filtreleme sistemi sayesinde havadaki partiküllerin yüzde 95'ini yakalayabilen N95 maskesi kadar etkili olması bekleniyor.

Razer, RGB aydınlatmaya sahip akıllı yüz maskesi üretimine başlıyor

Maskenin ana ayırt edici özelliği birçok Razer ürününde olduğu gibi RGB aydınlatma fonksiyonu olacak. Tıbbi maskeler bildiğiniz üzere sesi boğuyor. Razer'ın akıllı maskesi kullanıcının sesini güçlendiren bir mikrofon ve hoparlör içerecek. Ürünün çıkış tarihi ve fiyatı hala belirsizliğini koruyor.

Kaynak:
    https://www.engadget.com/razer-manufacture-project-hazel-rgb-mask-120020874.html

• Ne kadar boş yorum yapan var.
    Adamlar düşünüyor mu? Evet düşünüyor.
    Üretiyorlar mı? Evet üretiyorlar.
    Satıyorlar mı? Evet satıyorlar.

Sende eleştireceğine üret sat.Sen rgb sevmiyorsun diye başkası da sana uymak zorunda mı?Yani size göre gereksiz gibi gözükebilir adamlarda ticari kafa var düşünüp üretiyorlar parası olanda alıyor.Şuna eminim ki paramız değerli olsa şunları 10 20 liraya alsak en önde siz gidip alırsınız bundan eminim :D
  • 1 nisan şakasıdır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şu ana dek Razer'ın projelerini seri üretime geçirdiğini görmedim. Eğer geçirirse bu ilk olur.

• Durun tahmin ediyorum oyuncu maskesi bu.

• RGB li donda yaparlar yakında.

• Saniye 60 Nefes alma veriyor mu?

• O kadar salak bi kitle varki, rgb ve oyuncu kelimesi gecmesi, urunun satilmasi icin yeterli.

• mousepad - max 20 euro, rgb mousepad 50 euro. 20 euroya led şerit alıyorsun 10metre :D

• Bunu duyan Steelseries RGB'li boxer için kolları sıvadı.

• Modelin adına Burak Şolt desinler.

RGB sevdalısı koca yüreği ödüllendirmiş olurlar.

• nuksws_99 N kullanıcısına yanıt
    rgb mouse pad gösteriş için alınıyor zaten.performans için olan mousepadlerde 40 dolar civarında.

• RGB nin girmediği bi yer kaldı, onu da merakla bekliyorum bakalım ilk kim yapacak

• siparişi geçtim sitesinden :p

• Eşek olursanız semer vuran çok olur, siz devam edin böyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar boş yorum yapan var.
    Adamlar düşünüyor mu? Evet düşünüyor.
    Üretiyorlar mı? Evet üretiyorlar.
    Satıyorlar mı? Evet satıyorlar.

Sende eleştireceğine üret sat.Sen rgb sevmiyorsun diye başkası da sana uymak zorunda mı?Yani size göre gereksiz gibi gözükebilir adamlarda ticari kafa var düşünüp üretiyorlar parası olanda alıyor.Şuna eminim ki paramız değerli olsa şunları 10 20 liraya alsak en önde siz gidip alırsınız bundan eminim :D

• Dip kısmı RGB ile aydınlatılmış veya parlayan prezervatif yapma fikri çık aklımdan!

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    dediklerinize katılıyorum.bazı insanlar gereksiz olarak görüyor fakat kullananda çok, niye bu kadar rahatsızlar anlamıyorum, herkes istediğini alsın işte.

• Ekmek dolabiyla senkronize oluyormuymus?

• en azından under armour'un tasarımı olup virüs koruması sağlamaz dediği maskeden iyidir

• cocainbar kullanıcısına yanıt
    Eğer ışıklı ekmek dolabından bahsediyorsan, o teknolojiye ulaşmalarına daha çok var :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.