Şimdi Ara

MGS ve Death Stranding geliştiricisi Kojima'nın yeni oyunu çok yakında duyurulacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MGS ve Death Stranding geliştiricisi Kojima'nın yeni oyunu çok yakında duyurulacak

Metal Gear Solid ve geçtiğimiz yıllarda çıkan Death Stranding isimli oyunun başındaki isim olan Hideo Kojima'nın oyun stüdyosu Kojima Productions'ın yeni oyunu çok yakında duyurulacak.

Ayrıca Bkz.Sevilen strateji oyunu Total War: Rome Remastered, PC için duyuruldu; Türkiye fiyatı belli oldu!

Yine Metal Gear Solid ve Death Stranding oyunlarında sanat yönetmeni olan ve uzun yıllardır Kojima ile birlikte çalışan Yoji Shinkawa, geçtiğimiz günlerde AI Hub ile bir röportaj gerçekleştirdi. Orada yeni bir oyun üzerinde çalıştıklarını ve çok yakın bir zamanda duyuracaklarını söyledi. 

Kojima Productions'ın yeni bir oyun üzerinde çalıştığı zaten geçtiğimiz yıl Ekim ayında onaylanmıştı. Ancak nasıl bir oyun üzerinde çalıştıkları ne yazık ki bilinmiyor.

Hayranlar Kojima'dan, P.T.'ye kavuşamadıkları için bir korku oyunu bekliyor. Ancak Kojima'nın nasıl bir oyun yapacağı da cidden büyük bir belirsizlik. Kendisi Death Stranding ile ne kadar farklı oyunlar yapabileceğini göstermişti. Özellikle hikaye anlamında çok başarılı işlere imza atıyor. 

Kaynak:https://www.gamesradar.com/kojima-productions-could-announce-its-next-game-quite-soon-says-art-director/

• hala death stranding ps5 versiyonu beklıyorum. Bu dual sensi bu oyun kullanmayacakda hangı oyun kullanacak

• Ps5 oyun piyasasını heyecanlandırdı oyun yapımcıları yarışıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • P.T. ne Allah aşkına! Herkes bilmek zorunda mı?

• The walking dead deki değil mi bu
  • İster sevin ister sevmeyin, bu piyasaya yeni bir soluk getirmeye çalışan nadide prodüktörlerden birisi Kojima. Her işinden kalite akar.

Eğer silent hill PT'yi yapabilseydi dünyanın en iyi korku oyunlarından birine şahit olabilirdik. İnşallah öyle bir projeyle gelirler

• İlk başta "Death Stranding" oyununun konusunun ağırlıklı olarak "kargo taşımacılığı" olduğunu öğrenince, hadi canım kargo taşımacılığın dan iddialı oyun mu olur demiştim.
    Ancak büyük konuşmamak lazımmış, şimdi oyunu bırakamıyorum, çok zevkli, "Truck Simulator" oyunundan çok farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 26 Mart 2021; 17:38:1 >
  • methotrexat M kullanıcısına yanıt
    Demonun adi PT idi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oooo Shinji yarın olmaz Shinji. Shinji
  • encuni kullanıcısına yanıt
    Ben pc'de kontroller ile oynadım :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.