Şimdi Ara

Steam'de BAFTA indirimleri başladı: İşte dikkat çekenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Steam'de BAFTA indirimleri başladı: İşte dikkat çekenler

BAFTA Oyun Ödülleri'ne aday olan oyunların önemli bir kısmı şu anda Steam'de indirimlerle satın alınabiliyor. Bu hafta sonu boyunca devam edecek olan kampanyada %70'e varan fırsatlar dikat çekiyor.

Doom serisinin sevilen yeni oyunu Doom Eternal şu anda %50 indirimle 99 TL'ye kadar gerilemiş durumda. Tarihin en iyi VR deneyimlerinden birisi olarak değerlendirilen Half-Life Alys oyunu da 55 TL'ye satın alınbiliyor. BAFTA'da Yılın Oyunu ödülünü kazanan Hades'te ise önceki kampanyalarda olduğu gibi yine %20 indirim uygulanmış.

Kampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Aşağıda indirimleri listeledik.

• Kentucky Route Zero: PC Edition -- 27,30 TL

• Hades -- 32,00 TL

• Carrion -- 24,12 TL

• Doom Eternal -- 99,50 TL

• Half-Life Alyx -- 55,20 TL

• Cyberpunk 2077 -- 199,20 TL

• F1 2020 -- 27,60 TL

• Fall Guys  -- 26,60 TL

• Röki -- 29,25 TL

• Call of the Sea -- 25,60 TL

• No Man's Sky -- 75,00 TL

Kaynak:https://store.steampowered.com/sale/bafta_2021

• Cyberpunk 2077 almaya değer mi arkadaşlar?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cyberpunk'a bak 200 TL...

Bir avuç bug'ı adamlar 200 TL ye satma cüretini gösteriyor ve gelir elde ediyor, çok ilginç bir dünyada yaşıyoruz.

200 TL'ye ben sizin yerinizde olsaydım gidip fıstık gibi 3-4 porsiyon cağ kebabı yer, üzerine de şöyle güzel bir şöbiyet basardım.

• Değmez. 2 porsiyon iskenderi göm. Baklavacıya git 1 pakette antepli baklava koydur. Mis.:)
  • Diğer Tüm AAA ve iyi AA oyunları bitirdiysen belki değer. Ama bence cyberpunk alsan bile 2022'ye kadar oynama. Bir çok güncelleme gelecek. Oyun early access gibi çıktığını düşün. Early access bitene kadar alınır ama oynamaz.

• O fiyatı şuan haketmiyor. Complete edition beklenmeli

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • V4LKyR V kullanıcısına yanıt

Ahahahaha oyunu oynamadığın o kadar belli ki. Kesin bikaç yayıncıdan oyunun ilk günkü haliyle çekilen videoları izlemişsin. Ben keyif dolu 97 saat harcadım o oyunda. 22 euroya gayet temiz hizmet. Aklınız yok fikriniz var zavallılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Swedish Marksman S kullanıcısına yanıt

Öyle bir şey yok, bozuk bir oyun o.

• Benim PC patates. Yeni bir oyun çıksa büyük ihtimal oynayamam. Mesela Unreal Engine 4 oyunları çok kasıyor. Ama benim fikrime göre beklenmeli. Adamlara dediler 7 yıldır bekliyoruz çıkarın lan artık. Adamlar da çıkardı buglarla dolu oyunu. Zamanla güncelleme çıkara çıkara hataları düzeltirler. Zaten güncellemelerin amacı budur. Hata düzelt, içerik ekle, hata düzelt, optimizasyonu arttır, içerik ekle, hata düzelt...

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt

Harcadığın oksijene yazık be. Zavallı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hahahahahah svensk husvagn

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.