Şimdi Ara

Nisan ayında Netflix'e eklenecek özel yapımlar belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
2.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nisan ayında Netflix'e eklenecek özel yapımlar belli oldu

Hem dünyada hem de Türkiye'de en büyük video akış platformlarından biri olan Netflix'in, 2021 Nisan ayında Türkiye'de yayınlayacağı özel içerikler belli oldu.

Ayrıca Bkz.Mortal Kombat filminden yeni bir video paylaşıldı

Nisan ayı listesine baktığımızda dikkat çeken yapımlar şöyle:

• Dünyanın en popüler komedi dizilerinden biri olan Friends, 1 Nisan'da tüm bölümleri ile Netflix'te.

• Gerçek olaylardan esinlenen The Serpent, usta dolandırıcı Charles Sobhraj'ın ve onu adalet önüne çıkarmak için verilen olağanüstü mücadelenin öyküsünü anlatıyor. The Serpent, 2 Nisan'da Netflix'te.

• Başarılı oyuncu Idris Elba'nın başrolünde olduğu Concrete Cowboy, 2 Nisan'da Netflix'te.

• Rembrandt, Vermeer ve başka sanatçıların bugünkü değeri yarım milyar doların üzerinde olan efsanevi eserleri Boston'daki Isabella Stewart Gardner Müzesi'nden çalınmasını konu alan Bu Bir Soygundur: Dünyanın En Büyük Sanat Hırsızlığı, Colin Barnicle tarafından yönetilen dört bölümlük belgesel dizisi 7 Nisan'da Netflix'te.

• Yılmaz Erdoğan'ın tiyatro oyunundan uyarlanan Netflix'in yeni Türk filmi Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?, 9 Nisan'da Netflix'te.

• Leigh Bardugo'nun dünya çapında çok satan Grishaverse romanlarından uyarlanan Gölge ve Kemik,  23 Nisan'da Netflix'te. 

Nisan ayında yayınlanacak olan tüm Netflix özel içeriklerini aşağıdaki videoda bulabilirsiniz. Özel içerikler dışında bu ay her zaman olduğu gibi özel olmayan içerikler de platforma eklenecek. 

• Yılmaz Erdoğanın filmini çok merak ediyorum çghbda o kadar çok dillendirdiler ki

• The Serpent güzel gözüküyor bakalım

• Beklenen diziler yine yok :(

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hani yeniler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aşağıdaki web sitesi nereden alıyorlar bilmiyorum ama her ay şöyle bir liste daha yayınlıyorlar.

http://www.ranini.tv/haber/43816/2/netflix-turkiyede-bu-ay-neler-var--nisan-2021

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • para verip pişman olmadığım tek şey olabilir...

• The oz
    Lost
    Sungerbob tüm sezonlar

Ölene kadar para verebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • friends netflixe eklenince blutvden kalkacak mı? ülkedeki yayın hakları 2 ayrı firmada olabiliyor mu?

• Dylan O'brien in filmi baya iyi gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psyduck17

friends netflixe eklenince blutvden kalkacak mı? ülkedeki yayın hakları 2 ayrı firmada olabiliyor mu?

Blu'dan kalkmayacak. Belirli bir platforma özel içerik değilse birden fazla yerde bulunabiliyor bazı dizi ve filmler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim bilgi için

• Friends izlememiştim iyi oldu bu.
  • Zam yapınca yenilemedim. Telefondan ekrana yansıtarak izliyorum. Hepsi var nette

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Friends mi.. Harika bir haber bu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.