Şimdi Ara

Yarış oyunu Project Cars GO, mobil cihazlar için ücretsiz olarak yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarış oyunu Project Cars GO, mobil cihazlar için ücretsiz olarak yayınlandı

Yayıncılığını Gamevil'ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Slightly Mad Studios'un yaptığı popüler yarış oyunu serisinin mobil versiyonu Project Cars GO yayınlandı.

Ayrıca Bkz.Mad Max'ten esinlenen rol yapma oyunu Quest 4 Fuel, mobil cihazlar için yayınlandı

Oyuna baktığımızda şüphesiz en dikkat çeken nokta oynanış, zamanlamaya ve tek bir dokunuş üzerine kurulmuş olması. Alışık olduğumuz simülasyon yarış oyunlarının kontrollerinden daha uzak diyebiliriz. Oyun içerisinde arçalarını kişiselleştirebileceğiniz birçok seçenek de bulunuyor. 

Oyunda birçok lisanslı araç bulunuyor ve hepsi için kampsamlı bir şekilde araç geliştirme yapılabilecek. 50 farklı araç şu anda erişilebilir durumda. Ayrıca Brands Hatch, Autodromo Nazionale Monza, WeatherTech Raceway ve Laguna Seca dahil olmak üzere toplamda 12 farklı pist bulunuyor.

Oyunu şuanda App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyunun boyutu yaklaşık 1.2 GB. iOS tarafında iOS 12.0 veya sonraki bir sürümü kullanıyor olmanız gerekli. Android sürümünde ise cihaza göre değişiyor. Mağaza sayfalarını aşağıda bulabilirsiniz. 

• Of şu tek tuşa basma oyunlarından ne zaman vazgeçerler acaba? Bu kadar asset yapmışsınız optimizasyon yapmışsınız rakip araçlarda yapay zeka var. Araç kişiselleştirme vs. her şey var ama niye gaza frene biz basıp sağa sola hareket ettiremiyoruz acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Veletlere özel sürüm olmuş resmen
  • 7 sene önce çıkan Real Racing 3 oyununun üstüne çıkabilen olmadı hala galiba. Asphalt gibi gerçeklikten uzak oyunları yarış oyunundan saymıyorum

• Büyük hevesle indirip baktim. Sonuç hüsran. 7+ yasindaki cocuklar için yapılmış gibi sanki. Grafik güzel,sesler muazzam ama oynanış berbat. Umarım guncelleme ile kontrolu kullanıcıya bırakırlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • forza horizonun mobil versiyonu gelsin

• Kesinlikle katiliyorum bu kadar sacma bir sistem olamaz oyun cöp gibi herseyi guzel gorunuyor ama tek tus muhabbeti berbat forzanin oyunu dambu tek tus muhabbetinden cöp oldu zaten

• Bende sandım real racing 3 gibi birşey bu isimle hiç çıkmasa daha iyiymiş tam bir çöp

• barabarabarbara kullanıcısına yanıt

Asphalt serisi arcade zaten simülasyon olmasını mı bekliyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • barabarabarbara kullanıcısına yanıt

Hocam simülasyon konusunda grid autosport rr3 den önde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f 22 raptor -- 25 Mart 2021; 10:17:37 >
  • mobilde simülasyon görmek istiyoruz artık anlayın şunu, assoluto racing şu ana kadar oynadığım en iyi mobil sim, tavsiye ederim (fanboy değilim)

• Kızım 7 yaşında ve “böyle yarış oyunu mu olur baba? “dedi bana. Yetkililer duyabilir mi bilmiyorum. Harbiden saçma bir oynanış.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.