Şimdi Ara

Yeni Nissan Z, tanıtım öncesi sızıntı görsellerle ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Nissan Z, tanıtım öncesi sızıntı görsellerle ortaya çıktı

İkonik Z serisinin devamı, yani 370Z'nin halefi geçtiğimiz yıl Z Proto isimli bir prototiple 'ön gösterim' olarak karşımıza çıkmıştı. Bu sayede 400Z olarak adlandırılması beklenen modelin 240Z ve 300ZX modellerinden esinlenen ikonik bir tasarıma sahip olacağını görmüştük.

Bugün ise yeni Nissan Z'nin iç ve dış tasarımını gözler önüne seren videolar paylaşıldı. Otomobilin tasarımına baktığımızda, üretim versiyonunun büyük oranda Z Proto konseptiyle aynı olduğunu görüyoruz. Geçmişten esintiler yaşıyan yuvarlak LED farlar ve dikdörtgen şeklindeki ızgaradan oluşan ön bölümdeki sadelik sürüyor. Ayrıca videolarda birinin tavanı gövde rengi diğerinin ise parlak siyah olmak üzere iki farklı model yer alıyor.

Ayrıca Bkz.Seat'tan 'rekabetçi fiyata' sahip yeni bir elektrikli model geliyor

Otomobilin yan tarafına baktığımızda da çoğu şeyin aynı kaldığını, öte yandan kapı kollarının tasarımının biraz değiştiğini ve arka tekerleklerin üzerine kırmızı reflektör eklendiğini görüyoruz. Yeni Nissan Z'nin arka tarafında da çift egzoz çıkışına ev sahipliği yapan parlak siyah bir difüzör ve yine retro görünümlü stop lambaları dikkat çekiyor. Ayrıca bagaj kapağının ucuna da bir spoyler eklenmiş, ki bu detay konsept versiyonda yoktu.

Yeni Nissan Z, tanıtım öncesi sızıntı görsellerle ortaya çıktı

Paylaşılan TikTok videosunda yeni Nissan Z'nin kabinini de görebiliyoruz. Bu alanda da konsept versiyona göre pek bir şeyin değişmediğini söylemek mümkün. Parlak siyah detaylara sahip üç kollu direksiyonun hemen arkasında büyük bir dijital gösterge ekranı mevcut. Ayrıca konsolun ortasına gömülü modern bir multimedya ekranı da görüyoruz. Orta konsola baktığımızda söz konusu modelin otomatik şanzımana sahip olduğu görülüyor fakat manuelin de seçenekler arasında olacağını biliyoruz.

Yeni Nissan Z'nin bu yılın sonuna doğru tanıtılması ve kalbinde çift turbo 3.0 litre V6 ünite barındırması bekleniyor. Infiniti Q60 Red Sport 400'de de bulunan bu ünite, söz konusu modelde 400 beygir güç ve 474 Nm tork üretiyor.

• Harika bir alet ama ben burada Sandero bile alamam...

• Bakıp bakıp iç geçireceğiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alet resmen ölü dogmus

Turkiye icin tabi :D

• Bence Nissan tasarım dersi vermeli özellikle toyota'ya spor araba böyle yapılır (işin ehli olduğumdan değil taşlamayın hemen ama mâlum Toyota'nın bir Supra faciası var ondan dedim)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gavurlar için sevindirici haber, ne güzel arabaya binecekler

• LordNitrogeN kullanıcısına yanıt

toyotanın suprası sadece arabanın aslında bmw z4 olmasından dolayı eleştirildi. onu bir kenara koyarsan genel olarak herkes tasarımından ve performansından memnun.

• Umarim Gran Turismo Sport a gelir de test surusu yapariz Yeni Nissan Z, tanıtım öncesi sızıntı görsellerle ortaya çıktı 

• Güzel olmuş ama 370z daha agresif duruyor. Tabi wide body kit ve aftermarket parçalar bu aracı bambaşka yapacaktır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Direksiyon büyük göründü bana ve göstergenin üstündeki parça eğer araca aitse gerçekten kötü duruyor.

• Yine geliyor bir kurba tasarımı daha :D

• ahh 911 turbo ahh...

benzetmeselerdi keşke acayip saçma bi tasarım olmuş.

• Direksiyonu saymazsak güzel araba

• El freni çağdışı duruyor.Yeni Nissan Z, tanıtım öncesi sızıntı görsellerle ortaya çıktı 

• El frenini yeni icat etmişler gibi duruyor. Japon’lar garezine yapıyor. Sinir adamlar (:
  • Ne yanlanır bunla. Peehh

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NecronLord

El freni çağdışı duruyor. 

Elektronik el freni 15 yil once kullanilsaydi bugun Tokyo Drift diye bir film olmaz Hizli ve Ofkeli biterdiYeni Nissan Z, tanıtım öncesi sızıntı görsellerle ortaya çıktı 

• madem öyle tokyo drift 2 çekimleri başlasın Yeni Nissan Z, tanıtım öncesi sızıntı görsellerle ortaya çıktı 

• quote:

Orijinalden alıntı: Le7els

madem öyle tokyo drift 2 çekimleri başlasın  

Ne varsa eskilerde var. Sokaklarda basladilar Gokdelenlerden ucuyorlar yok efendim buzul tabakalarinda yan yan Neslihan gidiyorlar.

Tabii ki yenisi ciksa yine izleyecegiz ama o sokak olaylarini ozledik.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.