Şimdi Ara

OnePlus ilk akıllı saatini gururla sunar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OnePlus ilk akıllı saatini gururla sunar

HasselBlad ile iş birliği içerisinde geliştirdiği OnePlus 9 amiral gemisi serisini tanıtan OnePlus ayrıca ilk akıllı saatini de görücüye çıkardı. OnePlus Watch hızlı şarj özelliği ile rakiplerinden farklılaşmaya çalışacak.

OnePlus Watch özellikleri ve fiyatı

OnePlus Watch modelinde 1.39 inçlik AMOLED ekran bizi karşılıyor. Ekran Mohs 9 seviyesinde safir cam ile kaplanmış. Tek bir 46mm paslanmaz çelik kasa seçeneği olan saat IP67 ile su altında da kullanılabiliyor.

Ayrıca Bkz.Macera oyunu Pigeon: A Love Story, mobil cihazlar için yayınlandı

Saatin dikkat çekici tarafı 5W Warp Charge hızlı şarj desteği. Batarya standart kullanımda 14 güne kadar, yoğun kullanımda da 7 güne kadar tek şarj ile idare edebiliyor. 5 dakikalık hızlı şarj ile bir günlük, 20 dakikalık hızlı şarj ile 1 haftalık ekstra süre kazanabilmesi. Pazarda bu hıza yetişebilen nadir akıllı saat var.

110 farklı spor modu olan akıllı saat dahili GPS ile bağımsız bir şekilde mesafe ölçebiliyor. Anormal nabız değerlerini algılayabilen akıllı saat 50 farklı ekran teması sunuyor. OnePlus Watch akıllı saat modeli 159$ fiyat etiketi ile Nisan ortasında satışa sunulacak.

Kaynak:https://www.engadget.com/oneplus-watch-price-availability-specs-145535251.html

• Maşallah işletim sistemi hakkında çok bilgi vermişsiniz.

• İşletim sistemi RTOS(real-time operating system) olarak geçiyor. Bahsedilmesi gerekir
  • Telefondan bağımsız BT kulaklık ile müzik dinlenebiliyor.

• interwap kullanıcısına yanıt
    Güzelmiş. Huawei gt 2 pro düşünüyoruz aylardır, düşünmekle kaldık.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yeni bir akıllı saatten bahsediliyor ve adına akıllı deniyorsa sırf akıllı kelimesinden dolayı işletim sistemi ya da yazılım platformundan bahsedilmesi gerekir. Bunlar yoksa akıllı saat değil de akıllı bilekliğin büyük ekranlısı olduğu akla geliyor.

• Benim anlamadığım samsung active-2 normal kullanımda 2 günde pili biterken bunlar ne yapıyorda 2 hafta şarj süresi verebiliyorlar. Hangi özellikleri kısıyorlarda bu oluyor? gsmarenadan baktım telefon ile görüşmede varmış. İlginç.

• Yalnız muhteşem haber yapmışsınız(!) fiyat hariç hiçbir adam akıllı bilgi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AirSupport kullanıcısına yanıt
    159 euro imis ama baska ulkere gore farklilik gosteriyormus.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Daha çok gelişmesi gerek dye düşünüyorum

• biraz daha gelişirse daha güzel olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Benim anlamadığım samsung active-2 normal kullanımda 2 günde pili biterken bunlar ne yapıyorda 2 hafta şarj süresi verebiliyorlar. Hangi özellikleri kısıyorlarda bu oluyor? gsmarenadan baktım telefon ile görüşmede varmış. İlginç.

Samsung kapitalist sistemin bilmem neyi olmuş artık . One plus ve benzeri markalar tek vuruşla düzgün şeyler ortaya çıkarıyor . Samsung ve diğer aç firmalar ise yılda en az 5 modelle ( bir modele koyup diğerine koymamak , yeni çıkana da koymadiklarini koyup eski model de koyduklarını koymamak ) piyasayi temizliyor .

Kısaca fark zihniyette .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.