Şimdi Ara

Steam'de CD Project RED oyunlarına büyük indirimler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam'de CD Project RED oyunlarına büyük indirimler

Steam'de CD Project RED oyunları şu anda %85'e varan fırsatlarla satın alınabiliyor. Stüdyonun sevilen tüm oyunları kampanyaya dahil olmuş durumda. İndirimler 5 Nisan'a kadar devam edecek.

The Witcher 3: Wild Hunt oyunu şu anda 12 TL'ye kadar gerilemiş durumda. Tüm DLC paketlerini içeren Yılın Oyunu versiyonu da 15 TL'ye satın alınabiliyor. The Witcher 1 ve The Witcher 2 oyunlarının ise sırasıyla 2,70 TL ve 4,65 TL'ye indiği görülüyor.

Stüdyonun son oyunu Cyberpunk 2077 ise %20'lik bir indirim almış. Her yönüyle son yılların en çok konuşulan oyunu olan Cyberpunk 2077'yi şu anda 199 TL'ye satın alabiliyorsunuz.

Steam'in CDPR indirim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Aşağıda dikkat çeken indirimleri listeledik.

• The Witcher 3: Wild Hunt GOTY Edition -- 14,99 TL

• The Witcher 3: Wild Hunt -- 11,99 TL

• The Witcher 2: Assassin's of Kings Enhanced Edition -- 4,65 TL

• The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut -- 2,70 TL

• Cyberpunk 2077 -- 199,20 TL

• Thronebreaker: The Witcher Tales -- 46,79 TL

Kaynak:https://store.steampowered.com/search/?sort_by=_ASC&force_infinite=1&snr=1_7_7_2300_7&specials=1&publisher=CD%20PROJEKT%20RED&page=1

• Şu Witcher serisini sevemeyen, oynayamayan ve zere keyif alamayan ender insanlardanım. Witcher 3'ü millet o kadar öve öve bitiremeyince aldım, bir türlü sevemedim saçma, gereksiz konuşmalar, karakterin tuhaf animasyonları filan fistan, 5 denemede pes ettim kaldırdım. Belki dedim önceki bölümlerdedir keramet 2 ve ardından 1.i de satın aldım. Nafile. Bunca insan ayılıp bayılıyor ama beni kahrımdan bayılttı. Bana göre değilmiş, hala da saçma bir oyun geliyor, bir gün kafama saksı düşer fikrim değişir diye köşede bekletiyorum. İsterse bedava versinler sevemiyorsanız sevemiyorsunuz.
    Oyunu oynayamamis insanlar sallamislar 19 lira bile etmez diye. Unutmayin, Skyrim ilk çıktığında da bug cennetiydi. Cyberpunk 2077yi oynadım. Hikayesi son yıllarda oynadığım en iyi oyunlardan birisi. Grafikler zaten o biçim. Bugla 1-2 kez ya karşılaştım ya karşılaşmadım. Adamlar da farkında ve var güçleriyle düzeltmeye uğraşıyorlar. Ben oynarken hala duzeltilmemis tek şey kaplamaların geç yuklenmesiydi. Buglarin büyük kısmını düzelttiler ama kaplamalara daha sıra gelmedi. Bunu da duzelttiklerinde CP 2077 çoğu EA, Ubisoft oyununun çok ötesinde bir oyun olacak. Oyunu oynamadan, internetteki bug videolarını izleyip "Bu oyuna 19 lora bole vormom hahaha" veya " 50 onco odor hahaha" diyen insan ya oyun cahilidir, ya da gerçekten CDPR'yle alıp veremediği vardır. Bu arada oyunu 1.1 sürümüyle oynadım
  • bu witcher 3 e ps5 patch gelcekti yokmu bı haber

• encuni kullanıcısına yanıt
    CD Projekt Red'in asıl önceliği Cyberpunk 2077 şu anda, ama bu yıl içinde gelecek gibi Complete Edition adı altında çıkacakmış sanırım. PC ve konsol platformlarında satın alanlara ücretsiz sunulacak güncelleme.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulduren

CD Projekt Red'in asıl önceliği Cyberpunk 2077 şu anda, ama bu yıl içinde gelecek gibi Complete Edition adı altında çıkacakmış sanırım. PC ve konsol platformlarında satın alanlara ücretsiz sunulacak güncelleme.

onu bılıoumda cd yi kurtarsa kurtarsa yine witcher kurtarır bence

• CP77 anca 19 TL eder !

az para eder demek kötü bir oyun demek değildir.

benim satın almam isteniliyor ise

bu fiyata gelmesi gerekidir diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 24 Mart 2021; 8:51:27 >
  • Thronebreaker: The Witcher Tales
    Gayet güzel keyifli oyun hem hikayesi hem de kart karşılaşmalari gayet güzel.
  • Cpye 50 lira anca veririm

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulduren

witcher 3 un ps5/xbox versiyonunu baska sirket yapiyor hocam cd project degil.

en son 2020 ortalarina/sonlarina dogru tarih vermislerdi.

• Witcher 3 oynamayan varsa şu dönemde kaçmaz fırsat, ilk başlarda aşırı sıkıyo oyun ama sonradan bir açılıyo başından kalkamıyorsunuz, tabi sabırlı oyuncular için geçerli bu söylediklerim ☺️

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

Cpye 50 lira anca veririm

bence 50 bile etmez

• Doların 8 olduğunu varsayarak söyledim 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

Doların 8 olduğunu varsayarak söyledim 😁

2 sene sonra falan epic bedava verir bunu

• Onvious kullanıcısına yanıt

Bilgim yoktu, teşekkürler.

• Steam in Ülkelere has yapılan fiyat politikası harika ve yerinde. Alım gücünü baz alıp hiç satmamaktansa oyunları olabildiğince satmak ulaştırmak.Ve bunu oyun yapımcılarıyla ilişkili bicimde aktif yapabilmesi.

• Oyunu oynayamamis insanlar sallamislar 19 lira bile etmez diye. Unutmayin, Skyrim ilk çıktığında da bug cennetiydi. Cyberpunk 2077yi oynadım. Hikayesi son yıllarda oynadığım en iyi oyunlardan birisi. Grafikler zaten o biçim. Bugla 1-2 kez ya karşılaştım ya karşılaşmadım. Adamlar da farkında ve var güçleriyle düzeltmeye uğraşıyorlar. Ben oynarken hala duzeltilmemis tek şey kaplamaların geç yuklenmesiydi. Buglarin büyük kısmını düzelttiler ama kaplamalara daha sıra gelmedi. Bunu da duzelttiklerinde CP 2077 çoğu EA, Ubisoft oyununun çok ötesinde bir oyun olacak. Oyunu oynamadan, internetteki bug videolarını izleyip "Bu oyuna 19 lora bole vormom hahaha" veya " 50 onco odor hahaha" diyen insan ya oyun cahilidir, ya da gerçekten CDPR'yle alıp veremediği vardır. Bu arada oyunu 1.1 sürümüyle oynadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanSüperKahraman -- 23 Mart 2021; 12:54:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epic dlcleri bedeva vermez vermedide.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1ses1

Epic dlcleri bedeva vermez vermedide.

tamam dlcleri vermez Steam'de CD Project RED oyunlarına büyük indirimler 

• Şu Witcher serisini sevemeyen, oynayamayan ve zere keyif alamayan ender insanlardanım. Witcher 3'ü millet o kadar öve öve bitiremeyince aldım, bir türlü sevemedim saçma, gereksiz konuşmalar, karakterin tuhaf animasyonları filan fistan, 5 denemede pes ettim kaldırdım. Belki dedim önceki bölümlerdedir keramet 2 ve ardından 1.i de satın aldım. Nafile. Bunca insan ayılıp bayılıyor ama beni kahrımdan bayılttı. Bana göre değilmiş, hala da saçma bir oyun geliyor, bir gün kafama saksı düşer fikrim değişir diye köşede bekletiyorum. İsterse bedava versinler sevemiyorsanız sevemiyorsunuz.

• monacomen kullanıcısına yanıt
    Valla ben de aynı fikirdeyim seninle.
    Kötü bir oyun değil ama bu kadar konuşulacak, övülecek kadar zevk vermedi bana oynarken.
    Ender insanlardan değiliz aslında, oyunu bitirme oranı çok düşük. Alıp da sonun kadar oynayan az bir kitle var.
    Bence bu witcher kitlesinin övecek başka oyunu yok, yatıp kalkıp witcher diyorlar 😁

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.