Şimdi Ara

Rainbow Six'in yeni oyunu Rainbow Six Quarantine'den 1 saatlik oynanış görüntüsü sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rainbow Six'in yeni oyunu Rainbow Six Quarantine'den 1 saatlik oynanış görüntüsü sızdırıldı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ubisoft'un yaptığı popüler video oyun serisi Rainbow Six'in yeni oyunu Rainbow Six Quarantine'den 1 saatlik bir oynanış video sızdırıldı.

Ayrıca Bkz.Battlefield 6'nın tanıtımı Mayıs ayında yapılabilir

Sızdırılan videoya baktığımızda Rainbow Six Siege'deki Alibi, Lion, Vigil, Ela, Finka ve Tachanka operatörlerinin bu oyunda da bulunduğunu görebiliyoruz. Şu sıralar oyunla ilgili testler yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde de oyunun erken PC sistem gereksinimleri paylaşılmıştı ancak resmi olmadığını belirtelim. Sistem gereksinimlerini ve bahsi geçen oynanış görüntüsünü aşağıda bulabilirsiniz.

Rainbow Six Quarantine'in bu yıl içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Buraya tıklayarak görüntülere ulaşabilirsiniz.

Minimum Gereksinimler (1080p'de 30FPS, Düşük ayarlar):

• İşlemci: AMD Ryzen 3 1200 veya Intel i5-4460

• Ekran kartı: AMD Radeon R9 290X 4 GB ya da NVIDIA GeForce GTX 960 4 GB

• RAM: 8 GB

• İşletim sistemi: Windows 10

• Depolama alanı: 60 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri (1080p'de 60FPS, Yüksek ayarlar):

• İşlemci: AMD Ryzen 5 1500X veyaIntel i7-4790K

• Ekran kartı: AMD Radeon RX 580 ya da NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti

• RAM: 16 GB

• İşletim sistemi: Windows 10

• Depolama alanı: 60 GB

Kaynak:https://www.pcgamer.com/an-hour-of-rainbow-six-parasite-footage-has-leaked/
    Kaynak:https://www.dsogaming.com/news/tom-clancys-rainbow-six-quarantine-early-pc-requirements-revealed/

• 1050 ti açar mı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • DeepBluee2 kullanıcısına yanıt
    Açar tabiki

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    Ama laptop ta yani mobil. monster a5 te

• E bu Uİ değiştirilmiş six siege 😂 ulan ubisoft doymadın şu copy paste oyunlara 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

E bu Uİ değiştirilmiş six siege 😂 ulan ubisoft doymadın şu copy paste oyunlara 😂

siege de outbreak diye mode vardi, onun gelismis versiyonu olucakti, sonradan ayri oyun oldu galiba tam emin degilim

• DeepBluee2 kullanıcısına yanıt
    en yüksek ayarlarda oynamak zorunda değilsin. optimize edersin olur biter. düşür biraz ayarları daha 5 sene gider o pc

• ahmet1905_47 A kullanıcısına yanıt
    Yok artık daha neler. Bende 4 GB 1050 ti kullanıyorum, yeni çıkan oyunları doğru dürüst oynatamıyor.

ahahahhaa yok 36 sene gider. 124pde di mi Rainbow Six'in yeni oyunu Rainbow Six Quarantine'den 1 saatlik oynanış görüntüsü sızdırıldı 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    O modu hiç bilmiyorum hocam ancak benzer bir yorumu yine görmüştüm doğrudur
    Siege oyununu bir iki el oynayıp bir daha oynamıştım
    Taktiksel oyun bana göre değil csden devam :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

ahahahhaa yok 36 sene gider. 124pde di mi  

illa her çıkan oyunu en yüksek ayarlarda en yüksek çözünürlükte oynayacaksın diye birşey yok. entegre grafikle bile birçok oyunu oynadım bitirdim. boş yapmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1905_47

illa her çıkan oyunu en yüksek ayarlarda en yüksek çözünürlükte oynayacaksın diye birşey yok. entegre grafikle bile birçok oyunu oynadım bitirdim. boş yapmayın.

Alıntıları Göster

sen asla oyun oynamış olmuyorsun. oyunun içine grafikleri(sanatı) da dahildir. iğrenç, leş gibi çamur grafiklerle oynadığında oyunu eksik deneyimlemis olursun. en yüksek grafigi bırak 1050ti şu an 2019 2020 oyunları orta ayarda bile acamaz. dene bakalım ac valhalla, cyberpunk, WD Legion, rdr2, cod warzone bunlarda 1080pde en düşük ayarda 10 FPS bile alamazsın. 480p oynayıp kendimi kandiririm diyorsan ayrı tabii. bir de 5 sene diyor dhwowkehsodhwpwlwh

• quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

sen asla oyun oynamış olmuyorsun. oyunun içine grafikleri(sanatı) da dahildir. iğrenç, leş gibi çamur grafiklerle oynadığında oyunu eksik deneyimlemis olursun. en yüksek grafigi bırak 1050ti şu an 2019 2020 oyunları orta ayarda bile acamaz. dene bakalım ac valhalla, cyberpunk, WD Legion, rdr2, cod warzone bunlarda 1080pde en düşük ayarda 10 FPS bile alamazsın. 480p oynayıp kendimi kandiririm diyorsan ayrı tabii. bir de 5 sene diyor dhwowkehsodhwpwlwh

Alıntıları Göster

oyun oynamak diyince aklına ne geliyorsa. herşey grafik değil. yıllardır ne oyunlar oynadım neler gördüm. hiçbirini grafikleri için tercih etmedim. oynanış oyundan alınan keyif herzaman 1. plandadır. sinema filmi izlemiyorsun. yeri geliyor yüzlerce lira istiyorlar o içinde beş para etmez grafikli şeylere.

20 senelik oyunları birdaha birdaha oynuyorum. hiç de gözüme batmıyor. tüketim çılgınlızınız batsın.

• Haberdeki facebook linki çalışmıyor adam gibi site yok mu videoyu izleyebileceğimiz?

Mesele piksel tabanlı Mariovari oyunlar oynamak değil, mesele yeni nesil AAA oyunları oynayabilmek. Eski oyunları oynadıksan sonra zaten kartı kullanmaya devam edersin. Millet karta ömür biçerken yeni nesli düşünerek yazıyor bunları.

• fx 8350 r9 290x ile avcumu yalayacam galiba

• minimum konfig denen bilgisayarı toplamak 7bin TL

2 sene sonra birkaç upgrade etmeye kalksan zam ve dolar kurundan 7-8bin TL daha ister

allah bereket versin

• tüketim çılgınlığımı, ciddimisiniz. oyunu bitirdikten sonra niye tekrar tekrar oynıyım.birde işin rekabetçi oyunlar tarafı var, şuan standart 144fps oldu, bunun altında oynayan insanların ciddi derecede oyun içi performansı düşük oluyor.kendimden biliyorum, şuan 75hz monitörüm olduğu için ekran kartım daha iyi fps verebilsede oynayamıyorum, internet kafede 144hz monitör deneyimlemiştim ve gerçekten fark yaratıcak seviyede.eski kartım 1050ti'dı, 2018 den sonra çıkmış çoğu oyunu düzgün oynayamıyordum,1080p nin altında oynamanın gerçekten hiçbir anlamı yok ve savunulcak bir tarafıda yok.720p video izlerken bile rahatsız oluyorum artık ama siz daha düşük çözünürlükte oyun oynamayı savunmaya çalışıyorsunuz.eldeki imkanlar her zaman en iyisine yetmiyor malesef fakat bunları normalleştirmekte gerekmiyor, standartları kabul etmelisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi th9 -- 25 Mart 2021; 8:4:16 >
  • 940m / i5 5200u / 16 gb ram ile rb6 nın üstesinden 50-60 fps le geldiğim gibi bununla da başa çıkabilecek miyim bakalım Rainbow Six'in yeni oyunu Rainbow Six Quarantine'den 1 saatlik oynanış görüntüsü sızdırıldı 

• quote:

Orijinalden alıntı: th9

tüketim çılgınlığımı, ciddimisiniz. oyunu bitirdikten sonra niye tekrar tekrar oynıyım.birde işin rekabetçi oyunlar tarafı var, şuan standart 144fps oldu, bunun altında oynayan insanların ciddi derecede oyun içi performansı düşük oluyor.kendimden biliyorum, şuan 75hz monitörüm olduğu için ekran kartım daha iyi fps verebilsede oynayamıyorum, internet kafede 144hz monitör deneyimlemiştim ve gerçekten fark yaratıcak seviyede.eski kartım 1050ti'dı, 2018 den sonra çıkmış çoğu oyunu düzgün oynayamıyordum,1080p nin altında oynamanın gerçekten hiçbir anlamı yok ve savunulcak bir tarafıda yok.720p video izlerken bile rahatsız oluyorum artık ama siz daha düşük çözünürlükte oyun oynamayı savunmaya çalışıyorsunuz.eldeki imkanlar her zaman en iyisine yetmiyor malesef fakat bunları normalleştirmekte gerekmiyor, standartları kabul etmelisiniz.

steam verilerine göre en cok kullanılan çözünürlük 1080p

en yaygın grafik kartı gtx 1060.

aradaki farkları anlamak için oyundan oyuna elbette fark var. 60hz ile 144hz arasındaki farkı karşılaştırmadan anlamak zor. tamam 1050ti. oyle çok üst düzey beklentiye sokamaz belki de çok keyif alamazsınız bazı oyunlarda ancak öyle sizin söylediğiniz gibi öldü bitti bir kart da değil.

rekabetçi oyunları da zaten biliyorsunuz ki yüksek grafiklerle oynamıyor kimse. hatta özellikle kısıyorlar ki gereksiz detaylar oyunu baltalamasın.

AAA oyunlar için bile belli koşullarda yeterli. ultra ayarlar olsun en yüksek çözünürlük olsun takıntısı yaparsanız. çift 3090 bile yetmez

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.