Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band 6'nın ilk görüntüsü ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xiaomi Mi Band 6'nın ilk görüntüsü ortaya çıktı

Çinli teknoloji devi Xiaomi yakında yeni nesil akıllı bilekliğini piyasaya sürecek. Bildiğiniz üzere Mi Band serisi Huami tarafından üretiliyor. Şirket daha önce yaptığı açıklamada Mi Band 6'nın seri üretime hazır hale geldiğini resmen doğrulamıştı.

Ayrıca Bkz.Whatsapp'da sesli mesajlar üç farklı hızda oynatılabilecek: İşte özelliğin ilk görüntüleri

Merakla beklenen akıllı bilekliğin ilk fotoğrafı internete düştü. Görünüşe bakılırsa Mi Band 6 tasarım açısından Mi Band 5'e çok benzeyecek. Xiaomi'nin internet sitesinde yer alan AB Uygunluk Beyanı bölümündeki belgelerden birinde ortaya çıkan görüntüler, cihazın yandan ve önden görünümünü gözler önüne seriyor.

Xiaomi Mi Band 6'nın ilk görüntüsü ortaya çıktı

Muhtemel özellikleri belli olmuştu

Mi Band 6'nın yanında manyetik şarj teknolojisinin varlığını doğrulayan bir şarj kablosu var. Akıllı bilekliğin daha büyük bir ekrana sahip olması bekleniyor. Zepp uygulamasının kodlarında cihazla ilgili bazı önemli detaylar keşfedilmişti.

Sızdırılan bilgilere göre Mi Band 6 kandaki oksijen seviyesinin ölçümü için SpO2 sensörü, kalp atış hızı monitörü, 30 farklı spor modu, dahili GPS sensörü ve Amazon Alexa sesli asistan desteğiyle gelecek. Ayrıca popüler anlık mesajlaşma uygulamaları için tam destek sunacak.

Kaynak:https://i01.appmifile.com/webfile/globalweb/yangliang6/MiSmartBand6XMSH15HM.pdf

• Xiaomi Mi Band 6'nın ilk görüntüsü ortaya çıktı

• GPS ile geliyor demek. Pil performansı aşağılara inecek desene...

• NFC gelir umarım.

• 5 ile gelmesi lazımdı o o2 özelliğinin başka bilekliklerde varken yoktu 5te millete sattılar öyle
  • Ne kadar da farklı bir tasarım yapmış yine xiaomi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BekirHan kullanıcısına yanıt
    açmazsın gps i olur biter

• Musty3535123 M kullanıcısına yanıt

Oha! Çok iyi fikir yau bu!

• BekirHan kullanıcısına yanıt

yani. adamlar bunu herkesin düşünebileceğini tahmin ederek koymuş.. ihtiyacın varsa açarsın, yoksa kaparsın. olmamasından iyidir !

• Yok gps ne işe yarayacak onu merak ettim telefon sayesinde zaten saat kaçta sıçmaya gittiğimizi bile biliyorsunuz. + ne katacak harbi merak ettim 😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dostum garmin fenix kullanıcısıyım, daha önce fitbit ve samsung gear da kullandım. Gps li saat nedir nasıl kullanılır az çok bilgim var.

Sadece bu saati tercih edilebilir yapan; fiyat aralığı ve hedef kitlesi gereği, gps saçma bir özellik olarak geliyor. MiBand 2-3 de kullandım ve kullanma sebebim yalnızaca inanılmaz iyi giden bataryası idi.

Eğer telefonlarda yaptığı gibi bunda da özellik ekledikçe fiyatı ortantısız uçurursa o kitleyi kaybeder. İlk yorumum buna biaen yapılmış bir yorumdu. Karşındakini salak sanman hoş bir davranış biçimi değil keza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirHan -- 23 Mart 2021; 1:59:19 >
  • İkinci el apple watch 3 alın 900-1000 liraya. Buna 300 vereceğinize

• Mi band 3 ten bir farkı yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.