Şimdi Ara

Horizon Zero Dawn ve Dokuz Oyun Daha PlayStation Store'da Ücretsiz Oluyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sony Interactive Entertainment, pandemi sebebiyle insanların evde kalmasını teşvik etmek amacıyla başlattığı Play At Home girişiminin parçası olarak ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor.

25 Mart - 22 Nisan tarihleri arasında Abzû, Enter The Gungeon, REZ Infinite, Subnautica, The Witness, Astro Bot Rescue Mission, Moss, Thumper ve Paper Beast PlayStation Store'da ücretsiz olacak.

19 Nisan - 14 Mayıs tarihleri arasında ise Horizon Zero Dawn Complete Edition ücretsiz verilecek.

Tüm oyunları belirtilen tarihler arasında kütüphaneye eklerseniz sizde kalacak.

Şu anda Play At Home kapsamında 2016'da çıkan Ratchet & Clank ücretsiz ve 1 Nisan'a kadar ücretsiz alınabilir.

• süper
  • Xbox'ın inadına yapmadılarsa bende birşey bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Anvil_4

Xbox'ın inadına yapmadılarsa bende birşey bilmiyorum

Yani ? :D

• Horizon'ı PS'de bedava ver.

PC'de fiyatını 75 TL'den 275'e çıkar.

Adamsın Sony!!!!

• PS sahipleri adına sevindim. PS5 koleksiyon olayıda güzel.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Güzel oldu zamanı gelince ekleriz hesaba.

• rekabet bu yüzden önemli işte, her halükarda bize yarıyor.
  • iyi olmuş,umarım bunlarda ps oyuncularına salar böyle bedava oyunları,herkes mutlu:D
  • Ps kullanan arkadaşlar için güzel bir haber. Rekabeti destekleyin fanatiklere istedikleri ilgiyi vermeyin arkadaşlar, mümkün mertebe dışlayın onları ta ki onlar uyanana kadar.
  • Hey yavrum hey rakipsiz Sony neler yapiyor gene. keske PS2 donemi gibi biraz daha oyuna bogsalar ... Horizon Zero Dawn ve Dokuz Oyun Daha PlayStation Store'da Ücretsiz Oluyor 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrUckmann -- 17 Mart 2021; 21:37:5 >
  • Hacı anlamıyorum, konsol alan adam zaten exc için alıyor. Horizon oynamayan kaldı mı ya? Çıktıktan beş ay sonra 40 liraya mı ne almıştım sıfır zamanında.

Diğerleri idare eder.

Sony kafayı kullanıp Ps now sistemini Ps pass yaparsa bunu da tüm ülkelere açarsa, ps plus sadece online için ve bulut depolama için uygun fiyata aktif kalırsa uçar gider bu nesil de.

Yok. Asık suratlı capon emmiler ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lextor kardeş kendi adına konuş ben oynamadım henüz horizon'u hiç, benim gibi de bir çok insan vardır
  • Horizon iyi de diğerlerini hiç duymadım, kayda değer oyun var mı içlerinde?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maşallah gotyleri döşemiş sony.

• Horizon ın PC versiyonuna artık bir indirim mi yapsanız? PS de 80 lira olan ve ücretsiz verilecek oyun PC de hala 275 TL.
  • quote:

Orjinalden alıntı: john ciga

Horizon iyi de diğerlerini hiç duymadım, kayda değer oyun var mı içlerinde?

subnautica, enter the gungeon güzel oyunlar abzu'da övüldüğünü duymuştum
  • quote:

hepsi çok iyi indie oyunlar bazıları Epic'de beleş de verilmişti
  • quote:

subnautica en iyi hayatta kalma oyunu muhtemelen. okyanus atmosferi de muhteşem. derinlere indikçe korku oyununa da dönüyor biraz. ikinci oyununun tam sürümü çıkacak ileriki aylarda ayrıca.
  • Ratchet and Clank için de aynısını yaptılar. Bu iki oyunun devam oyunları yakında çıkacağı için çok mantıklı hareket.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.