Şimdi Ara

PS Store'da 'Mega İndirimler' başladı: İşte dikkat çekenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PS Store'da 'Mega İndirimler' başladı: İşte dikkat çekenler

Sony Avrupa, PlayStation Store'da Mega Mart indirimlerini bugün itibarıyla resmen başlattı. İki hafta boyunca devam edecek olan yeni kampanyada, onlarca kaliteli oyun önemli indirimlerle satın alınabiliyor olacak.

FIFA 21'in Şampiyonlar Ligi sürümü şu anda %60 indirimle 240 TL'ye satın alınabiliyor. Sevilen dövüş oyunu Guilty Gear Xrd Rev. 2 de %95 indirimle sadece 5 TL'ye gerilemiş durumda. Rainbow Six Siege oyunu ise 35 TL'ye satılıyor. Ayrıca Fallout 4, Need for Speed ve Star Wars Battlefront gibi oyunlarda da önemli indirimler dikkat çekiyor.

Kampanya 1 Nisan TSİ 02.00'da sona erecek. PS Store sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Aşağıda bazı indirimleri listeledik.

• FIFA 21 Şampiyonlar Ligi Sürümü -- 239,96 TL

• Rainbow Six Siexe Deluxe Edition -- 35,70 TL

• Guilty Gear Xrd Rev. 2 -- 5,37 TL

• The Sims 4 -- 79,75 TL

• Star Wars Battlefront Ultimate Sürümü -- 25,00 TL

• Little Nightmares -- 22,25 TL

• Friday the 13th: The Game -- 34,32 TL

• Fallout 4 -- 42,00 TL

• Dying Light -- 53,70 TL

• Need for Speed -- 21,00 TL

• Elite Dangerous -- 71,60 TL

• Sherlock Holmes: The Devil's Daughter -- 14,40 TL

• WRC 8 FIA World Rally Championship -- 64,75 TL

• Call of Cthulhu -- 65,70 TL

• Watch Dogs 2 -- 87,78 TL

• Shadow of the Colossus -- 105,08 TL

• Batman Arkham Collection -- 85,47 TL

• Ace Combat 7: Skies Unknown - Deluxe Edition -- 103,74 TL 

• Far Cry New Dawn Deluxe Edition -- 100,16 TL

• Borderlands 3 Next Level Edition PS4 & PS5 -- 164,67 TL

• Assassin's Creed Odyssey Deluxe Edition -- 134,75 TL

• EA Star Wars Üçlü Paketi (Jedi Fallen Order - Squadrons - Battlefront II) -- 349,99 TL

• Ghost of Tsushima nasıl bir oyundur ki asla indirime girmiyor.

• EA Star Wars Üçlü Paketi (Jedi Fallen Order - Squadrons - Battlefront II) -- 349,99 TL FIFA 21 Şampiyonlar Ligi Sürümü -- 239,96 TL mega indirim maşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dalette -- 17 Mart 2021; 18:8:39 >
  • The last of us part 2 ve Ghost of Tsushima’da indirim yapmamakta direniyor Sony.
  • oly1786 kullanıcısına yanıt
    Hem Türkçe hemde konusu çok iyi olduğundan rağbet var indirime daha da girmez hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Satılık temiz ps5, oyun olmadığından neredeyse kullanılmadı sadece ps collection oyunları oynanmıştır. Platform değişikliğinden dolayı satıyorum.
  • Bana ps5 oyunu lazjm oyun yok ps4 oyunun napacam bu saattrn sonra ps5 de 240p gibi ps4 oyunlari çöp

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Önümüzdeki birkaç yıl içinde PS5 için sağlam özel oyunlar gelecektir, şu an oyun olmaması gayet normal insanlar çok aceleci davranıyor yeni çıkan konsolları almakta.(PS4'ün ilk çıktığı zamanları hatırlayın.)

• Mega olan tek şey fiyatlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 7,55 jb çıkmış zaten. kim ne yapsın...

• Dellialli D kullanıcısına yanıt
    The Last of Us Part 2, Ghost of Tsushima ve FIFA 21 gibi oyunlar gelmeye başladı bile

• quote:

Orijinalden alıntı: bulduren

The Last of Us Part 2, Ghost of Tsushima ve FIFA 21 gibi oyunlar gelmeye başladı bile

• En iyisini yapıyorsunuz bu arada sürüm kaç hocam :D ben hala 5.05'teyim. 7.55'e HEN yaparken çok sıkıntı oluyormuş, stabil değil haliyle yeni kırıldı o sürüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulduren -- 18 Mart 2021; 18:7:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulduren

En iyisini yapıyorsunuz bu arada sürüm kaç hocam :D ben hala 5.05'teyim. 7.55'e HEN yaparken çok sıkıntı oluyormuş, stabil değil haliyle yeni kırıldı o sürüm.

aslında ben Ps4 den çok sıkıldım. O yüzden yeni nesilde Series X aldım. Satacaktım ama bir ara biradere verdim sonra benim hanım oyalanır dedim ve öylece kalmıştı. bu arada sürüm 7.50 de ben işi yaptım. evet bir çok sorun çıktı. 10. denemede başardım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.