Şimdi Ara

Popüler strateji oyunu Crusaders Kings 3'ü bu hafta ücretsiz oynayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Popüler strateji oyunu Crusaders Kings 3'ü bu hafta ücretsiz oynayın

Popüler strateji oyunu Crusader Kings III bu hafta boyunca ücretsiz oynanabiliyor. Yapımcı firma Paradox Interactive, oyunun Viking temalı yeni DLC paketini kutlamak adına Crusader Kings III'ü bu hafta boyuncca ücretsiz yaptı. Bu sırada oyunu oynayıp beğenirseniz ayrıca %20 indirimden de faydalanabilirsiniz.

Eylül 2020'de piyasaya sürülen Crusaders Kings III şu anda Steam'in en sevilen strateji oyunlarından birisi olarak dikkat çekiyor. Derin oyun mekanikleriyle türün hayranlarına benzersiz bir deneyim vadeden Crusader Kings III Steam'de 30 binin üzerinde incelemeden 'Çok Olumlu' yorum ortalamasına sahip. Metacritic puanı ise 91.

Ücretsiz hafta kampanyasında oyunun baz versiyonu 21 Mart Pazar TSİ 20.00'a kadar ücretsiz oynanabilecek. Ayrıca ücretsiz dönemdeki ilerlemeleriniz kaydedilecek, yani 1 Mart sonrasında oyunu satın alırsanız kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Crusader Kings III Steam sayfası

• Bu haberlere indirme boyutunu da yazarsanız çok makbule geçer
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Haberin en altına bak Steam sayfasına yonlendirme var
  • Türü sevenler denesin çok güzel oyun. 300 saate kadar zevkle oynadım yeni dlc ve update leri bekliyorum.
    Ayrıca yerel fiyatlandırma ile uygun şuan royal edition fiyatı
  • 6 Gb falan olmasi lazim 90 saat oynadim suan icin oyun bos hissetiriyor icerik olarak 2 yila oturur gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.