Şimdi Ara

Ghost of Tsushima, PS4'ün en çok bitirilen 2. açık dünya oyunu oldu: İşte en çok bitirilen açık dünya PS4 oyunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ghost of Tsushima, PS4'ün en çok bitirilen 2. açık dünya oyunu oldu: İşte en çok bitirilen açık dünya PS4 oyunları

Geçtiğimiz neslin satış sayısı açısından şüphesiz en başarılı konsol PlayStation 4 olmuştu. İnsanların PlayStation'ı günümüzde bile tercih etmesinin en büyük sebebi de şüphesiz özel oyunlar. Bu özel oyunlar da genelde hikaye tabanlı ve açık dünya türündeki oyunlar oluyor. 

Ayrıca Bkz.Cyberpunk 2077'nin PS Store'dan kaldırılmasının üzerinden 3 ay geçti

Geçtiğimiz saatlerde 2020'nin en iyi oyunlarından biri olan Ghost of Tsushima'nın bir istatistiği paylaşıldı. Oyunu oynayan insanların yüzde kaçının oyunu bitirdiği açıklandı. Paylaşılan bu istatistik ile birlikte PlayStation 4'te en çok bitirilen açık dünya oyunların ilk 10 oyunu belli oldu.

Aşağıda en çok hangi açık dünya oyunların bitirildiğini ve oyuncuların yüzde kaçının bitirdiğini bulabilirsiniz.

En Çok Bitirilen Açık Dünya Oyunları

• Marvel’s Spider-Man – %50.8

• Ghost of Tsushima – %50.2

• Assassin’s Creed Origins – %38.2

• Far Cry 5 – %36.7

• Days Gone – %34.7

• Horizon Zero Dawn – %34.1

• Assassin’s Creed Odyssey – %30

• The Witcher 3 – %29.8

• Death Stranding – %28.6

• Red Dead Redemption II – %28.2

• Watch Dogs 2 – %24.9

• Assassin’s Creed Valhalla – %19.8

Kaynak:https://www.vg247.com/2021/03/15/ghost-of-tsushima-ps4-completion/

• Arkadaşlar editörün yaptığı eksik haberi düzelteyim. Burdaki liste açık dünya oyunları için yapılan bir liste. Gow çizgisel olarak kabul edilmiş, last of us vb. oyunlarda o yüzden bu listede yok.

Final Fantasy VII Remake – 53.3%
    God of War – 51.8%
    Marvel’s Spider-Man – 50.8%
    Uncharted: The Lost Legacy – 50.3%
    Ghost of Tsushima – %50.2

İki listeyi birleştirirsek böyle bir liste çıkıyor. Yani en çok bitirilen 5. oyun olmuş :)
  • bitirmekten kasıt ney acaba,
    Odyssey in sonu yokki, ben 70 saat oynadım, Cultist ve standart hikayeyi bitirdim. tüm oyun için 100 saat oynama lazım heralde,

• Bu sene Ghost of Tsushima en keyif aldığım oyundu
  • The Last of Us Part II nerede, o kadar mı nefret etti insanlar bu oyundan da bitirmedi? Bir hikayeden dolayı(hikayeyi ben çok beğenmiştim) güzelim oyuna yazık etmişler.

• Listede 3 tane Ac oyunu var ama Gow yok çok ilginç

• aldıgım her oyunu bitirmeden yeni oyuna gecmiyorum last of us part 2 den sonra en son bitirdigim oyun da ghost of tsushima oldu bana göre mükemmel bir ps4 kapanısı yaptıgımı düşünüyorum cihazımı satısa cıkardım artık oynanacak exlusive vs oyun kalmadıgı için durmasınında bir mantıgı yok pc ile devam ederim ilerde bir ps5 alırım bir dünya disc li ps4 oyunum var elde patlamasın :D :D

• God of war bitirmemişler mi hiç
  • Arkadaşlar editörün yaptığı eksik haberi düzelteyim. Burdaki liste açık dünya oyunları için yapılan bir liste. Gow çizgisel olarak kabul edilmiş, last of us vb. oyunlarda o yüzden bu listede yok.

Final Fantasy VII Remake – 53.3%
    God of War – 51.8%
    Marvel’s Spider-Man – 50.8%
    Uncharted: The Lost Legacy – 50.3%
    Ghost of Tsushima – %50.2

İki listeyi birleştirirsek böyle bir liste çıkıyor. Yani en çok bitirilen 5. oyun olmuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaciRomantik -- 16 Mart 2021; 17:57:17 >
  • Horizon zero ve RDR'nin o kadar aşağıda olmasına hem şaşırdım hem de üzüldüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo-wan -- 16 Mart 2021; 20:21:13 >
  • rdr2 bitirilmez mi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: bulduren

The Last of Us Part II nerede, o kadar mı nefret etti insanlar bu oyundan da bitirmedi? Bir hikayeden dolayı(hikayeyi ben çok beğenmiştim) güzelim oyuna yazık etmişler.

Hocam tlou2 açık dünya olarak geçmiyor yarı açık dünya deniyor genelde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açık dünyanın kavramını bilmeyen arkadaşlar bari bi araştırma yapsaydınız.

Tlou2 ve GoW açık dünya oyunu değil, linear olarak geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 16 Mart 2021; 20:24:42 >
  • uchihaitachi kullanıcısına yanıt
    Ana hikayeyi bitirince verilen başarımlara göre yapılmış liste sanırım
  • Samurai oyunu güzel de. Yahu bu zıpaydağ man'ı 15 yaş üstü nasıl oynuyor merak ediyorum?

• Aynen last of us 2 saçma hikayesi yüzünden zor katlanıp bitirebildim

• Liste tamamen yanlış yada haberde atlanan bir detay var, TLOU 2 %60, GOW %50 bitirilmiş tropy'lere bakıldığında.

• vay arkadaş kimse oyun bitirmiyor. demek ki cdpr bilerek oyunu kısa yapmış

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Liste tamamen yanlış yada haberde atlanan bir detay var, TLOU 2 %60, GOW %50 bitirilmiş tropy'lere bakıldığında.

Senin hatan var, açık dünya oyun denmiş, senin dediğin oyunlar açık dünya oyun değil, belki yarı açık dünya, wideopen denilebilir ama openworld değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.