Şimdi Ara

Cyberpunk 2077'nin PS Store'dan kaldırılmasının üzerinden 3 ay geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cyberpunk 2077'nin PS Store'dan kaldırılmasının üzerinden 3 ay geçti

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt Red'in yaptığı Cyberpunk 2077, 10 Aralık'ta çıkışını yapmıştı. Ancak oyun dünyasının son yıllarda gördüğü en büyük hayal kırıklıklarından birine imza atarak çıkış yapmıştı. 

Ayrıca Bkz.Blizzard, duyurulmamış yüksek bütçeli bir oyun üzerinde çalışıyor

10 Aralık'ta çıkışını yapan oyun, içerik anlamında bizlere vaat edilenden çok daha farklı bir şekilde çıkış yapmıştı. Bu yüzden oyuncular bir hayli sinirlendi ancak yine de sunulan oyunun içerik anlamında tatmin edici olduğunu, hatta bazı oyuncular için de iyi olduğunu söylemek mümkün. Ancak kesin bir şey var ki oyun performans anlamında kesinlikle sınıfta kaldı. 

Yüksek donanıma sahip PC'lerde bile sorunlar yaşatırken, eski nesil konsollarda oynanmayacak seviyede sorunları bulunuyordu. Hatta hatırlayacağınız gibi oyunun bu kötü performansı sebebiyle PlayStation Mağazası'ndan oyun kaldırılmıştı. Arka planda çıkan söylentilere göre ise Sony ve CD Projekt arasında ciddi tartışmalar çıkmıştı.

Cyberpunk 2077'nin PlayStation Mağası'ndan kaldırılmasının üzerinden 3 ay geçmiş durumda ve hala oyun ile ilgili bir açıklama yapılmış değil. Normalde Şubat ayı içerisinde oyunun büyük bir yaması çıkacaktı ve hatalar büyük oranda düzeltilecekti. Ancak bu yama da CD Projekt'in siber saldırıya uğraması sebebiyle ertelendi. Cyberpunk 2077 her anlamda oyunculara ve oyun dünyasına birçok ilk yaşattı. Bu konuda gelişmeler oldukça sizlere aktaracağız.

Kaynak:https://www.pushsquare.com/news/2021/03/cdprs_blockbuster_rpg_cyberpunk_2077_now_nearing_three_months_missing_from_ps_store

• yani?

• bu şimdi haber mi :D dh iyice bitmiş bunu anlıyoruz

• Geçen hafta yediğim mercimek çorbası üstünden 7 gün geçti...

• "CD Projekt'in siber saldırıya uğraması sebebiyle ertelendi." buna inanan varsa birşey demiyorum daha... Bunlar tam bi 3 kağıtçı çıktı olan bu.

• Steamde Witcher 3 ün günlük oyuncu sayısı Cyberpunk 2077 nin günlük oyuncu sayısından fazla.

• Oyun o kadar şişirilip abartıldı ki gelinen nokta hiçte sürpriz olmadı, bir balonu çok şişirirseniz eninde sonunda patlar.

• gelişmeleri yazma artık

• Haber beğenmeyen arkadaşlar için söylüyorum haberin iyisi kötüsü ve sınırı yoktur her haber herkese hitap edecek diye bir şey yok başlık ilginizi çekmediyse tıklamayın aq
    Şahsen ben ilgileniyorum çünkü oyunu çıkış yaptığı gün satın aldım ve büyük yama gelene kadar oynamama kararı aldım oyunu oynamak için yama gelmesini bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhangover01 -- 16 Mart 2021; 11:21:36 >
  • raseptin R kullanıcısına yanıt
    Hangi gelişme?
  • Batuhangover01 B kullanıcısına yanıt
    arkadaşım haberde bir şey yazmıyor farkında mısın?yani şöyle bir gelişme var denmiyor.yani ortada haber felan yok.

• O konuda haklısınız.
  • Ama haber 3 aydır bir b*k olmadığına dikkat çekmiş olabilir.
  • Oyun şuanki yamalarla gayet oynanabilir bi seviye hatta hata aramıyorsanız sorunsuz keyif alarak oynarsınız adamlar güzel bir evren oluşturdu güzel bir tarz oluşturdu kolay bişey değildi elbette şirketin de hataları var ama bu kadar abartılmamalıydı. Yan görevler dahil keyif alarak oynuyorum..

• Bu haberi okuduğumda hiçbir haber alamadım zaten bildiğimiz şey ekstra ne var da tekrar haber oldu şimdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: aknctn

Oyun şuanki yamalarla gayet oynanabilir bi seviye hatta hata aramıyorsanız sorunsuz keyif alarak oynarsınız adamlar güzel bir evren oluşturdu güzel bir tarz oluşturdu kolay bişey değildi elbette şirketin de hataları var ama bu kadar abartılmamalıydı. Yan görevler dahil keyif alarak oynuyorum..

Şu an oynun çıkış yaptığı ana 3 platformdan ikisinde yani PS4 ve Xbox One da KESİNLİKLE oynanamaz durumda. Sadece PC'de sistemi iyi olanlar düzgün oynayabiliyor.

Ha diyeceksiniz yeni nesil konsollar ıvır zıvır. Oyun yeni nesil konsollara ÇIKMADI. Geriye uyumluluk sayesinde oynanabiliyorlar ve ekstra güç sayesinde daha stabil çalıştırıyorlar oyunu.

Daha oyun sözde yeni nesile çıkış yapacak ve ayrıca PS4 ve Xbox One sürümleri stabil çalışacak hale gelecek falan filan. Ben umudu kestim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Durumu harika özetlemişsin
  • Doğru bile olsa pandemi dönemi uzaktan çalışma ile yarım yamalak oyun çıkarırsan toparlaman normal şartlara göre çok daha uzun süreceği kesindi.

Oyunun içerik kalitesi bir yana cdpr yönetimi projeyi gerçekten eline yüzüne bulastirdi, hiç etti.
  • Gamepass de ücretsiz verirler

• Asaysan krad cok daha iyi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.