Şimdi Ara

Rockstar, GTA Online'ın Yükleme Sürelerini Azaltan Oyuncuya Teşekkür Etti; Resmi Güncelleme Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçtiğimiz haftalarda Github kullanıcısı tostercx (t0st), GTA Online'ın PC versiyonundaki yükleme sürelerini %70'e kadar azaltmanın yolunu bulmuş ve oyuncuların kullanması için mod olarak paylaşmıştı. t0st, uzun yükleme sürelerinin GTA Online başlatılırken tek thread CPU darboğazından kaynaklandığını ve tek bir geliştiricinin bile bir günde bu sorunu giderebileceğini söylemişti.

PC Gamer'a konuşan Rockstar Games, durumu incelediklerini ve t0st adlı kullanıcının metodu sayesinde GTA Online'ın yükleme sürelerinin iyileştirilebileceğini keşfettiklerini belirtti. İleride yayınlanacak resmi bir güncellemeyle birlikte oyuna dahil edilecek. Rockstar Games, t0st ile iletişime geçtiklerini ve bu çabalarından dolayı teşekkür ettiklerini ifade etti. Güncelleme: Rockstar Games'in açıklamasından kısa bir süre sonra, t0st bunun için 10 bin dolar ile ödüllendirildiğini belirtti.

• Şaka mı bu haber?!

Onbinlerce çalışanı olan rockstarda bir Allah'ın kulu bu soruna yıllardır bir çözüm uretemiyor ama bir modcu arkadaş çözüyor. Vay bee!
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheNewAtilla

Şaka mı bu haber?!

Onbinlerce çalışanı olan rockstarda bir Allah'ın kulu bu soruna yıllardır bir çözüm uretemiyor ama bir modcu arkadaş çözüyor. Vay bee!

Bu çok ilginç bir durum değil.. Esas ilginç olanı modu yapan arkadaşa iş teklif etmemeleri..
  • t0st isimli adama oyuncular ne kadar teşekkür etse azdır.

Rockstar'da GTA'yı daha fazla nasıl sağarım diye düşünmeye devam etsin.

Kaç bin kişinin yapamadığı yazılımı adam tek başına yazmış.

Rezilsin Rockstar.

• Umarım sadece teşekkür etmemişlerdir.Bi on bin dolares ateşleselermiş bari.Rockstar dahil herkesin işine yarayan birşey bu sonuçta.

• Yok artık ! Şimdi kalkıp bu adamdan para almaya kalkışır bu Rockstar :D
  • Arkadaşı işe alsınlar bari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Yok artık ! Şimdi kalkıp bu adamdan para almaya kalkışır bu Rockstar :D

Rockstar'ı Nintendoyla karıştırdın galiba.

• Şu oyunu oynamayı denedim ama 5 dk oyun 5 dk bekleme olunca direk sildim. Yıllar sonda bir modçunun bu sorunu çözmesi ve Rockstarın bunu oyuna ekleyeceğini söylemesi şaka gibi gerçekten. 100 milyondan fazla satmış 10 yıllık oyundan hala para kaldırma peşindesin en azından şu modçu kadar oyuna değer ver biraz saygın olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • t0st beni bul
    Bu bildigimiz tost mu acaba türkiyeden olabilir

• sen me hakla bizi salak gösterirsin diye mahkemeyede verebilirlerdi buna da şükür

• Adama 10.000$ da ödül vermişler. Yıllardır Rockstar'ın çöz(e)mediği sorunu çözdü. Sonuna kadar helal olsun.

• 10 bin ödül az bence 100 bini hakkediyordu bir oyun için 900 milyon dolar harcayan rockstar az vermiş onuda geçtim bari işe alsaydılar adamı yıllardır ellerindeki beceriksiz adamlarla doldurmuş belli ki hiçkimse yapamamış ama bir adam çıkıp bir mod ile yaptı bunu, ROCKSTAR VE ÇALIŞANLARI UTANSIN
  • Demek ki neymiş koskoca şirketler her şeyi bilemiyormuş..Hani bazı kafalar var yaa; Abee koskoca şirket bilemeyecekte senmi bilecen diyen tipler, Onlara gelsin...
  • 1.37 güncellemesi yayınlandı. PC versiyonundaki yükleme süreleri azaltıldı :D
  • "Tek bir geliştiricinin bile bir günde bu sorunu giderebileceğini" ! ! !

Nasıl sağıyorlar bizi nasıl sağıyorlar ! Umurlarında dahi değil oyuncular, ye yat ye yat ye yat .

• Hemen getirmezler diye bekliyordum bu aç gözlü rockstardan ama bugün güncelleme gelmiş giriyim bir bakıyım dedim harbiden çok kısalmış resmen eziyet çekiyormuşuz. 10.000 dolar vermekle ayıp etmiş cimri rockstar milyon dolarları götürdü şu sorunu çözemedi 1 günlük işmiş

• 110 saniyede girdim. Yapana helal olsun.

• Oyunu oynadık bitti,şimdi mi gelmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelmezdi normalde ama modcu arkadş sağolsun Rockstar, GTA Online'ın Yükleme Sürelerini Azaltan Oyuncuya Teşekkür Etti; Resmi Güncelleme Geliyor 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.