Şimdi Ara

realme 8 serisi 24 Mart tarihinde tanıtılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • realme 8 serisi 24 Mart tarihinde tanıtılıyor

realme markasının ülkemizde de beğenilen realme 7 serisinin ardından realme 8 serisi merakla bekleniyor. Firma yeni akıllı telefonları için paylaşımlara başlarken tanıtım tarihini de netleştirmiş durumda.

realme 8 neler sunacak?

Firma realme 8 ile ilgili 108MP çözünürlüğe dikkat çekiyor. realme 8 Pro modelinde 108MP Samsung ISOCELL HM2 sensör olacağı daha önce gündeme gelmişti. Farklı optimizasyonlarla kamera paketinin üst seviye bir tecrübe sunacağı tahmin ediliyor. realme 8 ise muhtemelen 64MP çözünürlüğünde bir sensör ile gelecek.

Ayrıca Bkz.Razer Anzu akıllı gözlük tanıtıldı

realme 8 modelinin sızdırılan özellikleri 6.4 inçlik AMOLED ekran, Helio G95 yonga seti, 5000mAh kapasiteli batarya ve 30W Dart hızlı şarj şeklinde sıralanıyor. Geçen yılın realme 7 modelinden büyük farkları yok gibi görünüyor.

Bu durumda realme 8 Pro için Snapdragon tabanlı bir yonga kullanılması yüksek ihtimal. Snapdragon 730 bir seçenek olabilir. Yine 4500mAh kapasiteli batarya ve 65W hızlı şarj sertifika onaylarında ortaya çıkmıştı. 24 Mart tarihinde yapılacak olan etkinliğin ardından ülkemiz için de bir etkinlik bekleniyor.

Kaynak:https://www.gsmarena.com/realme_8_pro_108mp_camera_smartphone_launch_date-news-48201.php

• Realme 6 , Mart 2020

Realme 7 , Kasım 2020

Realme 8 ile 1 yılda 3 ana model tanıtmış olacaklar ..

Yazık ...

• Realme 7 pro almış biri olarak;

Bir daha ucuz telefon almam. Ucuz dediğimde 3bin lira verdim. Dokunmatiği bazen geç algılar. Telefon donar. Tek iyi yanı şarj uzun süre gidiyor ve 40 dk da doluyor.

• catlion C kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de 7 pro kullanıyorum hiçbirisi olmadı daha.
    hadi ya hocam bende almayı düşünüyordum ama kafam karıştı

• Telefonun içini çöplüğe çevirirsen her telefon donar. Play store harici uygulamalar mahvediyor sistemi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    pahalı telefonlar sorunsuz mu sanıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: catlion

Realme 7 pro almış biri olarak;

Bir daha ucuz telefon almam. Ucuz dediğimde 3bin lira verdim. Dokunmatiği bazen geç algılar. Telefon donar. Tek iyi yanı şarj uzun süre gidiyor ve 40 dk da doluyor.

Ben de 7 pro kullanıyorum. Dokunmatik algılamama problemi yaşamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • klavyede hızlı yazmaya çalışınca saçmalıyor felan.

Sırf bu saçma salak ve satış sonrasında çözüm güncelleme bugfix tarzı şeyler yapmamaları sebebiyle bu tip orta seviye fiyatta samsung vb bilindik bişey almak zorunda kalıyorum. Şuan A70 kullanıyorum diğer çin menşeili değişik cihazların abidik gubidik yaşattığı birçok problemden arınmış oturmuş bir Qualcom setiyle gayet tatmin edici. Bazı özelliklerle cezbediyor ama cidden güvenip de 3bin bilmem kaç lira verip Realme fln alasım gelmiyor.

• aytek66 kullanıcısına yanıt

alırken çok araştırmıştım. ama geçen konuda görüp denedim koydukları panel 2015 üretim. satamadıkları ürünleri koyuyorlar gibi. bu arada samsung aldıracak kadar kötü değil :))

• quote:

Orijinalden alıntı: catlion

alırken çok araştırmıştım. ama geçen konuda görüp denedim koydukları panel 2015 üretim. satamadıkları ürünleri koyuyorlar gibi. bu arada samsung aldıracak kadar kötü değil :))

Bigün bir çılgın edip ayfon alıcam olacağı o :) Ama cidden güvenemiyorum bunlara sorunsuz kullanır mıyım ha bire bir yerden birşeyleri mi çıkar diye

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.