Şimdi Ara

GRID ve DIRT oyunlarının geliştiricisinden mobil cihazlara yarış oyunu geliyor: Racing Master

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GRID ve DIRT oyunlarının geliştiricisinden mobil cihazlara yarış oyunu geliyor: Racing Master

Mobil oyun sektöründe popüler şirketlerden biri olan NetEase Games ve birçok popüler yarış oyunu serisine imza atan Codemasters'ın yeni yarış oyunu duyuruldu.

Ayrıca Bkz.Görmeden araba sürdüğünüz oyun Blind Drive, mobil cihazlar için yayınlandı

Unreal Engine 4 grafik motoru ile geliştirilen Racing Master gerçek zamanlı bir simülasyon yarış oyunudur. Oyun özellik yarış deneyimini yaşatma konusunda fazlasıyla iddialı. Ferrari, Lamborghini, Porsche, Koenigsegg ve Aston Martin gibi bazı ünlü markaların araçları da oyunda bulunacak. Geliştiriciler Racing Master'ın tüm yarış meraklıları için özel tasarlandığını belirtiyor. Ayrıca oyun kontrollerden grafiklere kadar son derece optimize edilerek gelecek sözü verildi.

Oyun Amerika ve Kanada için yakın zamanda kapalı beta testine girecek. İlerleyen süreçte diğer bölgeler için de gelecektir. Duyuru yapıldığında sizlere tekrar aktaracağız. Eğer bu bölgelerde yaşıyorsanız buradan kayıt yaptırabilirsiniz. 

Ne yazık ki şu an için oyunun çıkış tarihi bilinmiyor, aynı şekilde mağaza sayfaları da açılmış değil.

Kaynak:
    https://www.pocketgamer.com/articles/086013/racing-master-is-an-upcoming-racer-from-netease-and-codemasters-thats-heading-for-ios-and-android/

• İnşallah öyledir ya mobilde tek bir yarış oyunu var grid autosports ona da o kadar veresim gelmiyor. Project cars yapımcısı da mobil için en iyi simülasyonu yapıyoruz demişti one tap bir oyun çıkardı aptallar

Kaynakta trailer varmış. Trailerda bolca drift gösteriyor arcadee yakın bir oyun gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 13 Mart 2021; 11:50:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah Allah başım gözüm üstüne gelsin ya. Umarım ücretli olur oyun gibi oyun olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. MacMillan -- 13 Mart 2021; 11:52:25 >
  • EA, EA'yliğini yapmaya başlamış. Codemasters 2-3'yıla kapanır, başımız sağ olsun :(

• iyi güzelde benim gibi arada can sıkıntısına giren kişiler için modifiye satın al ne bileyim şunu bunu yükselt gibi şeyler olmasın hikaye gibi gitsin online dekiler için olabilir ama nfs most wanted tarzı araç hazır olsun girip direk yarışayım diğeri can sıkıyor.

• Şöyle adam akıllı bir ralli oyunu gelse keşke mobile.

Varsa da tavsiye alabilirim.

Pist yarışı da olur.

İlk yorumda Grid Autosport gördüm, baktım telefon desteklemiyor. Youtube'tan rally android oyunlarına bakındım, pek beğenemedim.

Real Racing 3'ye bakıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 13 Mart 2021; 19:2:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamını okumadım, oyun içi satın almalar ve sınırlamalar yoktur inşallah. Tek sefer ödeme yapalım. İstediğimiz kadar oynayalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grid 2 ve Dirt 4 efsane oyunlardır ve herkese hitap eden oynanışı kolay yarı simülasyon yarı aksiyon olarak gerçekten keyif alacağınız oyunlar. Muhakkak edinin. Mobil oyunlara gelecek olursak umarım yakında Geforcenow daha da yaygınlaşır ve telefonunuz kaldıramadığı için değil internet hızınız veya kota sorunlarınız olmadığında en baba grafikli oyunları bile dandik telefon ve tabletlerde oynayabilir olacaktır. Mobil oyunlar diye de bi kategori ortadan kalkacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: gidi

Bu mesaj silindi.
    Eskiden bilgisayarda Colin McRae Rally 2.0 oynardım vay be.

Play Store'dan oyunu kaldırmışlar. APK ve obb dosyalarını bulup kurdum oyunu, açıldı. Çok sağol hocam süpersin. Çok sevindim bu oyunu kurduğuma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel olsun ücretli olsun alırız

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Gerçekten öyle pc go beklenti altı kaldı.O grafiklere sadece vites atmak ve fren için saçma bir oynanış sunmak rezalet olmuş.Uğraştıklarına değmemiş umarım şöyle bir adam akıllı bir sim yarış oyunu görürüz artık.
  • Oyun 2022 yılında çıkacaktır. Bence tam sürümü ücretli değil ücretsiz olsun
    LÜTFEN!!!!!!!!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.