Şimdi Ara

God of War yapımcısı, Xbox'ın oyun stüdyosuna katıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • God of War yapımcısı, Xbox'ın oyun stüdyosuna katıldı

Xbox tarafından haberler son günlerde ciddi oranda artmış durumda. Son haber de Xbox'ın birinci parti oyun stüdyosu The Initiative hakkında.

Ayrıca Bkz.Bu yaz Xbox etkinliği yapılacağı onaylandı; daha fazla Bethesda haberi göreceğiz

2018 yılında yayınlanan ve hem PlayStation markasının hem de oyun dünyasının en sevilen yapımlarından biri haline gelen God of War'un yapımcılarından Rhonda Cox, Xbox'ın birinci parti oyun stüdyosu The Initiative'e katıldığını açıkladı. Kendisi Perfect Dark isimli yeni oyun üzerinde Kıdemli Yapımcı unvanına sahip olacak.

Rhonda Cox daha öncesinde Star Wars Jedi: Fallen Order ve World of Warcraft gibi oyunlar üzerinde de çalışmıştı. Bu haber elbette Santa Monica Studio veya God of War'ın yeni oyunu oyunu için kötü haber anlamına gelmiyor ancak yine de başarılı oyunlar üzerinde çalışan isimleri başka stüdyolarda görmek sevindirici. 

Perfect Dark isimli oyun da geçtiğimiz yıl Aralık ayında duyurulmuştu. Net çıkış tarihi bilinmiyor ancak çıktığı gün Xbox Game Pass sistemine eklenecek.

Kaynak:
    https://www.psu.com/news/god-of-war-producer-jumps-over-to-the-initiative-to-work-on-perfect-dark/

• Bari çakma Gow yapında oynayak. Tadı damağımda kaldı. Gow gibi başka oyunda yok :(

• ctntas C kullanıcısına yanıt
    Gerçekten hocam xbox almak istiyorum ama aklım hep gow'da ne taklit edilebildi ne de başka bir oyun yerini alabildi

• Xbox coştu geliyor 😁
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chromer

Gerçekten hocam xbox almak istiyorum ama aklım hep gow'da ne taklit edilebildi ne de başka bir oyun yerini alabildi

Gow en erken 2 seneye çıkacak. O zaman Ps alınabilir.

Şahsen ben öyle düşünüyorum. SS in yanına bi Ps5 digital

• Gaza gelip 2021 tarihini ortaya attılar, bu tarihi duyururken de sadece oyunun logosunu içeren 7 saniyelik teaser yayinlanmişti. Ortada cinematic bir trailer bile yokken 2021 demeleri saçma oldu, 'erteledik' diyip 2022'nin 3.çeyreğinde anca çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

Gaza gelip 2021 tarihini ortaya attılar, bu tarihi duyururken de sadece oyunun logosunu içeren 7 saniyelik teaser yayinlanmişti. Ortada cinematic bir trailer bile yokken 2021 demeleri saçma oldu, 'erteledik' diyip 2022'nin 3.çeyreğinde anca çıkar.

PS5 için hype oluşturmak istediler işte kısaca. Açıkcası kesin olarak 2021 de çıkacagı belli olsaydı ben bile PS5 alabilirdim.. Öyle bir hype God of War yapımcısı, Xbox'ın oyun stüdyosuna katıldı 

• quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

Gaza gelip 2021 tarihini ortaya attılar, bu tarihi duyururken de sadece oyunun logosunu içeren 7 saniyelik teaser yayinlanmişti. Ortada cinematic bir trailer bile yokken 2021 demeleri saçma oldu, 'erteledik' diyip 2022'nin 3.çeyreğinde anca çıkar.

2022'de olmayacak o iş bro. 1 sene öncesinden trailer yayınlanır reklamlar yapılırdı. Sony resmen enayi.avi yaptı kendi kitlesine. Açıkcası 2 defa oynayıp toplamda 16 saat harcadığım ve 79 euro bayıldığım oyundur. Bayıyor bir yerden sonra sürekli aynı karakterleri kes öldür. Konu zaten baştan saçma. Yunan Tanrısı yolunu kaybedip İskandinav tanrılarını dövüyor falan. ıyyk... Ben ROME RYSE istiyorum.

Cevat kardeşler değil mi firma sahibi? Microsoft bunların arkalarında değil mi? Yap Roma ve Hun dönemini. Koy oraya Atilla ve onunla savaşan ve Hunlar tarafından büyütülme Roma generalinin hayatını. Sonuçta Atilla'da hayatının bir bölümünü ROMA saraylarında geçirmiş. 3 seri çıkar bu konudan.

Erkek adamın HYPE'ı, AYIB'ı olmaz. OYUNU olur ki o da Ryse the son of Rome'dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dellialli -- 13 Mart 2021; 0:1:4 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.