Şimdi Ara

20 farklı Bethesda oyunu 12 Mart'ta Xbox Game Pass'te erişilebilir olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 farklı Bethesda oyunu 12 Mart'ta Xbox Game Pass'te erişilebilir olacak

Geçtiğimiz yıl duyurulduğunda birçok insanı şaşırtan ve heyecanlandıran Microsoft'un Bethesda satın alımı sonunda gerçekleşti. Microsoft, satın alım ilk duyurulduğunda Bethesda oyunlarının Xbox Game Pass'e geleceğini açıklamıştı ve o sözünü tuttu.

Ayrıca Bkz.Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunu erişime açıldı

Geçtiğimiz saatlerde düzenlenen Bethesda etkinliğinde, Microsoft'un satın aldığı Zenimax Media şirketi altında geliştirilen 20 farklı oyunun yarın Xbox Game Pass sisteminde erişilebileceği açıklandı. Hali hazırda Dishonored 2, Doom Eternal, Skyrim, Fallout 76 ve Wolfenstein Young Blood zaten sistemde bulunuyordu. Yarın da yeni oyunlar eklenecek ve toplamda 20 farklı Bethesda Softworks oyunu Xbox Game Pass kütüphanesinde erişilebilir olacak. Ayrıca gelecekte çıkacak olan tüm Bethesda oyunlarının da ilk günden Xbox game Pass sistemine ekleneceğini hatırlatalım.

Oyunların listesini aşağıda bulabilirsiniz. Fallout New Vegas ve TES Online hariç tüm oyunlar hem PC için hem de konsol için Game Pass'te bulunacak. Fallout New Vegas ve TES Online yalnızca konsol Game Pass'te bulunacak.

• Dishonored Definitive Edition 

• Dishonored 2 

• DOOM (1993) 

• DOOM II 

• DOOM 3

• DOOM 64

• DOOM Eternal

• The Elder Scrolls III: Morrowind

• The Elder Scrolls IV: Oblivion

• The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

• The Elder Scrolls Online

• The Evil Within

• Fallout 4

• Fallout 76

• Fallout: New Vegas

• Prey

• RAGE 2

• Wolfenstein: The New Order

• Wolfenstein: The Old Blood

• Wolfenstein: Youngblood

Kaynak:https://www.gematsu.com/2021/03/xbox-game-pass-adds-20-bethesda-softworks-titles-on-march-12

• Xbox fanları ayaklarını uzatmış birasını yudumluyor:)
  • Haberdeki fotoya göre tüm oyunlar pcye gelmiyor. Editör hata yapmış sanırım. Mesela Fallout new vegas ve The Elder Scrolls Online pc ye gelmeyecek.

• Ayrıcalıklara doyamadık 20 farklı Bethesda oyunu 12 Mart'ta Xbox Game Pass'te erişilebilir olacak 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UmutYil U kullanıcısına yanıt
    Uyarı için teşekkürler, düzelttim :)

• Neymiş Efendim, Geforce Now mış :D Can sungur sponsorluk alıp kitlesine iki gaz verdi herkes boş yere hype yaptı. Bir konuya hype yapılacaksa o Gamepass'dir arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smalsrol -- 12 Mart 2021; 1:18:33 >
  • smalsrol S kullanıcısına yanıt
    ve xcloud.xcloud beni daha çok heycanlandırıyor.
  • Gamepass kralsın
  • th9 T kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, bakalım Tr ye ne zaman gelecek.

• Daha ne olsun iyiki xbox almışım dedirten bir haber...
  • quote:

Orijinalden alıntı: smalsrol

Neymiş Efendim, Geforce Now mış :D Can sungur sponsorluk alıp kitlesine iki gaz verdi herkes boş yere hype yaptı. Bir konuya hype yapılacaksa o Gamepass'dir arkadaş.

Şimdi Gamepass reklamını yapması lazım zaten konsol alırken bile ps5 alın dedi gersini siz karar verin çatlayın ulannn

• kayzer-soze K kullanıcısına yanıt
    "çatlayın ulannn" ? karşınızda normal yorum yapan bir insan var,bu tripler ne? ergenmisiniz.
  • Ergen değilim lakin series s alıpta arkaya atıp bunu alacağınıza gidip PC alın diye tavsiyede bulunuyor. Sen ergenliğe geçiş yaptın mı acaba?

• th9 T kullanıcısına yanıt

Ya hocam şu "influencer" tayfası ve kitlelerinden hiç hazetmiyorum. Hele sen twittera gidip oradaki yorumlara bak hayattan soğursun. Herkesin birbirine sövdüğü, laf sokmaya calıştığı toksik ortamlar. Boşver sen bunları :)

• kayzer-soze K kullanıcısına yanıt

Pardon da ben nerde gidin Pc alın demiştim ? Halüsünasyon mu görüyorsun ? Git eski yorumlara bak bakayım neler yazmışım farklı konularda ? Ah yazık vallahi şu gençliğe, okumadan etmeden, kime ne laf söylediğini bilmeden agrasif agrasif üste cıkmaya calışmalar.. Argümanın varsa söylersin, kalkıp "çatlayın" diyorsan kusura bakma seni kimse ciddiye almaz.

• Xbox’a hafıza kartı da aldım, gönderin oyunları gelsin 😃
  • Gamepass işte şimdi albeni oldu
  • AŞKIM GAMPAS

• 1 yıllık üyelik alamıyor muyuz? 20 farklı Bethesda oyunu 12 Mart'ta Xbox Game Pass'te erişilebilir olacak 

• smalsrol S kullanıcısına yanıt
    Adam sürekli xbox series s alın gamepas alın en hesaplısı o dedi kaç kere, geforce now hype sebebi sponsorluk almış olması ki reklamını yapması çok normal. Fiyat açıklanınca da kendisine gelen tüm eleştirilere karşılık vermeden hepsini cebime koydum dedi ve nvidianın vpn ile yurt dışından üyelil alanların hesabını kapatması üzerine de sponsorluğunu sonlandırdı. Başkasını savunmayı sevmem normalde ama boş sallamaya da gerek yok. Ayrıca elinde pc veya konsol bile olmayan kesim için geforce now tek çözüm.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.