Şimdi Ara

Uber, Ankara'da hizmet vermeye başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 2 ay önce ülkemizdeki erişim engeli kaldırılan Uber, faaliyetlerini genişletmeye devam ediyor. Uber bugünden itibaren Ankara’da hizmet vermeye başlıyor.

Uber, tıpkı İstanbul’da olduğu gibi Ankara’da da sadece sarı taksi çağırmak için kullanılıyor. Türkiye'de Uber XL araçlara izin çıkmadı.

Ayrıca Bkz.Çip krizi ülkemizdeki üretimi de etkiliyor: Oyak Renault'dan üretime ara

Uber, Ankara’ya özel bir kampanya düzenledi. Mart ve Nisan ayı içerisinde Ankara’daki ilk yolculuğunuzun 40 TL’ye kadarki kısmı ücretsiz olacak. Bu kampanyadan yararlanmak için MERHABAANKARA kodunu kullanabilirsiniz. Kampanya kişiye özel olabilir. Uygulama içerisinden kampanyayı kontrol etmenizde fayda var.

İstanbul’da taksicilerin tepkisi üzerine Uber’e dava açılmış ve haksız rekabet kararıyla Uber’e erişim engellenmişti. Ocak 2021’de istinaf mahkemesinin kararıyla UberTaksi’nin erişim engeli kararı kaldırıldı. Uber, İstanbul’da sarı ve turkuaz taksilerde hizmet vermeye başladı. İstanbul ve Ankara’da taksi çağırıp ödemeyi Uber üzerinden yapabilirsiniz.

• Asıl haksız rekabeti taksiciler yapıyor. Taksilerin kaldırılıp yerine Uberin gelmesini isterdim. En azından kısa mesafe gitmemezlik yapmadıkları gibi, ne kadar para vereceğini önceden biliyorsun.

• emregnu kullanıcısına yanıt
    Ayrıca gelir hesaplamasıda ortada ona göre vergisini veriyorlardı

• Bence Türkiyenin her yerine gelmeli

• Taksicilerden nefret ederim. Çoğu saldırgan oluyor.

• Valla ankaralılar adına sevindim

• Bu bildiğiiz uber değil yalnız, bildiğin sarı taksi geliyor.

• Bildiğimiz BiTaksi.
  • Taksi lobisi uberi alt etmiş
  • hadi bakalım müşterileri milletvekili olunca saldırabilecekler miUber, Ankara'da hizmet vermeye başladı Uber, Ankara'da hizmet vermeye başladı Uber, Ankara'da hizmet vermeye başladı .

• cahil toplum her şeyde oldu gibi UBER e sahip çıkmadı . sonuçlarıda bu. iyi olan neye sahip çıktı bu millet en son?

• Hizmetin her türlüsünün destekçisi olmamız lazım. Taksicilerden yakınan onlarca insan var ve iyileştirme yapmak yerine hır gür çıkararak işleri yoluna koymaya çalışıyorlar. İnsanımız artık birçok şeyin farkında ve iyi kalite arayışında. Kısa mesafe gitmem,yok orda trafik var beni sokma oraya,yok ters istikameti bana uymuyor bu ve bunun gibi onlarca kötü muameleye maruz kalıp onlarca para veriyoruz.Umarım Uber yasal olur ve her ilde kullanımı yaygınlaşır.
  • Taksi sürücülerinde biraz akıl olsaydı uberi boykot edip yollarına keseceklerine destekleselerdi şimdi çoğu kendi aracıyla uberde güzel paralar kazanıyordu.
  • Sarı taksilerin düzgün olanları Uber'e geçerken tacizciler, dolandırıcılar, mafya kafalılar oldukça mutsuzlar... Yok olsunlar inşAllah :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.