Şimdi Ara

Apple yeni ürünlerini 23 Mart'ta duyurabilir: Hangi cihazlar bekleniyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple yeni ürünlerini 23 Mart'ta duyurabilir: Hangi cihazlar bekleniyor?

Apple'ın yeni ürünlerini tanıtmaya hazırlandığını daha önce birkaç kez duymuştuk. Gelen son bilgilere göre şirket yılın ilk etkinliğini 23 Mart'ta gerçekleştirecek. Söz konusu tarih aynı anda birkaç farklı kaynak tarafından doğrulandı.

Ayrıca Bkz.Rus ve Çinli hackerlar, AB'nin Covid-19 aşı verilerini çaldı

Bildiğiniz üzere 23 Mart'ta OnePlus 9 serisi akıllı telefonlar da duyurulacak. İki şirket daha önce de benzer bir tarih çakışması yaşamıştı. OnePlus 6T'nin lansmanı Apple'ın etkinliği ile aynı güne denk gelince Çinli şirket Cupertinolu devin gölgesinde kalmamak için etkinliği erteledi.

Hangi cihazlar tanıtılabilir?

Apple'ın 23 Mart'ta güncellenmiş iPad Pro, yeni iPad ve iPad mini 6'yı tanıtması bekleniyor. Ayrıca şirket AirTags ve üçüncü nesil AirPods kablosuz kulaklığını da duyurabilir.

Daha önce Apple'ın yeni cihazlarını 16 Mart'ta tanıtacağına dair haberler çıkmıştı ancak Bloomberg editörü Mark Gurman bu bilgiyi yalanladı. Bu sefer ortaya atılan tarih aynı anda birkaç kaynak tarafından onaylandığı için daha kesin gibi görünüyor.

• APPLE NE TANITACAK SANKİ HER YIL YENİ ÜRÜN YAPIYOR GİBİ HABER YAPMAYIN

• 5-6 sene geçsin öyle alırız artık :)

• Yeni macbook pro 16" tanıtılmayacak mı?

• su ipad pro canavarina xcode gelmesi lazim artik
  • M1X Mac'ler tanıtılsaydı iyiydi M1 den çok memnun kaldım çok iyi bir işlemci ve fiyatına göre cidden en iyisi idi ama güzel performanslı sürüm lazım.

• ipad 9'u cidden duyuracaklar mı yahu? Ben ipad pro ve mini 6 duyururlar sadece diye bekliyorum. Ayrıca apple pencil 3.nesili duyuracaklarmış. Yani muhtemelen mini 6 ve ipad 9'a çerçevesiz kasa ve 2.nesil kalem desteği gelecek. İpad 9, eylüle kalır bence. Fiyat olarakta mini 6 4300 TL, ipad 9 da 3500 TL bekliyorum. Pro çok pahalı olduğu için hiç fiyatıyla bile ilgilenmiyorum.
  • zeytunk Z kullanıcısına yanıt
    diğer markalar yeni ürün olarak ne yapıyor ki,scooter mu yapsın yada havlu,kalem,...
  • Air4’ü satıp mini6 alsammı diye düşünüyorum
  • ipad pro ne yaa, kocaman hızlı bir oyuncak

• basartenk kullanıcısına yanıt
    Apple yeni ürünlerini 23 Mart'ta duyurabilir: Hangi cihazlar bekleniyor?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.