Şimdi Ara

Yeni logo, yeni tasarım: 2021 Peugeot 308 neredeyse tamamen kamuflajsız görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.137
Cevap
6
Favori
65.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni logo, yeni tasarım: 2021 Peugeot 308 neredeyse tamamen kamuflajsız görüntülendi

Yeni nesil Peugeot 308, hem baştan aşağı güncellenen tasarımı ve teknolojileri hem de yeni Peugeot logosunu üzerinde barındıran ilk model olması sebebiyle bu yılın en merak edilen otomobillerinden biri.

Geçtiğimiz hafta yoğun kamuflajlı bir şekilde test edilirken görüntülenen yeni 2021 Peugeot 308 bu kez örtüsünden neredeyse tamamen kurtulmuş bir şekilde karşımızda. Yeni nesil hatchback'in ön bölümüne baktığımızda ilk dikkatimizi çeken markanın yeni logosu oluyor. Zira Peugeot geçtiğimiz haftalarda logosunun yenileyerek 1960 yılındakine benzer bir tasarıma dönüş yapmıştı. Yeni logonun hemen üzerinde ise '308' rozeti göze çarpıyor.

Uzun süredir aynı tasarımla devam eden Peugeot 308'in ön yüzü tamamen değişmiş ve kardeşlerine benzer bir görünüme kavuşmuş. Şirketin yeni çerçevesiz panjur tasarımı ön bölümü domine ederken, çevresini saran ince aydınlatmalar ve tamponun alt kısmına kadar uzanan LED gündüz farlarının yeni 308'de de yer aldığını görüyoruz. Yeni 308'in ön tamponu da kenarlarındaki büyük havalandırmalarla oldukça sportif görünüyor.

Yeni logo, yeni tasarım: 2021 Peugeot 308 neredeyse tamamen kamuflajsız görüntülendi

Yen 2021 Peugeot 308'in yan tarafına geçtiğimizde logonun çamurluk üzerinde de yer aldığını görüyoruz. Bunun yanı sıra koyu renkli jantların dikkat çektiği alanda farların ucundan başlayan omuz çizgisi düz bir biçimde stoplara kadar ilerliyor. Yeni 308'in arka bölümünü örtü yüzünden görmek pek mümkün değil fakat krom detaylara sahip sahte egzoz çıkışlarına ev sahipliği yapan difüzörü görebiliyoruz. Ayrıca stoplar da diğer modellerden farklı bir tasarıma sahip gibi görünüyor.

Ayrıca Bkz.Seat Türkiye'den yeni model atağı: Seat Tarraco ve Cupra Formentor yakında geliyor

Yeni nesil 308, PSA Grubu'nun pek çok modelinde kullanılan EMP2 platformunun güncellenen bir versiyonu üzerine inşa edilecek. Hatchback ve station wagon gövde tipleriyle satılması beklenen araçta benzinli ve dizel ünitelerin yanı sıra PHEV yani şarj edilebilir hibrit versiyon da bulunacak. Öte yandan PSE (Peugeot Sport Engineered) biriminin imzasını taşıyan, arka aksında fazladan elektrik motoruna sahip dört tekerlekten çekişli bir hibrit 308 de görebiliriz.

Peugeot CEO'sunun önceki açıklamaları dikkate alınırsa ilerleyen süreçte tamamen elektrikli bir 308 de gelebilir. Hatta günümüzde oldukça popüler olduğu üzere 308'in crossover versiyonuyla da karşılaşmamız mümkün. Yeni nesil 308'in önümüzdeki haftalarda resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Konuyla ilgili bilgileri siz değerli okurlarımıza aktarmaya devam edeceğiz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Yeni 2021 Peugeot 308 neredeyse kamuflajsız görüntülendi

Kaynak:https://www.autocar.co.uk/car-news/new-cars/new-2021-peugeot-308-shows-dramatic-design-overhaul

• Ben ülkemize açık açık eşkiyalık yapan Fransız'ın arabasını almam. Ülkemize zerre kadar yatırım yapmayan Alman arabası da almam. Ama şöyle bir durum var: zamanında 206, 308 bir Golf killer olmasalar da baya satıldılar ve sevildirler. Son yıllarda Peugeot büyük bir vizyon değişikliğine gitti, belki bu yeni çıkacak model de önceki sorunlu, kalitesiz Fransız algısını kıran modellerden biri olur.
  • Çok güzel
  • Can yakar. Kusursuz dizel+tam otomatik uyumuyla tercih sebebi olur ama dolu paketi 400'e göz kırpar çok rahat.
    2 litrelik Golf alabilen Almanlar gene vazgeçmez de bizim gibi vergi avantajını düşünen yerlerde umarım güzel fiyatlanmayla girer. Zira 2008'in fiyatlları astronomik şişti.

• aracın önünde yeni logoya alışmak biraz zaman alacak gibi duruyor hiç “aha bu peugeot” diyemedim içimden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açtınız tam açın insafsızlar şaka gibi 😂😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glumerna -- 9 Mart 2021; 0:51:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • golf killer hayırlı olsunYeni logo, yeni tasarım: 2021 Peugeot 308 neredeyse tamamen kamuflajsız görüntülendi ama lansman rengi buysa bence hiç yakışmamış

• Yeni logo güzel değil

• Valla ben rengine de tasarımına da logoya da bayıldım. Çok daha elit bir otomobil imajı vermiş :)

• Çok iğrenç duruyor.

• Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt
    dizel otomatik gtline 500k diyorum ben

• resimleri neden göremiyorum acaba..

• Logo çok tipik duruyor.
  • Mevcut kasadan çirkin gibi gözüküyor bu fotoğraflarla

• Alışılagelmiş araba tasarımlarının ötesinde. Ben çok beğendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görüntülenmese de olurmuş...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emir.ksk kullanıcısına yanıt
    Yıllarca öyle denir hep passat killer, golf killer ama nedense kendileri hep kill olup gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaggeredByRuhtan

Yıllarca öyle denir hep passat killer, golf killer ama nedense kendileri hep kill olup gider

aynen, bir bakmışsın pug 308 olmuş pug 309...Yeni logo, yeni tasarım: 2021 Peugeot 308 neredeyse tamamen kamuflajsız görüntülendi 

• tekerlek boşluklarında sıkıntı mı var sanki? Jantlar mı küçük kaldı?Gözüm orada bir hata buldu sanki ama ne olduğunu tam çıkaramadım

• profilden garip duruyor tekerlekler karosere ufak kalmış.

• Geri vites ışığı çok kötü yerde sanki. Ön teker de arkaya göre ufak mı yoksa bir hata mı var anlayamadık. Onun dışında gayet güzel olmuş.. Yeni logo, yeni tasarım: 2021 Peugeot 308 neredeyse tamamen kamuflajsız görüntülendi 

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.