Şimdi Ara

PUBG'nin yeni oyunu PUBG: New State'e 5 milyon kişi ön kayıt yaptırdı; kayıtlar devam ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PUBG'nin yeni oyunu PUBG: New State'e 5 milyon kişi ön kayıt yaptırdı; kayıtlar devam ediyor

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini orijinal battle royale PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS'un yapımcıları KRAFTON Inc'in yaptığı yeni PUBG oyunu PUBG: New State'in erken kayıt sayısı açıklandı.

Ayrıca Bkz.Roguelike türündeki mobil oyun Dungeon of the Endless'tan oynanış videosu paylaşıldı

Yeni PUBG oyunu PUBG: New State, geçtiğimiz haftalarda duyurulmuştu ve duyurunun hemen ardından da erken kayıt başlamıştı. Yapılan son açıklamaya göre yaklaşık 1 hafta içerisinde oyuna 5 milyon kişi ön kayıt yaptırmış durumda. Burada küçük bir ayrıntı da paylaşmak gerek, oyun şu anda yalnızca Google Play'de erken kayıt aşamasında. iOS için ön kayıt daha sonra başlayacak. 

Bu erken kayıt sayısı oyunun ne kadar büyük ilgi çektiğinin kanıtı. Oyunun çıkışı ile birlikte uzun bir süre gündemde kalacağını söyleyebiliriz. Oyunun Android için ön kayıtları devam ediyor. Aşağıdaki mağaza sayfasından oyunun ön kayıt sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bu yeni PUBG oyunu PUBG: New State, grafiksel anlamda sınırları zorlaması beklenen bir oyun. Kullanılan Global Illumination teknolojisi sayesinde yalnızca daha iyi grafik değil, ayrıca daha stabil de bir oyun karşımıza çıkacak. 

• Iosta yok
  • Hile işini halletmişler mi ?
    7 den 70 e herkes hile yapıyor.

• Artık daha stabil hile yapabileceksiniz.Steam yada mobil farketmez insanlar pubg yi bırakmak zorunda kaldı hile yüzünden.

• CODM kopyası. CODM varken PUBG çöpüne gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KRAFON ne ya PUBG'nin yeni oyunu PUBG: New State'e 5 milyon kişi ön kayıt yaptırdı; kayıtlar devam ediyor 

Krafton Game Union, Güney Kore merkezli bir video oyunu şirketidir.

KRAFTON

• Hardcore gamer olarak telefonda oyun oynamayı hiç bir zaman anlayamıcam sanırım :)

• Konsol versiyonlarını iyileştirseler keşke, güzelim makinelerde çamur gibi görüntü var.
  • Mobilde nasıl hile yapıyorlar?? Pc makro dolu onu biliyoruz. Ama mobilde hile olması ilginç. Hiç duymamıştım. Nasıl yapıyorlar?

• Cosmos2999 kullanıcısına yanıt
    Modlu apk
  • ben ve tüm çevrem dahil olmak üzere tek tek pubg yi bıraktı. Bu kadar altyapı ve oyuncu kitlen varken neden doğru düzgün kontrol edemezsin ki hileyi

• Cosmos2999 kullanıcısına yanıt
    Bazı uygulamalar ile o anda çalışan uygulamalara script injectleyebiliyorsun.
  • Codm nin yapımcısı kim 🤣🤣

• quote:

Orijinalden alıntı: TIGERSHARK

Hile işini halletmişler mi ?
    7 den 70 e herkes hile yapıyor.

Hiç oynamadım ama hile dediğiniz counter strike 1.5, 1.6 zamanlarında da bile vardı. Düşünün şimdiki teknolojiyi :)

İllegal hayatımızın bir parçası.

• COD Warzone tek geçerim. Hileci olsa bile iyi oynarsanız hilecileri bile halledersiniz.

• dedi ve ön kayıt yaptı. Açılır açılmaz ilk girenlerden oldu.

• Whats new kısmına artık arabayla uçarken ters takla atıp M16A4 ile 500 metreden düşmanı kafasından vurabileceğimizi de eklesinler.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

Kuyruğu görmedin mi uyanık sıraya geç .d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobil oyun sektörü inanılmaz bir yere doğru gidiyor. Neredeyse bütün insanlara hitap ediyor artık. Önceden oyunlar sadece PC alacak gücü olan erkeklere yetiyordu. Artık kızlar da oynuyor. Çok ciddi kitlelere hitap ediyorlar ama oyun kalitesi çok fena kötü.

• ben pubg ye ilk çıktığında bir baktım. bu oyunda hile yapıyorlar oynanmaz dedim ve hemen bıraktım. millet 2 sene sonra kitlesel olarak idrak edebildi. herkesin hile yapmasına legal olarak müsade etseler ve hileleri official olarak oyuna dahil etseler hile yapacak başka bir şey kalmasa, herkes eşit olsa, oyun daha adil olmuş olur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.