Şimdi Ara

Xbox Game Pass için büyük söylenti: Watch Dogs Legion sisteme eklenebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox Game Pass için büyük söylenti: Watch Dogs Legion sisteme eklenebilir

Xbox'ın son dönemde oyuncular için sunduğu en iyi hizmetlerden biri olan Xbox Game Pass ile ilgili büyük bir söylenti ortaya çıktı. 

Ayrıca Bkz.God of War, Uncharted ve Ghost of Tsushima PC'ye geliyor iddiası

Söylentiye göre Ubisoft'un geçtiğimiz yıl yayınladığı, yılın en çok merak edilen oyunlarından biri olan Watch Dogs Legion, Xbox Game Pass'in kütüphanesine eklenecek. Söylentinin çıkma noktası ise daha önce Final Fantasy VII Remake'in PlayStation Plus'a ekleneceğini söyleyen Shpeshal Ed isim Twitter kullanıcısının yaptığı bir paylaşım. Paylaşım şöyle:

"As he heads to the Game, he Passes by his Legion of fans, waving as he goes. He spots his opponent across the room. "Show me what you got"

Fark edebileceğiniz üzere Game, Pass ve Legion kısımları dikkat çekiyor. Bu yüzden de böyle bir söylenti çıkmış durumda. Ayrıca geçtiğimiz günlerde yapılan bir video görüşmesinde Xbox başkanı Phil Spencer'ın arkasındaki rafta Watch Dogs Legion figürü duruyor. Daha öncesinde Xbox Series S duyurulmadan Phil Spencer'ın arkasındaki rafta gözükmüştü. Ancak aynı görselde Nintendo Switch ve Kojima Productions'ın figürü de bulunuyor. Yani ikinci durum pek de bir şey göstermiyor olabilir.

Watch Dogs Legion her ne kadar geçtiğimiz yılın büyük oyunlarından biri olsa da pek sevilen bir oyun olmamıştı. Ancak yine de böyle bir oyunun sisteme eklenmesi gayet güzel bir haber olur. Birkaç hafta içinde bu durum netleşecektir.

Kaynak:https://comicbook.com/gaming/news/xbox-game-pass-ultimate-pc-games-watch-dogs-legion/

• MS Gamepass cidden nimet. Ben yurtdışı guruplarında takılıyorum. Baya bir kitle var ps tarafından xbox'a geçen veya ps yanına ilk defa xbox alan. Gamepass'ı 3 senelik 90 dolara nasıl alacaklarını bilmiyorlar. Bu işe baş vuran amerikalı ve kanadalılar genelde 3 4 çocuklu ve her çocuğu için hesap açmak zorunda kalanlar. yoksa tek başına adam mtc üzerinden alıp vpn ile aktif etmeyi karmaşık bulduğundan aylık 12.99 dolara subscription ile devam ediyorlar.

Sony boşuna baba exclusiveleri PC ye çıkarmıyor. En az 400 500 milyon dolarlık bütçeye ihtiyacı var. Çıkaramayacağı bir çok oyunu "etik" olmayacak şekilde 2021 de çıkaracakmıl gibi lanse etti. Yani sony her yol mübah planı ile ilerleyecek önümüzdeki 2 3 yıl. Umarım bu süreç sonunda düzgün ps5 pro çıkarırlarsa bir adette ps5 pro almayı da düşünmüyor değilim. Zaten hanımla xbox sıra kavgası yaşıyorum arada.

Alttaki resim Sony için 2 yılın pek iyi olmayacağını gösteriyor. Yeni jenerasyona çok iyi hazırlanamamış Sony. umarım batmazlar.

@Rachsuchtig Tarih konusunda iptal görünmüyor. Google'dan arattığımda Starfield için 2021 gözüküyor çıkış tarihi olarak. TES6 için sanırım evet. Yapan kişi orayı atlamış veya bilerek bırakmış. Lakin yapım stüdyosu 2018 den beridir çalışıyor olduğu yazılı hali hazırda. Sanırım MS tarafından satın alım sonrası açıklarlar tarihi. O da 2022 gibi bekleniyor.

Attigin görsel baya tarafli yalniz. Daha ortada Gears6 ile ilgili bir sey yok duyrulmadi ama gelicek diye umut etmis bir fanboy. TES6 ve Starfield hakkinda da cikis dönemiyle ilgili bir haber yok ama onu da koymus. Bunlari koymus ama Sony tarafinda cikis tarihi belli olmayan oyunlarin üstüne cizmis. FF16'ya da koymamis mesela. Iki trafainda fanboyu degilim ama tarafliliga lüzum yok.
  • Hiç yerden yere vurulacak kadar kötü bir oyun değildi keyifle bitirdim Legion'ı ilk 2 oyunu da beğenerek bitiren biri olarak. Çok da müthiş bir oyun değildi tabii orta şeker. PC'de RTX yansımaları harika kullanan ama yansıma dışında RTX kullanmayan bir oyundu Legion. 300-500 lira etmez ben 1 dolara hallettim. Game pass'e gelirse süper olay. Asıl efsanesi Ubi + Game pass'e gelirse çıldırır işte Microsoft.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 7 Mart 2021; 12:13:44 >
  • Lükse bak o kadar alıştık ki hangi oyun söylentisi gelse olabilir diyoruz. Teşekkürler Microsoft.

• quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

Lükse bak o kadar alıştık ki hangi oyun söylentisi gelse olabilir diyoruz. Teşekkürler Microsoft.

MS Gamepass cidden nimet. Ben yurtdışı guruplarında takılıyorum. Baya bir kitle var ps tarafından xbox'a geçen veya ps yanına ilk defa xbox alan. Gamepass'ı 3 senelik 90 dolara nasıl alacaklarını bilmiyorlar. Bu işe baş vuran amerikalı ve kanadalılar genelde 3 4 çocuklu ve her çocuğu için hesap açmak zorunda kalanlar. yoksa tek başına adam mtc üzerinden alıp vpn ile aktif etmeyi karmaşık bulduğundan aylık 12.99 dolara subscription ile devam ediyorlar.

Sony boşuna baba exclusiveleri PC ye çıkarmıyor. En az 400 500 milyon dolarlık bütçeye ihtiyacı var. Çıkaramayacağı bir çok oyunu "etik" olmayacak şekilde 2021 de çıkaracakmıl gibi lanse etti. Yani sony her yol mübah planı ile ilerleyecek önümüzdeki 2 3 yıl. Umarım bu süreç sonunda düzgün ps5 pro çıkarırlarsa bir adette ps5 pro almayı da düşünmüyor değilim. Zaten hanımla xbox sıra kavgası yaşıyorum arada.

Alttaki resim Sony için 2 yılın pek iyi olmayacağını gösteriyor. Yeni jenerasyona çok iyi hazırlanamamış Sony. umarım batmazlar.

Xbox Game Pass için büyük söylenti: Watch Dogs Legion sisteme eklenebilir

@Rachsuchtig Tarih konusunda iptal görünmüyor. Google'dan arattığımda Starfield için 2021 gözüküyor çıkış tarihi olarak. TES6 için sanırım evet. Yapan kişi orayı atlamış veya bilerek bırakmış. Lakin yapım stüdyosu 2018 den beridir çalışıyor olduğu yazılı hali hazırda. Sanırım MS tarafından satın alım sonrası açıklarlar tarihi. O da 2022 gibi bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dellialli -- 7 Mart 2021; 17:8:51 >

• Gelmese daha iyi. Daha güzel oyunlar var hemde Watch dogs legiona verilecek paranın belkide 1/5 fiyatına getirilebilir.

• Sanki God of War ekleyecekler ,büyük söylentiymiş.

• Return to Monke kullanıcısına yanıt
    Sanki God of War eklenince büyük söylenti olacakmış gibi...

• Dellialli D kullanıcısına yanıt
    Attigin görsel baya tarafli yalniz. Daha ortada Gears6 ile ilgili bir sey yok duyrulmadi ama gelicek diye umut etmis bir fanboy. TES6 ve Starfield hakkinda da cikis dönemiyle ilgili bir haber yok ama onu da koymus. Bunlari koymus ama Sony tarafinda cikis tarihi belli olmayan oyunlarin üstüne cizmis. FF16'ya da koymamis mesela. Iki trafainda fanboyu degilim ama tarafliliga lüzum yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rachsuchtig -- 7 Mart 2021; 13:24:54 >
  • Şu an mağazada ubisoft indirimleri var ve sadece watch dogs legion standart edition indirimde değil. Doğru olma ihtimali var.

• Valla takasla ps 5 aldım 2 gün önce, store girip bikaç oyun alayım dedim düzenli oynadığım, nba 500₺ f12020 300₺. Dedim ben bunu kullanmam arkadaş, hemen sahibindene koydum şu anda, xbox alıcam satınca. Yani bu fiyatlarla gerçekten olmaz.
  • Hiç şaşırmıyoruz artık gelsin onuda oynarız bedavaya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Legion büyük çöp, ubisoft'un işine gelir çünkü satış yapamıyorlar en azından microsoft'tan para koparırlar ez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Sanki God of War ekleyecekler ,büyük söylentiymiş.

Önce Days Gone gelir sonra God of War kim bilir Xbox Game Pass için büyük söylenti: Watch Dogs Legion sisteme eklenebilir 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnanılmaz leş bir oyundur Watch Dogs Legion. Oyun aşırı kötü olunca ve patlayınca yalaka Ubisoft hemen game pass’a ekleme ihtiyacı duymuş yoksa bu kadar kısa sürede o oyunun kütüphaneye eklenme ihtimali çok düşüktür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Önce Days Gone gelir sonra God of War kim bilir  

Alıntıları Göster

Aslında zor değil. Windows'a portlanmış her oyunu Xbox için kolayca çıkarabilirsin. Yapılması gereken sadece birkaç menü ayarı, kol ayarı olacaktır. Çünkü hali hazırda bir çok oyun PS Api leri üzerinden yapılıp Xbox'a da getirildi. Mesela Valhalla vs yani 2021 de MS tarafından çıkarılmayan bütün oyunlar bu yüzden MS tarafında biraz performans kaybı yaşayacaktır. Fakat PC ye gelecek oyunların Xbox'a gelmesi hiç zor değil.

• Bence her oyuncu şu ortamda Gamepass’in kıymetini bilmeli.
  • Bu nedir akadaş, gamepass sayesinde neredeyse oyuna para harcayamaz olduk 😀
  • Teşekkürler ms gelmesede umutlandırman yetiyor bazen
  • Onun yerine origins ve odyssey gelse daha iyi
  • Yav alt tarafı geçen seneye ait, vasat bir oyun Game Pass'e gelecek. Bu ne abi sanki evrenin sırları verilmiş ya da çözülmüş gibi paylaşmalar. Bi de şifreli yazıyorlar, te allaam ya.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.