Şimdi Ara

Netflix'in sevilen dizilerinden Lupin'in 2. sezonundan tanıtım videosu paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Netflix'in sevilen dizilerinden Lupin'in 2. sezonundan tanıtım videosu paylaşıldı

Türkiye dahil birçok ülkede en popüler video akış platformu olan Netflix'in son dönemdeki en popüler dizilerinden biri haline gelen Lupin'in ikinci sezonundan ilk fragman geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Volkswagen, elektrikli spor sedan modeliyle ilgili ilk ipuçlarını paylaştı

Geçtiğimiz aylarda ilk sezonu yayınlanan dizi, çok kısa süre içerisinde ikinci sezon onayını da almıştı. Geçtiğimiz saatlerde de dizinin ikinci sezonundan ilk fragman paylaşıldı. İkinci sezonun net yayın tarihi bilinmiyor ancak bu yaz yayınlanacağı biliniyor.

İkinci sezon ile ilgili şu an için bilinen tek bilgi yine 5 bölümden oluşacağı. Ayrıca ana karakter Arsene Lupin karakterini oynayan Omar Sy da ikinci sezonda yine başrolde. 

İkinci sezonun konusu için yazılan detaylar şu şekilde: Assane’ın Hubert Pellegrini’den intikam alma çabası, ailesinin darmadağın olmasına yol açmıştır. Köşeye sıkışan Assane canını tehlikeye atmak pahasına yeni bir plan kurmalıdır.

• Ya çıkalı 1 seneyi geçmiş dizilerin fragmanı yok yenilenmesine rağmen ama Lupin'in var.

• bu hafta izledim bende. cok sacma bir yerde bittiydi ilk sezon. gerci sezon bile denmez.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.