Şimdi Ara

CLIO II SAHİPLERİ (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.864
Cevap
80
Favori
1.592.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimkide rxt fakat kapı kolu böyle değil sonradan yaptırılmış bunlar
    quote:

Orjinalden alıntı: asikartal18

70 ytl ye marşbiyelleri taktırdım 50 ytl ye spoyler taktırdım kapı kolları orjinal diye biliyorum rxt lerde böyle

quote:

Orjinalden alıntı: FauFau

Bence çok yakışmış bence ilerde düşünebilirim ne kadara taktırdınız?Birde kapı kollarını sizmi değiştirdiniz?Bende bu gün sanayideydim teomars(kendisine bir kez daha teşekkür ederim) arkadaşımızın tarif ettiği akis körüğü ile ilgili ustaya gittim.Baya meşakatli bir işlem oldu akislerin ikiside sökülerek akis körükleri değişti ve akisler gres yağ ile dolduruldu.Bana maliyeti 23 ytl körükler 40 ytl işçilik servis tamamen akisleri değiştirseydi çıkacak fiyatı tahmin edemiyorum.

CLIO II SAHİPLERİ

• yılbaşına kadar noter satışlı emniyette daha alt yapı oluşturulmamış yani ankara için böyle diger illerde aynıdır herhalde
    quote:

Orjinalden alıntı: mustyyyyy

yeni araç alıp satan arkadaşlar, bu yeni sistemle yani notersiz trafikten iki taraflı gerçekleştirilen satışta işler daha mı kolay yoksa dahamı çetrefil?

leki hocam tekrar hoşgeldin Allah beterinden saklasın. canavar eskisi gibi maşallah...
  • rxt = donanımlı ve güçlü bir motor,az yakar
    quote:

Orjinalden alıntı: yahyademirci

MUSTY ŞEVKİMİ KIRMA BENDE RTA ALACAM:)
    quote:

Orjinalden alıntı: mustyyyyy

quote:

Orjinalden alıntı: asikartal18

arkadaşlar bu clio 2 lerin en tutulan motoru ve en iyi si olan hangi modelidir rta mı rxt mi ? hangisi

ben de rta sahibiyim ama en tutulanı ve güçlü olanı rxt dir. 1.4 olmasına rağmen -geliştirilerek- 16 valf sayesinde 98 beygir güç üretir ve rta lardan daha ekonomiktir. rta larda ise 8v ve 75 bg lik bir motor vardır.

• 5 lt - marka olarak ben değil renault öneriyo elf
    quote:

Orjinalden alıntı: huseyinder07

taaa nisanda aynı soru sorulmuş buldummm bakalım cevapta varmı :)
    quote:

Orjinalden alıntı: Matchbox

Arkadaşlar merhaba,

Bende 2000 Model Clio 1.6 RTE BVA HB modeli var. Aracımdan son derece memnunum. Aracımın yağını değiştirmek istiyorum, 2000 model Clio II ler kaç lt yağ alıyor? ve benim almam gereken yağın özelikkleri ne olmalı? En iyi performansı almam için hangi yağı önerirsiniz? Teşekkürler.

• eger mümkünse şu anda melek olarak aramızda dolaşıyordur herhalde
    quote:

Orjinalden alıntı: jordan83

quote:

Orjinalden alıntı: akmanhoca

arkadaşlar eğer ekleyebilmişsem bu gösterge mümkün olabiliyor mu HB lerde. çok merak ettim.

CLIO II SAHİPLERİ

tabiiki hayır. mümkün olamaz bence

• quote:

Orjinalden alıntı: Yiğiter76

Yahya Demirci
    selam arkadaşlar imzamdaki araç ne kadar yakıt yaktığını gösterme gibi bi özelliği varmı kitapçığa bakıyom cam silgilerinin düğmesinin üzerine basın diyo orda gösterir ama benimki rta diye göstermiyomu acaba?
    ______________________________________________________________________________
    Arkadaşım, kimi yol bilgisayarlarında saydığın özellikler yokmuş. Aynı yetersizlik benimkinde de mevcut. Yol bilgisayarının yakıt tüketimiyle ilgili göstergelerinde tire işaretleri var ve ne yaparsam yapayım bu durum değişmiyor.
    Önceleri bu durumun bir arızadan kaynaklandığını düşünmüştüm. Geçenlerde başka bir iş için elektrik işlerinden anlayan bir ustaya gittiğimde, arıza olsaydı gösterge tablosunda sinyal olması gerektiğini ve bu durumun bilgisayar kartının yetersizliğinden (söz konusu özelliklere sahip olmamasından) kaynaklandığını öğrendim. aracım Privilege olduğu için şaşırdım ama bizim araçlarda pek çok versiyon bulunduğunu ve durumun normal olduğunu söyledi. Sorunu aşmak için kartın değişmesi gerekirmiş ki bu kartlar çok pahalıymış ve kart değiştiğinde kilometre sıfırlanıyormuş.

Benzinle ilgili anlık verileri almak için aracın hareket halinde olması gerekiyor, en az 30 km/h olarak biliyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: starpower

eger mümkünse şu anda melek olarak aramızda dolaşıyordur herhalde
    quote:

quote:

arkadaşlar eğer ekleyebilmişsem bu gösterge mümkün olabiliyor mu HB lerde. çok merak ettim.

CLIO II SAHİPLERİ

Anahtarı yarım kontak çevirin , kontağı açarken silecek düğmesindeki 3 noktalı kısma basılı tutun, o resmi sizde yakalayacaksınız. O resmi yakaladıktan sonra dedğim yere bir kere daha basın aracınızda kaç litre benzin kaldığını göreceksiniz.

• Arkadaşlar bildiğiniz üzere 2001 RXT aracımı 20 gün kadar önce satmıştım. Bu hafta başında 2006 Vw Polo Trendline aldım. Ama bu topiğe bakmadan edemiyorum.

Bu arada bu topikteki hareketlilik başka yerde yok gibi, dün Polo topiğinde bi soru sordum 24 saatten fazla oldu cevap veren ve başka yazı yazan yok.
  • xcarlink takıldığında direksiyon kumandası kullanılabiliyormuş. ama fiyatı maalesef parca + işcilik + montaj = 180 euro (326 ytl )adamlar fazla ucmuş.
  • linke bi tıklayın arkadaşlar çıkma cd çalar belki işinize yarayabilir
  • üç noktalı kısım neresiki?
    quote:

Orjinalden alıntı: Matchbox

quote:

Orjinalden alıntı: starpower

eger mümkünse şu anda melek olarak aramızda dolaşıyordur herhalde
    quote:

quote:

CLIO II SAHİPLERİ

Anahtarı yarım kontak çevirin , kontağı açarken silecek düğmesindeki 3 noktalı kısma basılı tutun, o resmi sizde yakalayacaksınız. O resmi yakaladıktan sonra dedğim yere bir kere daha basın aracınızda kaç litre benzin kaldığını göreceksiniz.

• cliocu olmak ayrıcalıltır(aınstin):)

quote:

Orjinalden alıntı: EN.ES

Arkadaşlar bildiğiniz üzere 2001 RXT aracımı 20 gün kadar önce satmıştım. Bu hafta başında 2006 Vw Polo Trendline aldım. Ama bu topiğe bakmadan edemiyorum.

Bu arada bu topikteki hareketlilik başka yerde yok gibi, dün Polo topiğinde bi soru sordum 24 saatten fazla oldu cevap veren ve başka yazı yazan yok.

CLIO II SAHİPLERİ

• Evet kardeşim bende bunu ifade etmiştim zaten teyp değişmediği için koldan kumanda kullanılmaya devam edicektir ama takılan parça için kumanda işlem yapmaya bilir tabi bu fiyatı duyunca vaz geçtim anında bunda n benim kaset adaptörü yeterince iş görüyor gerek yok:))
    quote:

Orjinalden alıntı: teomans__

xcarlink takıldığında direksiyon kumandası kullanılabiliyormuş. ama fiyatı maalesef parca + işcilik + montaj = 180 euro (326 ytl )adamlar fazla ucmuş.
  • cümleten kadir gecemiz mubarek olsun...
  • quote:

maalesef teyibi taktırmadım ama mutlaka bi caresini bulacağım bağcılarda bi cıkma teypci varmış biara uğrayacağım. olursa seni bilgilendiririm..

kardes ben teybi aldım taktırdım ekran calısmadı.geri yollicam buyuk ihtimalle.2001 bnm aracım uymadı.delircem vallahi
  • ekransız bi işe yaramayacak inş. iade imkanın vardır. ben bu gidişle eski arabamın pıoneer teybi takacam sanırım ama cok kararsızım.:(
  • 2005 model 1.4 16v otomatik modelleri nasıl bilirsiniz arkadaşlar? (Yakıt ve şanzuman bakımından)

Bir de bu modellerde orjinal CD çalarlı olma imkanı varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makel -- 27 Eylül 2008; 18:44:42 >
  • http://www.superalsat.com/renault-clio-cd-calar-1-yil-garantili_V0JJurunZ552460
    linkteki teybe bi baksana
    quote:

Orjinalden alıntı: clio 1.4 16v

quote:

maalesef teyibi taktırmadım ama mutlaka bi caresini bulacağım bağcılarda bi cıkma teypci varmış biara uğrayacağım. olursa seni bilgilendiririm..

kardes ben teybi aldım taktırdım ekran calısmadı.geri yollicam buyuk ihtimalle.2001 bnm aracım uymadı.delircem vallahi

• arkadaşlar imzamdaki araçlardan kullanan varsa benzinli ne yakıyo bana çok yakıyomuş gibi geldi tam yarım depo benzin vardı arabada 110 km yaptım tek diş kaldı bu araçlar ne yakıyoki böyle şehir içinde
  • benimkide 1.4 şehir içi benzinde 270 kuruş yakıyor km ye tüpte ise 166 kuruş yakmakta

quote:

Orjinalden alıntı: yahyademirci

arkadaşlar imzamdaki araçlardan kullanan varsa benzinli ne yakıyo bana çok yakıyomuş gibi geldi tam yarım depo benzin vardı arabada 110 km yaptım tek diş kaldı bu araçlar ne yakıyoki böyle şehir içinde
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.