Şimdi Ara

CLIO II SAHİPLERİ (709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.861
Cevap
80
Favori
1.592.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • (1.4-1.6) RXT ve (1.4-1.6) RTE arasında ki donanım farkları nedir acaba ? 1-2 ay içinde otomatik araç almayı planlıyorum fakat Cliolar hakkında pek bilgim yok cevaplarsanız sevinirim. İyi forumlar diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YgtZfr

(1.4-1.6) RXT ve (1.4-1.6) RTE arasında ki donanım farkları nedir acaba ? 1-2 ay içinde otomatik araç almayı planlıyorum fakat Cliolar hakkında pek bilgim yok cevaplarsanız sevinirim. İyi forumlar diliyorum.

rxt ile rte arasında ki farklar neler :rxt'de 2 yada 4 hava yastığı,abs,yol bilgisayarı,klima,yükseklik ayarlı direksiyon ve koltuk,4 hoparlör var temel olarak ama rte'de 2 hava yastığı ve klima var yani abs yol bilgisayarı yükseklik ayarlı direksiyon ve koltk 4 hoparlör yok

1.4 rte diye bir model yok dostum sadece 1.6 rte var
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

1.4 authentic derken symbol demek istedin galiba dostum

Dostum bu cliolar o kadar karışık ki ! derken ufak bir araştırma yaptım.Şimdi hatchback olanlar clio sedan olanlar ise symbol değil mi?
    Eğer öyleyse sedan bir clio-symbol(hangisiyse artık) almak istiyorum.
    Kriterlerim sedan,klimalı lpgli az yakan ve satmak istediğimde satılabilir olması.
    Bu araçların 1.4 rta,rna,rxt,authentıc.dynamıc versiyonları var galiba.
    En uygun olanları rta ve rnalar bunlarda 8v sanırım bu tercih edilmezmi?
    En tercih edilebilir olanları authentic ve dynamıcmı?Sizde bu araçlar hakkında oldukça bilgilisiniz galiba.
    Kısa bir bilgi geçebilirmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serpond -- 3 Aralık 2014; 13:37:06 >
  • Hocam teşekkür ediyorum. yukarıda ilk mesajımda dediğim gibi cliolar hakkında çok bilgim yok. Başta Clio 1 1.4 RN otomatik yöneldim fiyatı uygun diye ama otomatiği 3 ileri biraz düşündürdü açıkcası. Clio II lere bakım fiyatlar uçmuş zaten :/ 2-3 ay içinde kredi çekip almışken de düzgün donanımlı bişi almalı yani. Teşekkür ediyorum cevabınız için.

Not: Otomatik isteme sebebim Annem de kullanacak arabayı bu sebepten dolayı otomatik yöneldim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: YgtZfr

Hocam teşekkür ediyorum. yukarıda ilk mesajımda dediğim gibi cliolar hakkında çok bilgim yok. Başta Clio 1 1.4 RN otomatik yöneldim fiyatı uygun diye ama otomatiği 3 ileri biraz düşündürdü açıkcası. Clio II lere bakım fiyatlar uçmuş zaten :/ 2-3 ay içinde kredi çekip almışken de düzgün donanımlı bişi almalı yani. Teşekkür ediyorum cevabınız için.

Not: Otomatik isteme sebebim Annem de kullanacak arabayı bu sebepten dolayı otomatik yöneldim :)

otomatik vites için dikkat et şanzumana sonra elinde kalmasın iyi bir ustaya kontrol ettir aracı
  • quote:

Orijinalden alıntı: serpond

quote:

1.4 authentic derken symbol demek istedin galiba dostum

Dostum bu cliolar o kadar karışık ki ! derken ufak bir araştırma yaptım.Şimdi hatchback olanlar clio sedan olanlar ise symbol değil mi?
    Eğer öyleyse sedan bir clio-symbol(hangisiyse artık) almak istiyorum.
    Kriterlerim sedan,klimalı lpgli az yakan ve satmak istediğimde satılabilir olması.
    Bu araçların 1.4 rta,rna,rxt,authentıc.dynamıc versiyonları var galiba.
    En uygun olanları rta ve rnalar bunlarda 8v sanırım bu tercih edilmezmi?
    En tercih edilebilir olanları authentic ve dynamıcmı?Sizde bu araçlar hakkında oldukça bilgilisiniz galiba.
    Kısa bir bilgi geçebilirmisiniz.

sedanlar symbol'dür o konu hakkında yorum yapamayacağım dostum,ilgi alanımolmadığıiçin bilgi sahibide değilim ama onların en full olanında çift hava yastığı klima,abs var olması lazım ama istenen fiyatlar uçuk o araba o parayı yapmaz zaten,symbol yerli üretim diye geçer donaım yoksunudur ve teneke gibidir

• ARKADAŞLAR ARACIM SATILIKTIR..

http://www.arabam.com/ilanOnizle/5211404/1804845
  • Arkadaşlar 2003 clio dizel araça sahibim arabaayı zaman ile yeniledim sayılır iç aksamı temizlettim koltuklara özel kılflar diktirdim son olarak motoru baştan aşagıya yaptırıyorum fakat arabada sevmedigim bir özellik devirin olmayısı bu modifiyeli arabalarda olan devir saatlerinden istemiyorum çıkmacılardan devirli gösterge alıp taktırmayı düsünüyorum fakat daha önce hic böyle bir alışverisim olmadı yada devir için alternatif bir çözümü olan varmı yardımcı olursanız sevinirim
  • vay bee şehir içi km'de 0.185 lira yakmaya başladı araç süper yaaa.
  • Herkese merhabalar
    Konya'da 2.15 liraymış lpg fiyatı bugün farkettim.
  • ustadlar bır sey sormak ısterım 2001 clıo 1.4 rxt var otomatık ve tuplu yol bılgısayarındakı anlık sarfıyat verılerı benzın ıcınmı verıyor lpg ıcınmı verıyor acaba aracım cok yakıyor 33 tl ye 14 lıtre gaz alıyorum 115 km gıdıyor sehır ıcı, artık neden 14 lıtre alıyor depo onuda anlayamadım 30 lıtrelık depo var ama bıttı uyarısından sonra depoyu fulluyorum 14 15 lıte alıyor acaba dıyorum şamandıramı arızalı aracın nesını degıstırmem gereklı hava fıkıtresı bujı vs sorduğum sorulara fıkrı olan cevap verebılırmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantir -- 8 Aralık 2014; 21:41:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantir

ustadlar bır sey sormak ısterım 2001 clıo 1.4 rxt var otomatık ve tuplu yol bılgısayarındakı anlık sarfıyat verılerı benzın ıcınmı verıyor lpg ıcınmı verıyor acaba aracım cok yakıyor 33 tl ye 14 lıtre gaz alıyorum 115 km gıdıyor sehır ıcı, artık neden 14 lıtre alıyor depo onuda anlayamadım 30 lıtrelık depo var ama bıttı uyarısından sonra depoyu fulluyorum 14 15 lıte alıyor acaba dıyorum şamandıramı arızalı aracın nesını degıstırmem gereklı hava fıkıtresı bujı vs sorduğum sorulara fıkrı olan cevap verebılırmı

O arac benzinde kis mevsiminde 10-10.5 lt benzin harcar lpg'de %15 fazla yakar buda 12lt desen 12x2.3 desen 30 kurus falan de ki buda normal olsa gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fantir

ustadlar bır sey sormak ısterım 2001 clıo 1.4 rxt var otomatık ve tuplu yol bılgısayarındakı anlık sarfıyat verılerı benzın ıcınmı verıyor lpg ıcınmı verıyor acaba aracım cok yakıyor 33 tl ye 14 lıtre gaz alıyorum 115 km gıdıyor sehır ıcı, artık neden 14 lıtre alıyor depo onuda anlayamadım 30 lıtrelık depo var ama bıttı uyarısından sonra depoyu fulluyorum 14 15 lıte alıyor acaba dıyorum şamandıramı arızalı aracın nesını degıstırmem gereklı hava fıkıtresı bujı vs sorduğum sorulara fıkrı olan cevap verebılırmı

O arac benzinde kis mevsiminde 10-10.5 lt benzin harcar lpg'de %15 fazla yakar buda 12lt desen 12x2.3 desen 30 kurus falan de ki buda normal olsa gerek

aracın çok yakıyor gerçekten.

• Merhabalar aracimin sol rotil sol rot mili degisti parca:40 iscilik:50 rot ayari:30 aldi aldi nasil sizce fiyat yer tuzla aracim clio 2 dci 2004 model

• 2001 1.4 rxt aracimi 110000 de sifir hata olarak 17000 tl ye aldim.Yaklasik 1.5 ay once .2.500 tl masraf yaptim.Bunun 1500 tl si kendi zevkim jant ve lastik takdirdim.16 inc megane 2 janti ve 4 ad sifir lastik.Bursa merkezde kullaniyorum sehir ici bu mevsimde 20 krş yakiyor.Güzel araç.Alirken 1.2 baz model ile karsilastirip kararsiz kalmisdim ama araci kullandiktan sonra iyi bir seçim yaptigimi anladim.Niyetine giren arkadaşlara şiddetlere tavsiye ederim

Bu hafta 18500 tl teklif aldim satmam icin ama vermicem.Satip ne alacam bundan iyisini de bulacagimi dusunmuyorum.

herkese iyi aksamlar...

• yav araç 19500'e gelmişzaten satsan zarar :)17000tl araç+1000tl masraf 18000tl yapar piyasa yüksek baya işte bundan 4 yıl önce olsa 11000 anca yapardı bu araba
  • clio dizel arıyorum eğer satan varsa bana özelden ulaşsın 2005 üstü
  • 1.2 Authentique hb lerde klima opsiyonel mi bir satıcıyla konuştum kliması yok dedi,tavsiye eder misiniz alınır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

1.2 Authentique hb lerde klima opsiyonel mi bir satıcıyla konuştum kliması yok dedi,tavsiye eder misiniz alınır mı ?

Kliması olmayan modeline hiç denk gelmedim, ben şahsen tavsiye ederim alınır. 2 yıldır sorunsuz biniyorum ve dahada bineceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuvars10 -- 11 Aralık 2014; 15:27:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

1.2 Authentique hb lerde klima opsiyonel mi bir satıcıyla konuştum kliması yok dedi,tavsiye eder misiniz alınır mı ?

bana denk geldi balıkesirde cillop gibi araba bir baktım klima yok sahibine sordum bunda klima yok ya dedim yok dedi inanmazdım ama görünce inandım klimasız olanıda var ve klimasız araç almam kesinlikle birde senin o dediğin paralara imkanı yok o iş olmaz klima yoksa bir aracın fiyatını en az 2000tl aşağı indir,yazın çekilmiyor araç biraz uzun yola git anlarsın
  • 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.