Şimdi Ara

CLIO II SAHİPLERİ (694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.858
Cevap
80
Favori
1.592.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sendomi

quote:

Orijinalden alıntı: hakan.izgi

Merhaba arkadaşlar. 1999 rxt clio almak üzereyim; ancak aklıma takılan bir nokta var. Sizden alacağım cevaba göre alıp almayacağıma karar verecem. Yolcu tarafındaki hava yastığı kapağının üstüne yaklaşık 3 cm'lik bir catlak (yırtık) var. Bu durum problem olur mu? Teşekkür ederim.

kronik sorun o dostum araç çok fazla güneş yemiş yarılmış,sorunmu dersen bence büyük sorun başka araç bak bence

Sorun güvenlik konusunda mı yoksa satarken yaşanan güçlük mü? Bu arabayı çok uzun süre kullanmayacağım için daha çok satışa bakıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sormayı unutmuşum: Oradaki kapağın değişmesi mümkün mü?

• hayır değiştiremezsin ben öyle biliyorum genelde üstüne yama yapıyorlar,satrken sıkıntı tabi ki
  • Eyvallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan.izgi

Eyvallah.
    Herkese iyi günler aranıza yeni katıldım. Arkadaşımdan 1998 1.6 RTE HB aldım. 93 bin km'de Turuncu.. yakında resimlerini eklerim. yeri geldiğinde bende paylaşımlarda bulunacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cilio -- 27 Eylül 2014; 0:30:15 >
  • Ayni arabayi kullandim ayni model ayni renk biraz donanim eksikligi var ama guzeldir turuncu renk hastasiyim ben tavani siyah kaplattirmistim

• Herkese iyi forumlar deneyimlerinize guvenerek bir soru sormak istiyorum. Insallah yakin zamanda clio 2 sahibi olucam ancak 2001 1.4 rxt mi 2004 1.2 authentic mi ? Yorumlarinizi bekliyorum tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgaakk

Herkese iyi forumlar deneyimlerinize guvenerek bir soru sormak istiyorum. Insallah yakin zamanda clio 2 sahibi olucam ancak 2001 1.4 rxt mi 2004 1.2 authentic mi ? Yorumlarinizi bekliyorum tesekkurler

tabiki 2004 1,2 dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgaakk

Herkese iyi forumlar deneyimlerinize guvenerek bir soru sormak istiyorum. Insallah yakin zamanda clio 2 sahibi olucam ancak 2001 1.4 rxt mi 2004 1.2 authentic mi ? Yorumlarinizi bekliyorum tesekkurler

1.5 yıl 2004 clio 1.2 otantik kullandım hocam malzeme kalitesi falan 1.4rxt den kesinlikle daha başarılı ama performans ve tüketim olarak lpgli 1.4 rxt derim ben 1.2 motor sanıldığı kadar az yakmıyor 40kuruş gibi bir tüketimi var birde otantikte yan aynalar manuel yol bigisayarı mevcut değil ilk etapta önemli değil gibi görünsede bir süre sonra bunlara ihtiyaç duyuyorsunuz arabada
  • 2 araba birbirinden çok farklı 1.4rxt faz 1'dir 1.2 authentic faz 2'dir,donanım olarak 1.4'de yol bilgisayarı standarttır,1.2 ise elktrik destekli hidrolik direksiyon var iç tasarım çok daha iyi daha kullanışlı ve şehir içi için çok daha iyi bir arabadır eğer sen şehir içi ağırlıklı kullanacaksan 1.2 authentic al birde 2-3 kişi kullancaksan kaymak gibi olur,şehir dışındada gider ben 170 koydum en son daha gideri vardı,bende lpg yok şehir içi 37 kuruş falan yakıyor,lpg'yi benim ustam bu motora önermiyor ki zaten bende karşıyım bela oluyor adama motor arıza ışığı yanar rolanti yerinde durmaz yok stop eder falan filan
  • Cok tesekkurler arkadaslar degerli yorumlariniz icin dikkate alicam

• quote:

Orijinalden alıntı: cilio

Herkese iyi günler aranıza yeni katıldım. Arkadaşımdan 1998 1.6 RTE HB aldım. 93 bin km'de Turuncu.. yakında resimlerini eklerim. yeri geldiğinde bende paylaşımlarda bulunacağım.

Hayırlı olsun aracınız güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanmisirli

Arkadaşlar merhaba,
    Foruma yeni katıldım benimde clio 1.4 RXT aracım var son zamanlarda aracımda çalışmama sorunu olmaya başladı yaklasık 2 ay oldu marş alıyor fakat 3 - 4 kez marşa bastığımda anca çalışıyor. arac 1-2 saat beklesin yine aynı sorunu yapıyor fakat çalıştıktan sonra stop edeyim sorunsuz tekrar çalıştırmaya çalıştıgımda hemen çalışıyor. Forumlarda Manyetik kaptör ile alakalı yazıyor. sizce başka bir sorun olabilir mi bu durum çok önemli mi?

sorunu çözdünüz mü?
  • NELER YAPABİLİRİM KAFAMDA ŞUAN MEGAN 2 JANT VE CLİO 2 NİN MAKYAJLI STOPU VAR ÖNERİNİZ VARMI ?
     CLIO II SAHİPLERİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun_929

NELER YAPABİLİRİM KAFAMDA ŞUAN MEGAN 2 JANT VE CLİO 2 NİN MAKYAJLI STOPU VAR ÖNERİNİZ VARMI ?
     CLIO II SAHİPLERİ

camlara rüzgarlık takabilirsin. jantları taktırdıkdan sonra 3 cm lik yay takmanı öneririm. Araba başka birşey oluyor :D

• Hayırlı günler arkadaşlar.

Nasılsıniz?

• serci07 S kullanıcısına yanıt
    Saolun teşekkürler

• temizlik iyidir. Bayram temizliği tamam:D

CLIO II SAHİPLERİ

CLIO II SAHİPLERİ
     CLIO II SAHİPLERİ
     CLIO II SAHİPLERİ

• Cumrali nerelerdesin ya,konu iyice öldü

• quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

Cumrali nerelerdesin ya,konu iyice öldü

Teşekkür ederim.

ben aslında her bilgisayarı açışımda göz atıyorum ama
    1-arabam olmadığından
    2-jant-lastik-rüzgarlık-kolçak vb. konularda uzak olmamdan
    dolayı okuduktan sonra benden cevap gelmiyor. yazmıyordum açıkçası.
  • 
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.