Şimdi Ara

CLIO II SAHİPLERİ (691. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.864
Cevap
80
Favori
1.592.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bahsettiğim aracın linkini eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın buraya yazıyorum:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-otomatik..abs..klima..lpg..yol-bilg..takasli..1.6-8v-rte-151078085/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorgeism

Bahsettiğim aracın linkini eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın buraya yazıyorum:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-otomatik..abs..klima..lpg..yol-bilg..takasli..1.6-8v-rte-151078085/detay/

Aracin km cok yuksek hic bulasma benden soylemesi o arac lpg'de 20 kurus imkansiz yakamaz en az 30 kurus ben manuelini kullandim bu otomatik birde 35 kurus dusun sen en azindan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sendomi S kullanıcısına yanıt
    hocam katalizör o kadar farkettirmez heralde yüksek devir daha mantıklı. Ben yaşlı bir amcadan almıştım sakin kullanmıştır o ilk sahibiydi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

quote:

ön iki koltuğumda yırtık ve sigara yanıkları var...

tamir ettirsem çok pahalıya çıkacak,

mantıklı, kaliteli, airbagleri kapatmayacak tipte kılıf öneriniz var mı ?

ankara içi olursa gidip deneyerek de alma şansım olur, hatta renk vs. uyumlu olursa sadece ön 2 koltuğa alırım arkalarda birşey yok..

1,4 priv. 2003 lpg+otm.

Yan airbag destekli universal olarak satilanlardan alma hocam bizim aracin koltuklari ufak olduğundan onlar baya büyük geliyor sonradan sağından solundan kastırmak gerekiyor dosemeciede bi sürü para alıyor bende zamanında çok araştırdım sonradan vazgeçtim gittiği yere kadar :)

üniversal değilde, clio için yapılanlar var, onlardan baktım net den, ama kullanan varsa diye de sorayım istedim...

sigara kullanmayan hatta nefret eden birisi olarak sigara yanıklarını görmek hoş olmuyor...

Araca özel olanlar baya tuzluydu hiç bakmamistim ben :)

Ayrıca arkadaşlar dun n11 den 52 tl ye 4 lü mugen cam rüzgarlık seti aldim almak isteyen varsa alabilir cgs firmasindan
    normal fiyati 70tl den 63 tlye düşmüş 11 tlde yeni üyelere kupon veriyor ücretsiz kargo ile uyguna geliyor çok parcacida 75-80 tl den aşağıya yok

Edit : firmayla falan alakam yoktur yanlis anlasilmasin sadece fiyat uygun olduğu için yazdım

cam rüzgarlık setini taktınız mı?
    link te atsaydınız daha makbule geçerdi...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ön iki koltuğumda yırtık ve sigara yanıkları var...

tamir ettirsem çok pahalıya çıkacak,

mantıklı, kaliteli, airbagleri kapatmayacak tipte kılıf öneriniz var mı ?

ankara içi olursa gidip deneyerek de alma şansım olur, hatta renk vs. uyumlu olursa sadece ön 2 koltuğa alırım arkalarda birşey yok..

1,4 priv. 2003 lpg+otm.

Yan airbag destekli universal olarak satilanlardan alma hocam bizim aracin koltuklari ufak olduğundan onlar baya büyük geliyor sonradan sağından solundan kastırmak gerekiyor dosemeciede bi sürü para alıyor bende zamanında çok araştırdım sonradan vazgeçtim gittiği yere kadar :)

üniversal değilde, clio için yapılanlar var, onlardan baktım net den, ama kullanan varsa diye de sorayım istedim...

sigara kullanmayan hatta nefret eden birisi olarak sigara yanıklarını görmek hoş olmuyor...

Araca özel olanlar baya tuzluydu hiç bakmamistim ben :)

Ayrıca arkadaşlar dun n11 den 52 tl ye 4 lü mugen cam rüzgarlık seti aldim almak isteyen varsa alabilir cgs firmasindan
    normal fiyati 70tl den 63 tlye düşmüş 11 tlde yeni üyelere kupon veriyor ücretsiz kargo ile uyguna geliyor çok parcacida 75-80 tl den aşağıya yok

Edit : firmayla falan alakam yoktur yanlis anlasilmasin sadece fiyat uygun olduğu için yazdım

cam rüzgarlık setini taktınız mı?
    link te atsaydınız daha makbule geçerdi...

http://www.n11.com/renault-clio-2-a-kalite-4lu-mugen-cam-ruzgarligi-P21217419
    link bu hocam evden birisinin üzerine yeni hesap acın indirimi kapın

benim ürün yanlış yere göndermişler sürekli başıma gelen birşey koca hadımköyü kalkıp rant ugruna arnavutköye bagladılar bizim kargolarda sürekli arnavutköy şubeye gidiyor bugün aradım hadımköy şubeye yönlendirdiler bugün elimde olması gerekirken bir gün gec gelecek artık haftasonu takarım foto isteyen olursa atarım

• sezai_tom S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, atiker taktırdım simit tank. 1000liraya taktırdım, usta montaj konusunda çok iyi. 17 kuruş yakıyor şuan, çekiş konusunda araç benzinde nasılsa gazda da o. Hiç farketmiyor, tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuvars10

Teşekkür ederim, atiker taktırdım simit tank. 1000liraya taktırdım, usta montaj konusunda çok iyi. 17 kuruş yakıyor şuan, çekiş konusunda araç benzinde nasılsa gazda da o. Hiç farketmiyor, tavsiye ederim.

Sehir icimi 17 kurus yakiyor

Yaptığım yol 1/4 şehiriçi, 3/4 şehirdışıdır.

• Arkadaşlar herkese merhabalar

İstanbul anadolu yakasında clio dan iyi anlayan motor-mekanik ustası tavsiye edebilecek yardımcı olacak arkadaşlarım varsa çok sevinirim.

Saygılar iyi günler.
  • quote:

17 kuruş (istediğim değer buydu yarı yarıya farkediyor resmen). Araştırdığım kadarıyla atıkerde iki farklı model var "fast" ve "safefast" sizinki hangisi?

• arkadaşlar servise gittim bugün birazda mecburiyetten gidiyorum sanayi yok bulunduğum yerde. buji hava filtresi yağ filtresi yağ değişimi yakıt filtresi değişimine 282 lira fiyat verdiler. Uygun mu sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezai_tom

quote:

17 kuruş (istediğim değer buydu yarı yarıya farkediyor resmen). Araştırdığım kadarıyla atıkerde iki farklı model var "fast" ve "safefast" sizinki hangisi?

Aynen yarıyarıya farkediyor, microfast modeli takılı benim araçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: esf35

arkadaşlar servise gittim bugün birazda mecburiyetten gidiyorum sanayi yok bulunduğum yerde. buji hava filtresi yağ filtresi yağ değişimi yakıt filtresi değişimine 282 lira fiyat verdiler. Uygun mu sizce ?

sanayide yaptırsan 40 bujiler,20tl filtreler desen,70tl yağ hadi işçilikde 40tl koy toplam 170tl yapar maximum 200tl de arada 60tl fark atmış
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sezai_tom

quote:

Aynen yarıyarıya farkediyor, microfast modeli takılı benim araçta.

%50 az yakmaz lpg bütün lpg işi yapanlara sorun maksimum %40 tasarruf yaparsın derler ama bu zordur %35 gibi tasarruf sağlar buda tabi ki şehir içinde geçerli şehir dışında böyle fark olmaz bende 1.6 rte vardı daha önce taktırıp söktürdüm sonra,araba 50 kuruş yakıyordu benzinle lpg ile 32 kuruş yakıyordu tabi nerdeyse 2 sene önceydi,lpg benzine göre %15 fazla yakar ve ilk çalıştırmada lpg'ye geçene kadar ki kullandığın benzin var,tabi kışın biraz daha fazla yakar araç,ha bazı uyanık ustalar geçiş ısısını düşürüyorlar ama hatırladığım kadarıyla 40 derece olması lazımdı normali

• quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

quote:

arkadaşlar servise gittim bugün birazda mecburiyetten gidiyorum sanayi yok bulunduğum yerde. buji hava filtresi yağ filtresi yağ değişimi yakıt filtresi değişimine 282 lira fiyat verdiler. Uygun mu sizce ?

sanayide yaptırsan 40 bujiler,20tl filtreler desen,70tl yağ hadi işçilikde 40tl koy toplam 170tl yapar maximum 200tl de arada 60tl fark atmış

usta ben vanın ilçesindeyim sanayi yok burda pek.
  • quote:

quote:

quote:

Yetkili serviste yaptırdıysanız fiyat yetkili servise göre normal , yetkili servis orjinal parça kullanır.. Sanayide yaptırsanız tabi biraz daha ucuza çıkar ama bulunduğunuz yerde sanayi yoksa yapcak bişey yok.. Sanayidede adı sanı duyulmadık parca takan yerler var o gibi yerlerede yaptırmamak lazım.. Güle güle binin aracınıza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ketoral -- 12 Eylül 2014; 0:27:59 >

• quote:

quote:

quote:

hiç uğraşma o zaman az çok bilirim oraları git servise yaptır

• quote:

Orijinalden alıntı: efemertmetin

ALINTIDIR.
    Tam olarak yapmak istediğiniz bu herhalde

CLIO II SAHİPLERİ

CLIO II SAHİPLERİ

CLIO II SAHİPLERİ

şu resimlerdeki kapı bandıdaki gri şeyi neyle yapmışlar bende yapacam onu ya?

• quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

quote:

Orijinalden alıntı: efemertmetin

ALINTIDIR.
    Tam olarak yapmak istediğiniz bu herhalde

CLIO II SAHİPLERİ

CLIO II SAHİPLERİ

CLIO II SAHİPLERİ

şu resimlerdeki kapı bandıdaki gri şeyi neyle yapmışlar bende yapacam onu ya?

Gri veya gümüş renge boyanmış, bende yaptım boyattım

Valla ben ölçümümü söyledim, lpg 2,39dan aldım. Araç kaç derecede ayarlı bilmiyorum ama ilk çalıştırmada 1,5 dakika kadar sürüyor geçmesi, diğer çalıştırmalarda ise 10 saniyeyi bulmadan geçiyor.

• 
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.