Şimdi Ara

Cips sesi duyduğunda YouTube altyazılarını otomatik olarak açan Chrome uzantısı çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cips sesi duyduğunda YouTube altyazılarını otomatik olarak açan Chrome uzantısı çıktı

Video izlerken patates cipsi yemek oldukça zevkli bir aktivite olsa da çıkan çıtırtı sesleri izlediğiniz film veya dizinin sesini duymanızı engelleyebiliyor. Bu sorunu çözmek için Chrome tarayıcısı için özel bir uzantı oluşturuldu. Kullanıcı cips veya diğer çıtır atıştırmalıkları yediğinde otomatik olarak YouTube altyazılarını açıyor.

Ayrıca Bkz.Oppo yeni akıllı bilekliğini 8 Mart'ta tanıtacak

Vietnam merkezli bir tasarım stüdyosu olan Bliss Interactive and Happiness Saigon'un geliştirdiği uzantı için patates cipsi yiyen kişilerin 178 saatlik ses kaydı oluşturuldu. Bu verilerin hepsi daha sonra makine öğrenimi teknikleri kullanılarak bir yapay zeka modelini eğitmek için kullanıldı.

Nasıl çalışıyor?

Uzantıyı yükledikten sonra YouTube'a mikrofonu kullanma izni vermeniz gerekiyor. Bu aşamanın ardından uzantı cips veya çerez gibi çıtır atıştırmalıklar yediğinizi duyduğunda izlediğiniz videounun altyazılarını otomatik olarak açıyor. Tabii cipsi çok sessiz bir şekilde yerseniz veya dizüstü bilgisayarınızın mikrofonu zayıfsa uzantı düzgün çalışmayabilir.

Kaynak:
    https://chrome.google.com/webstore/detail/crispy-subtitles-from-lay/kokpckgbhcmeobdddflajfcpmmfhkekn

• Cips yiyen insanların anında alt yazıya ihtiyacı olduğunu nereden çıkarmışlar acaba?

• Sürekli mikrofon erişim izni 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdf_13 -- 6 Mart 2021; 20:51:31 >
  • monacomen kullanıcısına yanıt

cips yerken kıtırtı seslerinden bir şey duyulmadığı için insanların sesi açma dürtüsünden yola çıkmış olabilirler mi

• bu kadar tembelliğe yuh!

• asdf_13 kullanıcısına yanıt
    başka türlü nasıl çalışabilir 🤔
  • th9 T kullanıcısına yanıt
    buna değmeyeceğini kast ettim.
  • Sürekli ortamı dinleyecek yani. Siri dinliyor biz neden dinlemeyelim demişler herhalde.
  • eğlence için yapıldığını düşünüyorum.
  • Ayarlar - Altyazılar - Otomatik Çevir - Scroll Bar'ı aşağıya kaydırıp - Telugu Dili ni seçecek bir eklenti var mı? Öyle ya işletim sistemi Türkçe, tarayıcı Türkçe ama ben neden Türkçe otomatik açılsın isteyeyim ki psikopat mıyım ben?

Şu işi neden halledemez yada halletmez "yutup" hala anlamış değilim. Ha bu arada daha pratik bir çözüm varsa bilen yazsın hayrına.

• Cips kaç para haberiniz var mı
  • Bim'deki Starkrak'lar güzel. çok para vermeye gerek yok. :D

• Bu eklenti sadece altyazı açmak için dinlemez herhalde bizi? Başka ne yapacak acaba?

• Amd64x2 kullanıcısına yanıt

Ekranda gözüken yazıyı anlık otomatik çeviren programlar var çeviri bölümünde oyunlarda kullanıyorlar onlardan birini kullanabilirsiniz

• sis651 kullanıcısına yanıt
    Film gecesi yaptığım zaman 2-3 paket alıyorum. Fıstıklısı çok iyi.

• Cips sesi varsa dublaj lazım bence, arada odak ekrandan gittiği için falan ama genel olarak saçma. Cips sesi ne alaka
  • asdf_13 kullanıcısına yanıt
    ya makron erişimi isteseydi? fransaya mı gidecektik?

• Mion kullanıcısına yanıt

hahah otomatik klavye. düzelttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdf_13 -- 6 Mart 2021; 20:52:17 >
  • Dünyanın en gereksiz yapay zeka çalışması herhalde
  • İyotluTuz kullanıcısına yanıt

Şuna bayılıyorum ya.

Cips sesi duyduğunda YouTube altyazılarını otomatik olarak açan Chrome uzantısı çıktı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.