Şimdi Ara

Nubia Red Magic 6 Pro, şarj hızı rekoru kırdı: 12 dakikada %3'ten %100'e [Video]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nubia Red Magic 6 Pro, şarj hızı rekoru kırdı: 12 dakikada %3'ten %100'e [Video]

Yeni piyasaya sürülen Nubia Red Magic 6 Pro, aynı anda birkaç kategoride en hızlı akıllı telefon olduğunu iddia ediyor. Bunlardan biri, dakikalar içinde tamamen şarj edilebilir olması.

Ayrıca Bkz.Twitter "geri al" özelliğini test ediyor

Birincilik Vivo iQOO 7'de

Nubia Red Magic 6 Pro, 4500 mAh bataryaya sahip ve özel bir galyum nitrür (GaN) adaptörü kullanarak 120W hızlı şarjı destekliyor. Paylaşılan videoda, gerçek şarj hızını net bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Akıllı telefon, yalnızca %3'lük pile sahipken şarj cihazına bağlanıyor. Şarj seviyesi bir dakika sonra %15 ve iki dakika sonra ise %27'ye çıkıyor. Beş dakika içinde de cihaz %56'ya kadar şarj ediliyor. Nubia Red Magic 6 Pro'nun %100 şarj olması ise 12 dakikadan biraz fazla sürüyor. Ne yazık ki, videoyu çeken kullanıcı cihazın ısınması hakkında hiçbir şey söylemiyor.

• Bataryayı uzun vadede bitirir bu. Hızlı şarj hiç kullanmıyorum o yüzden. Lityum bataryalara iyi gelmiyor bu olay. O yüzden Graphene batarya gibi bir şey lazım.

• Zamanla ne durum gösterecek o önemlidir
  • Uzun değil kisa vadede bitirir..
  • bizim manyaklar bununla şarjda pubg oynarlar sonra güm :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batarya ömrü 2 ay sanırım
  • çinlilerin yaptığı inceleme bana inandırıcı gelmiyor ...

• 5000mah aşağısı akıllı telefon çıkmasın artık. Yetmiyor. Uygulamalar her geçen gün daha çok sistem kaynağı tüketiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bataryanın bundan haberi var mı ?

• MehmetNY kullanıcısına yanıt
    benim lg v30+ telefonum 2 saat oyun ve normal kullanımla akşamı rahat çıkartıyor

bataryası 3000 mAh

• Hızlı şarj kullanmayanların aksine sürekli hızlı şarj kullanıyorum. Pilim hiç bozulmadı. Önceki telefonum olan Samsung Galaxy S7'yi 3 yıl hızlı şarjla kullandım. Pil değeri AccuBattery ile ölçtüğümde en fazla %80 seviyelerine düşmüştü. Son 1.5 yıldır S10e'yi kullanıyorum. Yine hep hızlı şarjda ve telefonu her fırsat bulduğumda şarj ediyorum. Pil değerleri %93 seviyelerinde.

Hızlı şarjın pili öldürdüğü eğer doğruysa ben şanslıyım, değilse artık bu safsatadan kurtulalım :)

• O dediğiniz şarjla bu şarj bir değil s20deki şarj bile 25watt

Edit: s21 demek istemiştim ama ikisi de 25 watt zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unununium -- 6 Mart 2021; 10:34:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boşyapanlaratepki

Bu mesaj silindi.

Terbiyeli konuş hadsiz.

Yetmiyorsa yetmiyor. Her gece telefonu şarj etmek istemiyorum.

Pardon abey sert çıktım biraz ama o insana göre değişmez mi be knk yani oyun oynayan var oynamayan var yani bilmem ama pardon yani biraz sert çıktım farkındayım özrdilem
  • Uzun zamandır hızlı şarj kullanıyorum pilim gayet iyi durumda günde 2 kere hızlı şarj ediyorum 1,5 senedir %87 şuan. Bir de gece kablosuz şarjım var. Dışarda da Powerbank. Tüm eziyeti ediyorum anlayacağınız..:

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.