Şimdi Ara

Apple önümüzdeki yıl OLED ekranlı iPad modelini satışa sunabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple önümüzdeki yıl OLED ekranlı iPad modelini satışa sunabilir

Apple'ın 2022'nin başlarında piyasaya sürülmesi için bir OLED iPad varyantı üzerinde çalıştığı söyleniyor. Ayrıca şirket, OLED ekran teknolojisinin, üst düzey iPad Pro ve MacBook Pro modellerine entegrasyonunu da düşünüyor.

Ayrıca Bkz.Samsung, akıllı telefonlarda kamera kalitesini iyileştiren ISOCELL 2.0 teknolojisini tanıttı

DigiTimes yeni raporuna göre Apple'ın OLED ekrana sahip ilk tablet modeli 2022 yılında piyasaya sürülecek ve bu modelin de 10.9 inçlik yeni bir iPad olacağı bildirildi. Raporda kesin bir model belirtilmiyor ancak söylentilere ve lansman zamanlaması bir iPad Air modeline işaret ediyor. 10,9 inç LCD ekrana sahip olan ve 10,2 inç iPad ile 11 inç iPad Pro arasında konumlandırılan dördüncü nesil Air, 2020'nin sonlarında piyasaya sürülmüştü.

Apple önümüzdeki yıl OLED ekranlı iPad modelini satışa sunabilir

Apple'ın ekran planları

Kaynaklara göre 2022 yılında satışa çıkması beklenen ilk OLED iPad'in üretimi 2021'in dördüncü çeyreğinde başlayacak. Öte yandan sızan diğer bilgilere göre ise Apple, her ikisi de gelecek yıl piyasaya sürülmesi planlanan 12.9 inç iPad Pro ve 16 ila 17 inç MacBook Pro'nun OLED versiyonlarını da takvime almış durumda. Ancak şirketin, her iki cihazın da üretimi için henüz net bir karar vermediği belirtiliyor.

Apple'ın planları arasında, 2021 yılı için belirli iPad Pro modellerinde ve en az iki MacBook Pro varyantında mini LED ve microLED paneller kullanılması da var. Öte yandan yeni nesil Apple Watch modelinin de microLED ile gelmesi bekleniyor ancak 2023 veya 2024'ten önce değil.

Kaynak:https://appleinsider.com/articles/21/03/05/rumor-apple-to-launch-109-inch-oled-ipad-in-2022-mulls-oled-ipad-pro-and-macbook-pro

• pro 11 2020 kullanicisi olarak... 5 yil değiştirmem diyordum ama oled ekran aklimi çelmiyor degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu ipad pro ya kendi işlemcisini yerleştirip macOS ı koysa artık. ipadOS falan çok sınırlıyor aleti.

• hamam böceği gübresindeki fosfora elektrik vermişler

adı OLED olmuş :D inanmayan kafirdir :)

• sırf bu sebepten dolayı ipad almadım, 11 pro ile oled ile tanışınca tüm ekranlar çöp gelmeye başladı, onu da geçtim hadi telefonda olmasa da idare ediliyor fakat kocaman ipad'te lcd panel kullanınca içerik tüketmek çok sıkıntılı maalesef. ben 2021 bekliyordum fakat 2022 açıklanmış, kötü oldu bekleyenler için.

• Bu yıl miniled’e geçecekken niye seneye Oled’e geçsin çok mantıklı değil ama göreceğiz.
  • catik kullanıcısına yanıt
    İnanılmaz bir alet değil mi her yönden son zamanlarda sahip olduğum en müthiş teknolojik cihaz.
  • 10 bit OLED /AMOLED olacagi kesin lakin Ipad ler artik 10 bit IPS panel kullaniyor yillardir.

• 16.:9 istiyoruz yeter şu içerikci sevdası bi de tüketicileri düşünün sıkıldık 4:3 ekrandan

• Geç bile kaldılar. iPad Pro 2020 kullanıyorum, film, dizi izlerken küfrediyorum. Akşam sahneleri ve gölgeler simsiyah görünüyor. Ekran ışığını ne kadar açarsan aç değişmiyor.
  • Evet herkese işe yarayacak bişey cidden efsane bunu yapmamalışardı en aonunda yaptılar
  • Oled ekran koyduktan sonraki fiyat 10.999tl olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni çıkacak ipad pro nun a14 çipinin m1 kadar güçlü olacağı söyleniyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.