Şimdi Ara

Rekabet Kurumu'nun Google hakkındaki kararlarına yurt dışında adaylık verildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rekabet Kurumu'nun Google hakkındaki kararlarına yurt dışında adaylık verildi

Rekabet Kurumu, geçtiğimiz sene Google’a adil rekabet ortamını engellediği için pek çok kez ceza kesti. Rekabet Kurumu bu cezaları keserken hangi gerekçelerden dolayı ceza verdiğini açıkladığı için Google cezayı ödedikten sonra Rekabet Kurumu’nun uyarıları doğrultusunda güncellemeler yaparak uyum gösterdi.

Rekabet Kurumu’nun Google’a yönelik uyguladığı kararlar rekabet hukuku konusunda başarıyla karşılandı. Bu doğrultuda rekabeti düzenleyici kurumlar hakkında içerik oluşturan Global Competetion Review (GCR) dergisi tarafından düzenlenen GCR Awards 2021’de Rekabet Kurumu’nun Google kararları aday olarak gösterildi.

Ayrıca Bkz.Rekabet Kurumu'ndan Google'a yaklaşık 200 milyon TL'lik ceza!

GCR Awards 2021’deki “Yılın en iyi karar veya yaptırımları" kategorisinde “Türkiye’nin Google kararları” aday olarak yer aldı.

Yılın en iyi yaptırımları: 2020’de bir rekabet düzenleyici kurum veya mahkeme tarafından alınan en iyi düzenleme veya yaptırım kararı hangisi?

• Türkiye’nin Google kararları

• Almanya’nın Facebook zaferi.

• Fransa’nın Google’a uyguladığı geçici tedbir kararları.

• DOJ’un Sandoz davasını erteleme kararı

• DOJ’un Christopher Lischewski hakkında aldığı karar.

• Portekiz’in perakende marketler hakkında aldığı karar.

GCR Awards 2021 oylaması 5 Mart gece yarısına kadar devam edecek. Oylamaya yalnızca hukuk firması çalışanları, ekonomi danışmanları, devlet kurumu çalışanları, üniversite görevlileri ve rekabet kuruluşlarının çalışanları katılabiliyor. Kişisel e-posta adresleri kullanılarak yapılan oylamalar geçersiz sayılacaki. Aşağıdaki bağlantıdan oylamaya katılabilirsiniz. Kazananlar Nisan ayında açıklanacak.

https://docs.google.com/forms/d/1MFMP7-78klmsIFDxGLcUF1fIdOCItd-wNsCj8fFwBk4/closedform

GCR Awards 21 hakkında bilgi için: https://globalcompetitionreview.com/gcr-awards-2021-voting-now-open

Kaynak:https://globalcompetitionreview.com/gcr-awards-2021-voting-now-open

• müdür bunu ben dedimmi forumundaki bölüm adminleri anında siliyor mesajları ...powerstrom denen admin bunları savunuyor ölümüne, geçen artık beni engelledi dogrular zoruna gittigi için adminlerin vatan sever olsun bi el at pkk ve fetö nün begenmedigi hiç bir mesaj konu barınamıyor forumda üyelerin hepsi banlı yada bölüm uzaklaştırmalı
    Alla alla bak sen, pkk ve fetönün beğenmediği mesajlar siliniyormuş. Beğenmediği mesajları nasıl iletiyorlar DH hesapları falan mı var

Adminler muhalif insanları koruyor olsa senin şu yazdığın mesajından sonra sınırsız çizik yemen gerekirdi Sen kimsin de ülkenin bir diğer yarısına fetöcü ve pkklı diyorsun ? Önce dön ve aynaya bak
  • Konu ceza kesip para almak ise dünyanın şah damarını keseriz :D

• Google ve yurtdışı sempatizanları mutsuz yurt dışı bağımsız kuruluşlar alkışlıyor.
  • Bir bakıma Google kabul edip uyma yoluna gitmiş. Başarı.

• gun kullanıcısına yanıt
    müdür bunu ben dedimmi forumundaki bölüm adminleri anında siliyor mesajları ...powerstrom denen admin bunları savunuyor ölümüne, geçen artık beni engelledi dogrular zoruna gittigi için adminlerin vatan sever olsun bi el at pkk ve fetö nün begenmedigi hiç bir mesaj konu barınamıyor forumda üyelerin hepsi banlı yada bölüm uzaklaştırmalı

• Bize de tebrik etmek düşer.
  • Heyt beeee çağ atladık çaaağğğ!

• peki aday gösterenlerin motoru yerlimi.

istemezük

• mokoko_TR kullanıcısına yanıt
    Alla alla bak sen, pkk ve fetönün beğenmediği mesajlar siliniyormuş. Beğenmediği mesajları nasıl iletiyorlar DH hesapları falan mı var

Adminler muhalif insanları koruyor olsa senin şu yazdığın mesajından sonra sınırsız çizik yemen gerekirdi Sen kimsin de ülkenin bir diğer yarısına fetöcü ve pkklı diyorsun ? Önce dön ve aynaya bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 5 Mart 2021; 16:46:10 >
  • Devede kulak bile değil bence

Eğer böyle bir iddian varsa gidip savcılığa suç duyurusu yap bu site kapatılsın eğer pkknın sevmediği her mesaj siliniyorsa ve sen bunu görüp ilgili makamlara iletmiyorsan sende aynı miktarda suçlusun öyle klavye delikanlılığı yapmaya gerek yok aç davanı site kapatılsın buyur

Aynen akpli öhöm vatan sever adminlere ihtiyacımız var lütfen gün bey.

• Kanunları uygulayanlara sonsuz selam olsun Spotify,Netflix,tidal vs kapatma ve uyarıları yüzünden ağlaşanlar bakında GÖRÜN ben bu uygulayıcıları Twitter ' içinde aynen kanunları uygulamaya davet ediyorum lakin Twitter şube açtımı yok WhatsApp açtımı yok Facebook açtımı yok neden söylenenler yapılmıyor kim olursa olsun kardeşim benim ülkemdeki kanuna uymak bana uyum sağlamak zorunda burası muz Cumhuriyeti değil. her ülkede site kapatma mevcut filitre uygulamayan ülke yok en genişi almanya bile filitre uyguluyor ve kanuni yaptırımları mevcut ve hesabı, faturayı Euro kesiyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.