Şimdi Ara

WhatsApp'a bilgisayardan görüntülü görüşme özelliği geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • WhatsApp'a bilgisayardan görüntülü görüşme özelliği geldi

Koronavirüs nedeniyle görüntülü görüşme uygulamalarına talep arttı. Bu talebi karşılamak isteyen WhatsApp, odadaki kişi sayısını artırmıştı ancak bilgisayardan görüntülü görüşme yapmak isteyenlere yönelik herhangi bir çözüm sunamamıştı. Bilgisayardan görüntülü görüşmek isteyen kullanıcılar Zoom, Teams, Discord, Skype gibi uygulamalara yönelmek zorunda kaldı.

Ayrıca Bkz.Apple'ın yeni hizmeti, kullanıcıların Android platformuna geçişini kolaylaştırıyor

WhatsApp geç de olsa masaüstüne görüntülü ve sesli görüşme özelliği getirdi. WhatsApp’ın PC ve Mac uygulamalarını kullanarak sevdiklerinizle görüntülü veya sadece sesli görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Görüşmeler uçtan uca şifreli bir şekilde aktarılıyor.

Aynı anda sadece bir kişiyle görüşme yapılabiliyor. WhatsApp’tan yapılan açılamada, “İleride bu özelliği sesli ve görüntülü grup aramalarını da kapsayacak biçimde genişleteceğiz.” denildi.

Görüntülü görüşme özelliği bugün itibariyle herkesin kullanımına sunulmaya başlandı. Yaklaşık 1 hafta içerisinde herkese ulaşmış olacak. Aşağıdaki bağlantıdan WhatsApp’ın masaüstü sürümünü indirebilirsiniz:

https://www.facebook.com/unsupportedbrowser

Kaynak:https://blog.whatsapp.com/introducing-private-and-secure-calling-from-the-desktop

• quote:

herkesin kullanımına sunuldu

quote:

Yaklaşık 1 hafta içerisinde herkese ulaşmış olacak.

Eh ne şimdi?
    Sunuldu mu, sunulacak mı?

• SergeantMajorT kullanıcısına yanıt
    Bugün vana açıldı işte herkese sırayla geliyor

• yıllardır olmaması saçmaydı telefonda kullanılabilen bir çok özellik web de de kullanılabilmeli.

• Nasıl olduğunu bilmiyorum fakat bende 2-3 haftadır beta olarak var.

Sürümlerimiz aynı olmasına rağmen ofisteki diğer arkadaşlarımda yok.

Buyrun sağ üst köşe ekran görüntüm

WhatsApp'a bilgisayardan görüntülü görüşme özelliği geldi
  • Sözleşmeyi kabul etmedim diye Mayıs'ta engellenecek olmam nedeniyle beni ilgilendirmiyor...WhatsApp'a bilgisayardan görüntülü görüşme özelliği geldi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi java -- 4 Mart 2021; 18:1:35 >
  • theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    windows 10 uygulamasını indirdim, ancak henüz görüntülü ve sesli görüşme yok, kısacası aktif değil.

• WhatsApp'a bilgisayardan görüntülü görüşme özelliği geldi

Geldi

• Vay arkadaş, adamlar olması gereken en temel özelliği daha yeni getirdiler.

• Zaten olması gerekmiyor muydu? Ne bu telefonda çalışan bir şeyin bilgisayar ile entegre edilememesi saçmalığı. Skype bunu yapıyor ise Whatsup veya İntagram niye yapamıyor? Misal İnstagram'ı bence bilgisayardan da kullanabilmeli kişiler. Belki telefonu yetersiz, küçük ekran, yavaş veya depo kapasitesi var veya telefonu çok çok eski. Açarsın bilgisayarında İnstagramı temiz temiz büyük ekran, telefonundan onaylatırsın senin hesabın olduğunu paşa paşa kullanırsın. Mis. Ne bu despot tutumlar anlaması güç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 5 Mart 2021; 14:34:54 >
  • Çok şükür geçde olsa

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.