Şimdi Ara

ASUS ROG Phone 5 tam 18GB RAM sunabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ASUS ROG Phone 5 tam 18GB RAM sunabilir

Akıllı telefonların RAM bellek kapasiteleri artık bilgisayar dünyasını bile zorlamaya başladı. Bir dönem 4GB RAM bellek kapasitesi oldukça yeterli görülürken bugün özellikle oyuncu odaklı telefonların da etkisiyle artık 18GB RAM konuşur olduk.

ASUS ROG Phone 5 neler sunacak?

Asus’un ve haliyle Android tarafının en donanımlı telefonu olması beklenen ROG Phone 5 modeli yeni bir trendi de başlatacak gibi. 18GB RAM bellek değeri sektörde bir ilk. Snapdragon 888 ile birlikte performans da oldukça yukarı çıkacak.

Ayrıca Bkz.iPhone 12 artık Unc0ver jailbreak kapsamında

Biraz da pazarlamaya yönelik olan bu tarz devasa RAM kapasiteleri uzmanlar tarafından çok da gerekli görülmüyor. 6GB-8GB arasında RAM kapasiteleri yeterli sayılırken 16GB veya 18GB gibi rakamlar adresleme nedeniyle batarya ömrüne de olumsuz etki yapıyor.

ASUS ROG Phone 5 için bunun haricinde 6000mAh batarya kapasitesi de konuşuluyor. 10 Mart tarihinde tanıtılacak olan oyuncu odaklı yeni canavar ile ilgili detayları da görmüş olacağız.

ASUS ROG Phone 5 tam 18GB RAM sunabilir

Kaynak:https://wccftech.com/asus-rog-phone-5-specs-leak-shows-18gb-ram/

• 18 çükolayt rem var moruq
  • Tam bir çöp ram savaşına girdiler 8 gb lı modelli android cihazların yapamayıp bu cihazın ne yapmasını bekliyorsunuz. Bu telefona 8 9 bin tl vermek enayilik bir ios cihaz alın derim aynı parya 4 gb ram ile bu cihazın yapamadığını yapıyorlar.
  • Telefonların durma noktasına gelinmiş.Artık abartı dönemi başlamıştır...
  • la vijdansızlar ben daha 6gb ddr3 ramle sürünüyorum adamlar telefona 18gb takıyo!!!

• Asus amca bol kepçe dolduruyor
  • Ne gerek var?

• Muhtmelen oyunları ramden çalıştırma teknolojisi için. Geçen sene tanıtmışlardı böyle birşey.

• Çok mantıklı, hatta 32 GB RAM olsun, kernel ve sistem RAM'e kurulsun ramdisk olarak, muhteşem olur.

• 4 sene kadar önce aldığım asus zenfone 2 markalı 4 gb ram ve 64 gb hafızaya sahip modeli hâlâ kullanıyorum. Sanırım tek sıkıntım telefonun pilinin ömrü, o da artık yedek parçası temin edilemiyor. Yoksa bahsedildiği gibi başka android cihazlara benzemiyor. İphone hiç kullanmadım ama elimdeki telefona yeni pil bulsam Allahın izniyle bir 2 yıl daha kullanilabilir bile belki. Demem o ki iphone taassupçuluğu yapmayın durduk yere.

• neye yarayacak diye sormamıslar mı peki firmaya?

• Arkadaşlar sizce iphone 11den 500tl fark ile bu cihaza geçilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar yurtdisi cihazlar satiliyor almak istiyorum fakat bu imei isleri nasil oluyor bilenler yardimci olabilirler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ItsCawfeee

Arkadaslar yurtdisi cihazlar satiliyor almak istiyorum fakat bu imei isleri nasil oluyor bilenler yardimci olabilirler mi?

Hocam imei atılabilen cihazlara bakıp alın , rog serisine atılıyor .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.