Şimdi Ara

The Last of Us Part II BAFTA Oyun Ödülleri'nde 13 Dalda Aday Gösterilerek Rekora İmza Attı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BAFTA Oyun Ödülleri adayları açıklandı.

The Last of Us Part II, Yılın Oyunu dahil 13 farklı kategoride aday gösterilerek rekor kırdı. BAFTA Oyun Ödülleri tarihinde şimdiye kadar en fazla kategoride aday gösterilen oyun.

Bu yılki BAFTA Oyun Ödülleri adayları listesini Sony domine etti. Ghost of Tsushima 10, Marvel's Spider-Man: Miles Morales yedi, Dreams altı ve Sackboy: A Big Adventure dört dalda aday gösterildi.

Hades sekiz ve Animal Crossing: New Horizon ile Fall Guys beşer dalda aday gösterildi.

Adaylıkları bulunan diğer oyunlar arasında Airborne Kingdom, Assassin's Creed Valhalla, Astro's Playroom, Call of the Sea, Carrion, Destiny 2: Beyond Light, Deep Rock Galactic, Demon's Souls, Doom: Eternal, F1 2020, Factorio, Final Fantasy 7 Remake, Flight Simulator, Fortnite, Kentucky Route Zero: TV Edition, Minecraft Dungeons, No Man's Sky, Ori and the Will of the Wisps, Röki, Sea of Thieves, The Falconeer, The Last Campfire ve Valorant yer aldı.

Yılın Oyunu için halka açık oylama ee.co.uk adresi üzerinde başladı. Animal Crossing: New Horizons, Call of Duty: Warzone, Ghost of Tsushima, Hades, The Last of Us Part II ve Valorant yarışıyor.

Kazananlar 25 Mart'ta duyurulacak.

• Yeni bitirdim halen etkisinden çıkamadım su gibi oyundu cidden sahneler, hikaye gidişatı çok çok yerindeydi. Tabi aslen hikayenin daha farklı gelişmesini bekliyorduk ama yapımcı böyle olmasına karar vermiş güzelde işlediği için beni rahatsız etmedi. Ödülleri sonuna kadar hak ediyor bence. Bu kadar uzun ve detaylı hikayeli oyunları pek görmek mümkün olmuyor artık.
  • Bu devirde az bile. 21 yüzyılın en iyi eseri ödülü alsa şaşırmam :) SJW altın çağı, çok normal. Keşke tutarlı ve anormal olmaya çabalamayan karakterleri olmadan bu ödülleri alabilseydi GoW gibi RDR2 gibi ya da ilk oyunu gibi.
  • Yine bir TLOU 2 haberi, yine SJW yorumu, yine bu yorumu ölümüne gömüp TLOU 2 yi savunan fanlar ve bu anlamsız laf dalaşını izleyen diğer üyeler :)
  • Sonuna kadar hakediyor.
    Simdi konu Sjw yahudi temasi cok fazla mesaj verme kaygisi vs cogu oyunda beni tiksindirir ancak bu oyunda ki bazi seyler oyle guzel ve dogru yapiyor ki bunlari cok rahtlikla gormezden gelebiliyorsunuz. Tipki cok yaramaz ancak super caliskan basarili bir cocugun ogretemeninin gozunde ki durum gibi.

Last of us 2 , ilk oyun gibi her konuda bir basyapittir ve bir yenisi gelene kadar da baska bir oyunun last of us un yuksellttigi citayi last of us un yeni gelecek oyunu disinda yukseltebilecegine inanmiyorum.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Hikaye konusunda hayatta bir başyapıt olamaz, Çok saçmalayan, zorlama bir hikayeydi.
  • yetmez yav, ödüllerin adı last of us 2 ödülleri olarak değiştirilsin.
  • Yahu rdr2'nin ne eksiği var bu oyundan biri söylesin ya
  • Last of Us Part 3 gelene kadar en iyisi bu dağılabilirsiniz

• Mükemmel bir oyundu.

• Bir oyuna bütünüyle bakmasını bile bilmeyen insanlar bunun sjw sayesinde gerçekleştiğini sanıyor, gerçekten yazık.
  • Naughty dog gibi kaliteli hikayeler çıkarmış bir firma bu kadar kötü hikayeli oyunu nasıl çıkarttı gerçekten anlamıyorum. Hayal kırıklığı bir oyundu hikaye olarak.
  • Geçiniz bunları. Önemli olan; "User Score: 5.7" budur. Oyunlar, oyuncular için yapılır. Rezil bir oyundu.
  • Güzel oyundu ilki kadar güzel. Ne bir eksik ne bir fazla. İnsanların kafasında ki senaryo sanırım tek düze olması isteniyor. ND cesur bir adım atması gayet güzel diğer firmalar da klişe yerine daha ağır bir oyunlarla gelebilirler. :)

Şimdi Ödül zamanı "Doymadın ödüllere Naughty Dog" Last of us : Part 3 Yükleniyor... :)

• Yeni bitirdim halen etkisinden çıkamadım su gibi oyundu cidden sahneler, hikaye gidişatı çok çok yerindeydi. Tabi aslen hikayenin daha farklı gelişmesini bekliyorduk ama yapımcı böyle olmasına karar vermiş güzelde işlediği için beni rahatsız etmedi. Ödülleri sonuna kadar hak ediyor bence. Bu kadar uzun ve detaylı hikayeli oyunları pek görmek mümkün olmuyor artık.
  • Çok başka bir seviyede oyun gerçekten ne kadar ödül alsa az.

• Sonuna kadar hakediyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Geçiniz bunları. Önemli olan; "User Score: 5.7" budur. Oyunlar, oyuncular için yapılır. Rezil bir oyundu.

oyunu oynamayan insanların bile not verdiği bir siteden bahsediyoruz daha sonra bu oyun yüzünden sistemi değiştirmek zorunda kaldılar , çünkü buradaki gibi çok troll var 0 veren

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 2 Mart 2021; 15:43:36 >
  • Oyunun sizden istediği tek birşey var karakterlerle nefret duyup sonra sevmek bunu izleyerek değil oynayarak yaparsınız bu yüzden iyi de olsa kötü de olsa oyunu oynamayan boş yorum yapmasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kasatka

Sonuna kadar hakediyor.
    Simdi konu Sjw yahudi temasi cok fazla mesaj verme kaygisi vs cogu oyunda beni tiksindirir ancak bu oyunda ki bazi seyler oyle guzel ve dogru yapiyor ki bunlari cok rahtlikla gormezden gelebiliyorsunuz. Tipki cok yaramaz ancak super caliskan basarili bir cocugun ogretemeninin gozunde ki durum gibi.

Last of us 2 , ilk oyun gibi her konuda bir basyapittir ve bir yenisi gelene kadar da baska bir oyunun last of us un yuksellttigi citayi last of us un yeni gelecek oyunu disinda yukseltebilecegine inanmiyorum.

Hikaye anlatımı konusunda haklı olabilirsin de teknik anlamda aynı seviyede bir oyunumuz var zaten. Hatta bu malum oyun o teknik kapasiteye kocaman bir açık dünyada ulaşıyor. TLoU ya gelirsek, bu kadar ödül alan bir oyun demek ki bazı şeyleri iyi yapmış. Aynı fikirde olmayanlar neden her "The Last of Us Part 2 şu şu ödülü aldı" haberinin altında hoşnutsuzluklarını dile getiriyorlar anlamadım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.