Şimdi Ara

OnePlus 9 serisinin lansman tarihi belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OnePlus 9 serisinin lansman tarihi belli oldu

OnePlus CEO'su Pete Lau kişisel Twitter hesabında yaptığı bir paylaşımla tansiyonu yükseltti. Deneyimli yönetici OnePlus fanlarına "Ufukta yeni bir şey var" sloganını eşliğinde 8 Mart'a hazır olmaları yönünde bir mesaj verdi. Çinli şirketin bu tarihte OnePlus 9, OnePlus 9R ve OnePlus 9 Pro akıllı telefonlarını tanıtması bekleniyor.

Ayrıca Bkz.Windows 10'a bu yıl Android uygulamaları için tam destek geliyor

Pete Lau'nun gönderisinde Ay yüzeyinden Dünya'yı gördüğümüz bir teaser görüntüsü var. OnePlus'ın patronu bu ipucu görseliyle OnePlus 9'un zoom yeteneklerine işaret ediyor. Muhtemelen seri kapsamında piyasaya sürülecek bazı modellerde süper zoom özellikli periskop kamera göreceğiz.

İşlemci bilgileri

OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro, Qualcomm'un Snapdragon 888 yonga setinden güç alacak. Daha ucuz OnePlus 9R versiyonunda ise büyük ihtimalle Snapdragon 690 mobil platformunu kullanılacak. Her üç modelin de 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı sunacağı da gelen haberler arasında.

• One Plus Kendine premium diyor ama; henuz ne kamerasi iyi nede sesi.. Hele o stabil denilen stock Android arayuzunden hic bahsetmiyorum.. Bir cift hoparlor bile yok. Fiyatlarida cabasi..
  • Kamerası xiaomiden her zaman geride hoparlördede geride bi iyi yaptığı şey bu firmanın ekran ondada geçen yıl 50 tane sorun çıktı 😂 bu sene güzel bi sensör bekliyorum kamerada biraz atılım yapsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ApsinteX kullanıcısına yanıt
    Hocam kullandınızmıda yok dediniz oneplus 8 proda vardı stereo hoparlör kullanmasam bilemezdim şuan mi 11 kullanıyorum sesi bununda iyi önceki teliminde iyi idi

• 7T ya kadar yoktu. Evet kullandim. Ve fiyatlarida cok yuksek. Sirf 5G var diye N10'a istenen para ortada. Kamerasida hala iyi degil 8 serisinin.. ayric diger modelleride cok pahali ederinin ustunde.
    OnePlus 7 Pro kullanıyorum stereo desteği var. Aşırı iyi ses veriyor telefon.
  • 7 pro kullanıyorum kamerası fena değil sesi iyi. arayüzü ise bence en iyisi. Süslü arayüz değil sade ve hızlı.

• samsung mu o

ne saçmalıyorsun oneplus 7 pro kullandım. stereo hoparlörü vardı ve gayet iyi ses veriyordu. kamerası da gayet iyi. çok iyilerini istiyorsan zaten fazla para verip samsung huawei al. ama onlar da işlemci olarak geri kalacak. oneplus akıcılığı harika, istersen arayüzünün kendin de ayarlayıp stockluktan çıkarabilirsin. ekran kalitesi ise muazzam.

• Xiaominin yarı fiyatına cihazları oneplusun en iyisinden iyidir 👋👍 örnek mi 10t 8tden iyi ekranı hariç.

• Rakiplerine göre çok geride bence

• Bu haberin altına xiaomiciler niye çullanmıs ki? Senede 40 tane model çıkaran çöp marka ile oneplus i kiyaslayacak kadar gözleri dönmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 2 Mart 2021; 15:26:54 >
  • Gene essek kadar telefonlarla geliyor. Ufak yapin, kucuk yapin kardesim sunlari. 1000 tane alternatifi var kim naapsin ne farkin var senin?!

• Her zaman beğendiğim ama hiç sahip olamadığım marka. Gerçi artık vergileri KOYANLAR sağolsunlar iyi koydukları için hepsine uzaktan bakıyorum.

• Dostlar Xiaomi ile Oneplus kıyaslaması görüyorum yorumlarda.Şaka olduğunu düşünüyorum.Zira Oneplus sektörün Mercedes'i.Xiaomi Renault diyelim,iyisi de var kötüsü de.Ama en iyisi bir Oneplus edemez.

• Çin çöpünü mersedes diyen vatandaşlar çıktıya 😂😂

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.