Şimdi Ara

PS Plus Mart 2021 oyunları açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Balon sandım ama gerçek çıktı keşke ps5 e upgrade olsaydı ama yokmuş (ff7). Bence çok iyi bı ay olmuş çok çok iyi
  • Destruction all stars geçen ay verildi zaten ?
  • Başaramadık abi
  • Mükemmel bir ay olmuş. Sony son dönemde coştu iyice
  • MrCaner kullanıcısına yanıt
    İki ay ücretsiz kalacak.

• süper ay 2 si de yok :D
  • Neyi?
  • Süper oyunlar var
  • LKLC kullanıcısına yanıt
    Kütüphaneye ekleyende kalacak sonrasında heralde değil mi yoksa sadece 2 ay mı verildi allstars?
  • Ff7 daha yeni oyun nasil verdiler ya ?
  • GodLeSs CapTive G kullanıcısına yanıt
    Control de yeniydi
  • Sony bir kaç aydır sağlam oyunlar veriyor bu gidişle kütüphaneyi taşıracağız.

• Ps plus'u indirimle almıştım parasını çıkardı bile  

• Outrageous2344 O kullanıcısına yanıt

Bu ay güzel ancak dediğin gibi FF7 upgrade'siz saçma olmuş. Yani şöyle güzellik yapıp onu da ufak tefek kırpmalarla bozuyorlar ya bu Sony'yi anlamak mümkün değil. Bi güzellik yapacaksın tam yap bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 27 Şubat 2021; 2:23:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chillout C kullanıcısına yanıt

Ps Plus oyun kütüphanene eklemen için 1 aylık süren vardı normalde, bu süre bu oyuna özel 2 aya çıkarıldı. Yani evet kütüphaneye eklediğinde kalacak.

• Online oyun oynayan adam zaten tıpış tıpış alacak plus

• Online oyun oynamak için PS Plus gerekmiyor.Türkiye’de PS Now neyazıkki yok.PS now Almanya’da kullanıyorum.Hem arşivi geniş ve PS plus dan avantajlı ve online oyuna izin veriyor.Kendi oyunlarınızı da online oynatıyor.Bir örnek vereyim GTA online modda oyunuyorum sorunsuz.Zaten aldığınızda online oyun destekli.PS Plus özel bir durum değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 27 Şubat 2021; 13:16:54 >
  • QRocKfire kullanıcısına yanıt

Online için PS PLUS'a gerek var.

(Fortnite gibi ücretsiz oyunlar hariç.)

• Ahmetoyunbros A kullanıcısına yanıt
    Malesef yanlış biliyorsunuz.PS NOW online multiplayes destekliyor.Merak ediyorsanız biraz göz atın.Yada deneyin dediğimi göreceksiniz.Ben bizzat kullanıyorum.Bunu nasıl anlarsınız ps plus olmayan bir hesapla ps now olan hesapla oynamaya çalışın göreceksiniz.Ps now bir yılı geçkindir oynuyorum.Araştırmadan yorum yapmayın.Hatta İngilizceniz varsa ana sayfasından bir alıntı.

inglizce alıntı siteden :

Games in the PlayStation Now library support multiplayer, just like the retail versions of the game. Multiplayer invites can also be sent and received, just like normal. In addition, you can enjoy PS4 and PS3 multiplayer games online through PS Now without a PlayStation Plus subscription.

Türkçe:

PlayStation Now kitaplığındaki oyunlar, oyunun normal sürümleri gibi çok oyunculu desteği destekler. Çok oyunculu davetler de tıpkı normal gibi gönderilebilir ve alınabilir. Ayrıca, PlayStation Plus aboneliği olmadan PS Now üzerinden çevrimiçi PS4 ve PS3 çok oyunculu oyunların keyfini çıkarabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 27 Şubat 2021; 22:28:45 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.