Şimdi Ara

Exxen abone sayısı 1 milyona yürüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu ve yeni yıl ile birlikte erişime açılan Exxen içerik platformu büyümesini sürdürüyor. Kısa sürede 500 bin abone toplayan Exxen’de yeni hedef 1 milyon aboneye ulaşmak.

Exxen abone sayısı kaç?

Biraz daha genç kitleye hitap eden eğlence ve komedi programlarının ağır bastığı Exxen platformu 7 günlük deneme süresi sunuyor. Acun’un 900 milyon TL civarında bir yatırımdan bahsettiği Exxen için hedefler büyük.

Ayrıca Bkz.Diablo 2 Resurrected'ın PC sistem gereksinimleri belli oldu; oynanış görüntüleri paylaşıldı

Haber Global kanalına açıklamalar yapan Acun Ilıcalı iki ay içerisinde Exxen platformunun abone sayısının 1 milyona ulaşmasını beklediklerini açıkladı. Böylece yaklaşık 4 ay içerisinde Exxen platformu 1 milyon aboneye ulaşmış olacak.

Acun Ilıcalı ulusal kanallarda komedi ve eğlence unsurlarının geri planda kaldığını fark ettiğini ve Exxen stratejisini de buna göre belirlediğini ifade ediyor. Yakın dönemde Hasan Can Kaya’nın sit-com tarzındaki komedi dizisi, İbrahim Büyükak’ın İlginç Bazı Olaylar dizisi, O Ses Türkiye Rap yarışması ve Olağan Şüpheliler dizisi meraklılarını bekliyor olacak.

• Daha önceki EXXEN haberinde inşallah batar demiştim ve Acun'un bu çok ağrına gitmiş olacak ki StoryBox'daki röportajında dolaylı olarak benden bahsetmiş, anlam verememişti. Konuyu biraz daha açayım nasıl olsa buraları okuyor...
    Vatandaş olarak görevimiz toplumu ileriye götürmektir. Evet para kazanmak ilk baştaki hedefiniz olabilir ama belli bir noktadan sonra vatandaşınıza hoş vakit geçitmenin, istihtam sağlamanın dışında ülkenizi ileriye götürecek adımlar atmanız beklenir. Bu bağlamda elinizi gerçekten taşın altına koymanız, bunu gösterebilmeniz beklenir. İşte bu noktada Acun medya ve hemen hemen tüm medya kuruluşlarına kızgınım. Tarafsız haber içeriği yok. Peki tercih olmayabilir. Belgesel niteliğinde sadece hayvanları börtü böcekleri kastetmiyorum. Bilim sanat ile ilgili toplum zekasını az da olsa öne çıkartacak, halkını düşünmeye sevkedecek, birşeyler başarabilmesi için cesaretlendirecek en ufak bir kıvılcım belirtisi bile yok. Kutuma gitmek istiyorum deyip saçma sapan 10 dan geriye saymakla bu ülkeye BENCE ihanet ediyorsunuz. Evet izleyici kitleniz hoş vakit geçiriyor olabilir buna elbet ihtiyacımız da var ama her şey bundan ibaret olmamalı. Yetenekli insanları ülkeye tanıtıyorsunuz bunlar güzel EĞLENCELİ şeyler. Eğitici şeyler nerede... Çocuklar maşa koca ayı v.b. çizgi filmleri izliyor peki ne öğreniyor?
    Sizlere sadece küçük bir örnek söyleyeyim. 4 yaşındaki çocuğuma yaklaşık 4 ay boyunca çizgi film olarak sadece BBC Numberblocks izlettim. Sonuç: 4 ay sonunda çocuğum 1 den 100 e kadar ingilizce sayıları okuyabiliyor, söyleyebiliyor ve basit toplama ve çıkartma işlemlerini yapabiliyor. İşte bir ülkenin toplumuna verdiği basit bir örnek. Aynı soruyu kendinize sormanızı istiyorum. Ben gelecek için ne yaptım...
    Sözlerimi geri alıyorum, İnşallah batmazsınız ama sozlerimin biraz batmasını dilerim...
    Insanlarin yorgun beyinlerine uyusturucu etkisi yapacak sekilde programlar yapan bu platformun basarili olmasini hic istemiyorum. Gelecege rol model olacak ve toplumu ileriye tasimayacak bir zihniyetin medyada bu kadar baskin yer tutmasi da oldukca uzucu. Yillardir gosterilen Survivor toplumumuza ne katmistir ya da neler goturmustur diye sorsak bu platformun neden basariz olmasini istememizin alt yapisi olusacaktir.
  • 6 milyon olsa gene kendini amorti etmiyor! :)

• Youtube da bedava izleyebilecegim icerikleri parayla millete sunan sacma birsey

• Böyle böyle çok güzel reklam yapıyorsunuz. Zaten millet meraktan deneme süresi olduğu için kayıt oluyor. Bir kaç ay sonra göreceğiz. Şu anda YouTube'da yayınlanan içerikleri sildirip buraya yüklemişler. Orijinal içerik lazım. Gain daha yenilikçi bir platform.

• Exxen vereceğim parayı youtube premium'a veririm en azından reklam izlemem

• çöp olmasını değiştirmiyor ama :)

• Acaba üye sayısı olarak aktif olanı mı sayıyorlar yoksa kayıt olup para ödemeyi iptal edenler de sayılıyor mu
  • Acundan dolayi TV 8 dahi izlemiyorum, exxen'de 5 para etmez zaten iptv'de var, hatta daha fazlası var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence exxenin başarılı olup olmayacacağı 1 sene sonra belli olur

• Daha önceki EXXEN haberinde inşallah batar demiştim ve Acun'un bu çok ağrına gitmiş olacak ki StoryBox'daki röportajında dolaylı olarak benden bahsetmiş, anlam verememişti. Konuyu biraz daha açayım nasıl olsa buraları okuyor...
    Vatandaş olarak görevimiz toplumu ileriye götürmektir. Evet para kazanmak ilk baştaki hedefiniz olabilir ama belli bir noktadan sonra vatandaşınıza hoş vakit geçitmenin, istihtam sağlamanın dışında ülkenizi ileriye götürecek adımlar atmanız beklenir. Bu bağlamda elinizi gerçekten taşın altına koymanız, bunu gösterebilmeniz beklenir. İşte bu noktada Acun medya ve hemen hemen tüm medya kuruluşlarına kızgınım. Tarafsız haber içeriği yok. Peki tercih olmayabilir. Belgesel niteliğinde sadece hayvanları börtü böcekleri kastetmiyorum. Bilim sanat ile ilgili toplum zekasını az da olsa öne çıkartacak, halkını düşünmeye sevkedecek, birşeyler başarabilmesi için cesaretlendirecek en ufak bir kıvılcım belirtisi bile yok. Kutuma gitmek istiyorum deyip saçma sapan 10 dan geriye saymakla bu ülkeye BENCE ihanet ediyorsunuz. Evet izleyici kitleniz hoş vakit geçiriyor olabilir buna elbet ihtiyacımız da var ama her şey bundan ibaret olmamalı. Yetenekli insanları ülkeye tanıtıyorsunuz bunlar güzel EĞLENCELİ şeyler. Eğitici şeyler nerede... Çocuklar maşa koca ayı v.b. çizgi filmleri izliyor peki ne öğreniyor?
    Sizlere sadece küçük bir örnek söyleyeyim. 4 yaşındaki çocuğuma yaklaşık 4 ay boyunca çizgi film olarak sadece BBC Numberblocks izlettim. Sonuç: 4 ay sonunda çocuğum 1 den 100 e kadar ingilizce sayıları okuyabiliyor, söyleyebiliyor ve basit toplama ve çıkartma işlemlerini yapabiliyor. İşte bir ülkenin toplumuna verdiği basit bir örnek. Aynı soruyu kendinize sormanızı istiyorum. Ben gelecek için ne yaptım...
    Sözlerimi geri alıyorum, İnşallah batmazsınız ama sozlerimin biraz batmasını dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YesimCirakli -- 26 Şubat 2021; 10:6:52 >

• Bence üye sayısıdır o çünkü içeriklerin hepsi alternatif sitelerde var ve izlenme sayıları da hayli yüksek. O siteleri engellemeden ayakta durması mümkün değil gibi.

• YesimCirakli Y kullanıcısına yanıt
    eksiği yok fazlası var. bomboş içeriklerin yarışmaların medyası

• hahahah gerçek dışı rakam. 1 milyona yürüyormuş :) sırf merakımdan üyelik açtım, izlenecek 2 tane program var zaten, Tolgshow ve Konuşanlar.

Diğer Tolgshowlara göre izlerken mimik oynamadı, hiçbir bölümü olmamış. Çok büyük hevesle ekran başına oturmuştum.

Konuşanlar da aynı format, aynı muhabbet hafiften baymaya başladı. Gerçekten vay bee denilecek ve kendine bağlayacak bir yapım içermiyor bence.. Bu şekilde reklam yapmaya çalışmak yerine içerik zenginleştirmesi lazım

• Aşşırı kötü bir platform. Alınacaksa BluTV alınmalı bence. En son S Sport'u da satın aldı BluTV. Premier Lig, Formula 1 yayınlarını BluTV ile izleyebilirsiniz. Bir sürü içerik de yanında cabası. Ayrıca ucuz da.
  • Haberde "Exxen abone sayısı kaç?" yazılmış ama altta sorunun cevabı yok ve 2 ay içinde 1m olması bekleniyor diyor. Haber daha çok okunsun google indexlesin diye yapmadığını bırakmamışsın ekrem helal olsun :D

• Amazon prime platformunda kat kat daha iyi yapımlar var amazon sitesindeki indirimler de cabası e bide twitch var. Kim niye abone olur bu platforma pek anlam veremedim.
  • cngiz kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle gain daha anlamlı eğitici bir platform
  • Galatasaray düşmanlarına prim vermeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • recep ivediğin milyonlarca izleyeni varken çok normal.

• Olayı yanlış anladınız millet Acun Aziz Nesin'in Türk Halkının %65'i savaştır tezini ispatlamak istiyor...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.