Şimdi Ara

Halo Infinite Yeni Ekran Görüntüleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yayıncı Microsoft ve geliştirici 343 Industries, Halo Infinite'in hikaye modundan yeni ekran görüntüleri paylaştı.

Devam eden geliştirme sürecinden ve PC versiyonundan alınmış ekran görüntüleri.

Halo Infinite'in hikaye modunda "Tüm umutlar kaybolduğunda ve konu insanlığın kaderine geldiğinde, Master Chief karşılaştığı en acımasız düşmanla yüzleşmeye hazır olacak. Destansı bir macerayı deneyimlemek ve sonunda Halo halkasının büyüklüğünü keşfetmek için yeniden başlayın ve insanlığın en büyük kahramanının zırhının içine gireceksiniz."

Halo Infinite bu sonbaharda Xbox Series, Xbox One ve PC (Steam, Microsoft Store) için çıkacak. Çok oyunculu mod oynaması ücretsiz olarak piyasaya sunulacak. Hikaye modu ise ilk günden konsol ve PC için Xbox Game Pass'e dahil olacak. 

• Harika gözüküyor sadece bir kaç ekran görüntüsüyle yine gündemi belirlediler Twitter'da falan baya konuşuluyor. Ayrıca Halo serisi 81 milyon satış rakamına ulaşmış.
  • Güzel görünüyor ama sunumdan önce de güzel güzel ssler etrafta dolanıyordu. Sunumda ucube ortaya çıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grafikleri umrumda değil iyi bir oynanış ve hikaye sunup, Bungie Halolarının yerine geçsin artık.

• Her iki nesile çıkıyor oluşu ve 120 fps ittirmecesi bu oyunu bitirdi ... Birde Series S var tabi ki...

Şu görseller kaç yıl önceki oyunlar tarafından aşıldı. Sözde yeni nesil.

Şu 2 jenerasyon öncesine bak arkadaş:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 26 Şubat 2021; 11:16:35 >
  • umarım hikayeyi toparlarlar bu oyunla
  • Atmosfer ile karakter görsellerini birbirine karıştırmayın..
  • Hiç fena gözükmüyor. Önemli olan gunplay zaten.

F2p mod steame gelirse büyük ilgi toplar bence.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt

Onlar concept artdı, bu görüntüler doğrudan oyun içerisinden alınmış.

• Antikaruh kullanıcısına yanıt

120 fps sadece multiplayer'da olacak, görsellere çok etki edeceğini sanmam. Başka oyunlar da var 120 fps moduna sahip olup güzel gözüken (cod, gears 5 vb.). Yazdıklarınızdan sadece eski nesile çıkma kısmının oyunu etkileyebileceğini düşünüyorum, onu da 1 senelik ertelemeyle çözerler.

• Çoğunluğun fantezisi 120, 240 1875486 fps değil, stabil 60 fps. Ah bide şunu anlasalar :)
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt

Ben 2 milyon fps istiyorum.

• Playstation 2 ye çıkmış Black bundan daha iyi duruyor

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt

Bu Black'den mi bahsediyoruz? Tam olarak neresi daha iyi duruyor acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mert84

Bu Black'den mi bahsediyoruz? Tam olarak neresi daha iyi duruyor acaba?

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt

Düzgün bir cevap vermeye değmez trollsünüz belli ki.

• quote:

Orjinalden alıntı: Skylined

Ben 2 milyon fps istiyorum.

Yanlış yüzyılda doğmuşsun kanka.
  • Ekran görüntülerinden çok güzel gözüküyor Türkçe gelirse steamede çıkarsa düşünmeden alırım
    Microsoftun sadece steamdeki Türkçe oyunlarını alıyorum
    Türkçe yoksa parada yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu görüntülere iyi demek Halo adına hakaret bence. Koskoca Halo serisini o kadar bütçeli bu kadar pahalı yapıyoruz diyen Microsoft'un getirdiği hal acınası gerçekten. Ben ilk gösterdikleri sunumdan sonra düzeltmişlerdir sanıyordum ancak ortada düzelen bir şey yok. Bari bu oyunun yediği linçten ibret alıp Hellblade II gibi oyunlara emek versinler, Ninja Theory'e özgürlük tanısınlar, güzel bir oyun oynayalım.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.