Şimdi Ara

◄◄◄ PUG 106 BÖLÜMÜ ►►►Güncel !!! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
5
Favori
83.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar turbo hakkında bilgi sahibi olan arkadaş varmı eger arabamı satmaz isem taktırmayı düşünüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: therebeder

arkadaşlar turbo hakkında bilgi sahibi olan arkadaş varmı eger arabamı satmaz isem taktırmayı düşünüyorum

arabanın modeli ne xs mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: opn

quote:

arkadaşlar turbo hakkında bilgi sahibi olan arkadaş varmı eger arabamı satmaz isem taktırmayı düşünüyorum

arabanın modeli ne xs mi?

gti
  • 106 gti ye turbo taktırmak mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: BySerkan

106 gti ye turbo taktırmak mı

evet
  • quote:

quote:

106 gti ye turbo taktırmak mı

evet

nasıl yani?turbonun basıncını falan mı artırmayı düşünüyosun?turbo bi araca 2.turbo olmaz diye biliyorum.volkswagen turbo+komprasör uygulaması yapıyor mesela, bunun gibi bişeydenmi bahsediyosun?
  • benim arabamda turbo yok ki 106 larda turbo yok
  • quote:

benim arabamda turbo yok ki 106 larda turbo yok

hiç olmaz olurmu?106ları meşhur eden turbolu motorudur.eğer kullandığınız arabanın modeli 106 gti ise aracınızda turbo vardır.zaten gti ın manasıda budur
  • eminmisiniz ?benim turbodan kastım ilanda gösterdiğimdir ,bişey daha öğrendim ,o kadar biniyorum arabaya neyi var neyi yok bilmiyorum eyvallah saol
  • blow off demek istedin galiba
    turbo araçlara takılan parça
    şu çuff çuff sesini çıkaran zamazingodan
  • turbo+blow off evet çuf çuf
  • quote:

turbo+blow off evet çuf çuf

yanlız o sesi duymak biraz maliyetli
    Blow off fiyatları 300-400 $ civarlarında

birde turbo olmayan araçlarda da o sesi vermesi için elektronik blow off lar mevcut piyasada
    100$ civarı onlarda biraz daha uygun, çalışma şekli de debriyaj teline entegre edilen buton sayesinde debriyaja bastıkca çuff ladığını biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BySerkan -- 24 Mayıs 2008; 21:37:02 >
  • quote:

quote:

turbo+blow off evet çuf çuf

yanlız o sesi duymak biraz maliyetli
    Blow off fiyatları 300-400 $ civarlarında

birde turbo olmayan araçlarda da o sesi vermesi için elektronik blow off lar mevcut piyasada
    100$ civarı onlarda biraz daha uygun, çalışma şekli de debriyaj teline entegre edilen buton sayesinde debriyaja bastıkca çuff ladığını biliyorum.

teşekkürler:)
  • arkadaşlar, 98 xr aracım var, bazen rölantide stop ediyor. sorun nerden kaynaklanabilir, benzer sorun yaşayan oldumu?
  • eğer ki aracınız rolanti olarak da düzensiz ise yakıt pompasından olabilir, gaz kelebeğinden veya o bujilerin yağa bulanmasından tutun enjektörlere kadar birçok şey buna sebebiyet verebilir, önemli olan şu; hata mesajı aldınız mı ve başka belirtiler/farklılıklar varmı aracınızda
  • arıza ışığı yanmıyor, rölantide oynama yok sadece ışıklarda falan durunca araç rölantiye geçince stop ediyor. tekrar çalıştırıp gidiyorum.
  • Arkadaşlar bende de 106 XS var.Bu arabaya ufak çapta modifiye düşünüyorum.4 kapılı ve otomatik bi arabaya en fazla neler yapılabilir? Ayrıca 1 depo benzinle yaklaşık olarak şehir içi 500Km gidiyorum. 1.6 motor 90 beygir.Bu normal midir?

Resmi de aşağıda tam yıkanırken çektim
     ◄◄◄ PUG 106 BÖLÜMÜ ►►►Güncel !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4gn3t!c -- 26 Haziran 2008; 5:34:07 >
  • Bende GTI alacagım inş. seneye Kazasız bulmak zor gerçekten ama arayacagım
  • Valla dediğin gibi kazasız çok zor.iyice kontrol etmen gerekior
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.