Şimdi Ara

Apple CEO'su Tim Cook, yepyeni bir iPhone sözü verdi: Çentik tarih olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
6.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple CEO'su Tim Cook, yepyeni bir iPhone sözü verdi: Çentik tarih olabilir

Kısa süre önce teknoloji devi Apple'ın yıllık hissedarlar toplantısı düzenlediği ve bu toplantıda şirket yönetiminin geçen yılki performansına daha yakından bakıldığı öğrenildi. Ayrıca CEO Tim Cook'un Apple'ın geleceğe yönelik planlarından bazılarını paylaştığı belirtiliyor.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy M62, şirketin resmi web sitesinde listelendi: İşte özellikleri

Bu toplantıda Apple'ın başındaki isim Cook, tam olarak ne beklendiğini detaylandırmadı, ancak bir tasarım değişikliği ve çentiğin terk edilmesinden bahsettiği varsayılıyor. Yeni nesil iPhone'larda çentiğin küçültülmesi veya tamamen kaldırılması bekleniyor. Zira, Çini akıllı telefon üreticileri, çentik konusunda bir süredir daha kompakt çözümler sunmaya başladılar.

Apple CEO'su Tim Cook, yepyeni bir iPhone sözü verdi: Çentik tarih olabilir

iPhone kullanıcılarını sevindiren gelişme

Geçen yıl iPhone 12'nin piyasaya sürülmesinden sonra, çeşitli kaynaklar Apple'ın çentiksiz bir iPhone 13 prototipini test ettiğini bildirimişlerdi. Eğer bu söylenti doğruysa ve sonuçlar kabul edilebilirse, kullanıcılar açısından bu sinir bozucu durum tarihe karışabilir.

Önceki sızıntılar ise Apple'ın bu yıl tanıtacağı yeni nesil akıllı telefonlarını, iPhone 13 olarak değil, iPhone 12s olarak adlandıracağı yönündeydi. Dolayısı ile önümüzdeki yılki iPhone modellerinde (12s) çentiğin küçültüleceği ve iPhone 13 ile birlikte de tamamen kaldırılabileceği düşünülüyor.

Kaynak:https://news.mydrivers.com/1/741/741813.htm

• 2017 yılında aldığım sony xperiza Xz1 4 gb rami ile snapdragon 835 ile sıkıntısız çalışıyor hala ama konu bu değil herkesin kendi özgür iradesi ve ekonomik bir bütçesi var insanların tercihlerini yeren sözler kullanmasanız keşke kaldıki hala s3 mini kullanan insanlar var çok taraflı ve gereksiz bi yorum olmuş sizinki isteyen isteği telefonun parçasını hayli hayli bulur efenim
    Telefonum iphone bir telefonu en az 5 sene kullanırım çevremde bir android telefonu 5 sene stabil memnun kalarak kullanan görmedim git bak hala iphone 5 kullanan var. İphone 5 zamanında çıkan hangi adroid telefon hala stabil şekilde kullanılıyor zamanında iphoneyle adroidr aynı parayı verenlerin aklina tükür bence para basar gibi piyasaya android telefon basan ve 6 ay geçmeden çöp olan modellerle dolu güncellemeyi felan geçtim bugun aldın yarın kılıf bulamıyorsun ekran kırılsa parça bulamıyorsun ucuz diye aldığın telefonlara. Pahalı adroid almakta başlı başına hata aynı paraya iphone al 5 sene kafan rahat hala iphone 5 yazdığında ekrandan kasasına kadar telefonu topluyorsun. Herşey hava atmak değil
    5 sene once 2 adet galaxy s7 almistim bir kendime bir esime, kendiminkini dusurup kirdim birkac ay once, kirana kadar herhangi bir sikintisi olmadan calisiyordu, digeri hala herhangi bir sikintisi olmadan calisiyor. Kirmadiktan sonra calismayi durduracagini zannetmiyorum. Stabil mi stabil, isimi goruyor mu goruyor.
  • Çentik kaldığı an param Apple'a

• 2030da alırım bi tane

• adamlar mars a gitti telefondaki çentiği konuşuyoruz.
    bu olsa ne olacak olmasa ne olacak bir yenilik midir

• Tarih centik olur ama centik tarih olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igetsky -- 25 Şubat 2021; 15:13:58 >
  • Ben yukarida ve asagida simetrik olacak sekilde biraz daha kalin bir cerceve gorecegimizi dusunuyorum.
  • Cok büyük yenilik

• dargmen kullanıcısına yanıt
    Telefonum iphone bir telefonu en az 5 sene kullanırım çevremde bir android telefonu 5 sene stabil memnun kalarak kullanan görmedim git bak hala iphone 5 kullanan var. İphone 5 zamanında çıkan hangi adroid telefon hala stabil şekilde kullanılıyor zamanında iphoneyle adroidr aynı parayı verenlerin aklina tükür bence para basar gibi piyasaya android telefon basan ve 6 ay geçmeden çöp olan modellerle dolu güncellemeyi felan geçtim bugun aldın yarın kılıf bulamıyorsun ekran kırılsa parça bulamıyorsun ucuz diye aldığın telefonlara. Pahalı adroid almakta başlı başına hata aynı paraya iphone al 5 sene kafan rahat hala iphone 5 yazdığında ekrandan kasasına kadar telefonu topluyorsun. Herşey hava atmak değil
  • Zaten tek derdimiz centikti
  • çentiksiz ve çift simli olsa keşke. androidden uzaklaşsam

• Çentik kalkmaz umarım. Çentiksiz Çin malı telefonlara benziyor.
  • 3.5 mm. jack girişini de geri getirin bi zahmet... Seri olsun !

• marsk35 kullanıcısına yanıt
    2017 yılında aldığım sony xperiza Xz1 4 gb rami ile snapdragon 835 ile sıkıntısız çalışıyor hala ama konu bu değil herkesin kendi özgür iradesi ve ekonomik bir bütçesi var insanların tercihlerini yeren sözler kullanmasanız keşke kaldıki hala s3 mini kullanan insanlar var çok taraflı ve gereksiz bi yorum olmuş sizinki isteyen isteği telefonun parçasını hayli hayli bulur efenim
  • marsk35 kullanıcısına yanıt
    Bencede haklısınız şu anda iphone 6s kullanıyorum, kaç tane android eskittim meğer boş yere çile çekiyormuşum bundan sonra param oldukça her zaman iphone alacağım
  • Çentik çok önemli değilde benim için oled 144hz ekranla gelmesi şart artık içinde çok güçlü bir işlemci barındırıyor ama ekran bunu törpülüyor
  • Yemişim çentiği iphone 11 im var ve Bluetooth sorunlu kendi kendine açılıp kapanıyor hatayı kabul ettiler yazılımla düzelticeğiz dediler son güncelleme ile düzeltemediler bir sonrakiyle düzelmez ise dava edicem millete sorunlu 11 leri sattılar hikaye anlatıyorlar şimdi benim için apple bitmiştir. Bu arada sık sık Bluetooth u kopan arkadaşlar bu kopma değil takip edin cihazın Bluetooth unu kendi kendine açılıp kapandığı içindir
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Aynen type-c den dönüştürücü almaya devam ediyor arkadaşlar hayret niye söylemediniz ?
  • mami2388 M kullanıcısına yanıt
    Siz hata demişsiniz de o hata değil ki :D kontrol panelden kapatırsanız açılıyor tekrar kullanım olur diye. Gidip ayarlardan kapatmanız lazım
  • 2jz1993 kullanıcısına yanıt
    Tabiki biliyorum o değil apple kullanıcısıyım sorun farklı kanıtlandı analiz yapıldı sorun apple tarafından kabul edildi.
    Sorun ne biliyormusun ayarlara hiç gitmeden kapanıp açılması.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.