Şimdi Ara

Razer’dan geniş açılı web kamerası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzaktan eğitim ve uzaktan çalışma konseptinin giderek yaygınlaşması web kameralara olan talebi adeta patlattı. Geçen yıl stok sıkıntısı yaşanan web kamera sınıfına iddialı ürünler eklenmeye devam ediyor.

Razer Kiyo Pro özellikleri ve fiyatı

Razer Kiyo Pro modeli üst sınıf web kamera ürünlerine olan talebe cevap vermeyi amaçlıyor. Yüksek görüntü kalitesi ve geniş açı seçenekleri ile web konferanslarında önemli bir alternatif olacak.

Ayrıca Bkz.Asus ROG Phone 5'in tanıtım tarihi açıklandı: 6.000 mAh batarya ve Snapdragon 888 ile gelecek

Web kamera 2.1MP çözünürlüğünde 1/2.8 inçlik Sony IMX327 sensöre sahip. Sensör Gorilla Glass 3 ile korunuyor ve gizlilik için bir kapağı da mevcut. Full HD 60fps video yeteneği opsiyonel HDR ile 30fps seviyesine düşüyor.

Razer Snyapse yazılımı ile 80, 90 ve 103 derece arasında açı geçişleri yapabilen Razer Kiyo Pro modeli 200$ fiyat etiketine sahip. Bununla birlikte 4K yeteneği ve Windows Hello desteğinin olmaması dezavantajları arasında.

Kaynak:https://www.engadget.com/razer-kiyo-pro-webcam-213842569.html

• O fiyata telefon alinir kamerasini da pc ye usb den baglailir. Mis gibi ve hatta 4K bile desteklenir ...

• Şöyle 200-300₺ ye geniş açı web cam olsa, ben araştırdım bulamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.