Şimdi Ara

MMO Warhammer: Odyssey'in tam sürümü mobil cihazlar için yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MMO Warhammer: Odyssey'in tam sürümü mobil cihazlar için yayınlandı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Virtual Realms'in yaptığı MMO Warhammer: Odyssey'in tam sürümü iOS ve Android cihazlar için yayınlandı.

Ayrıca Bkz.Spor oyunu Pumped BMX Flow, iOS için ücretsiz olarak yayınlandı

Bir süredir beta testleri yapılan Warhammer: Odyssey, Old World'un ikonik bölgelerine gidebildiğiniz Warhammer evreninde geçen bir açık dünya MMO'sudur. Klasik MMO'da olduğu gibi ister arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz, ister tek başınıza. Oyunda üç farklı ırk bulunuyor: İnsan, elf ve cüce. Altı farklı da sınıf bulunuyor: Witch Hunter, Archmage, Slayer, Engineer, Shadow Warrior ve Warrior Priest. Sınıflar da farklı uzmanlıklar ve becerilerle birlikte 12 farklı alt sınıfa ayrılıyor.

MMO Warhammer: Odyssey'i şu anda App Store ve Google Play üzerinde ücretsiz bir şekilde bulabilirsiniz. Oyunun boyutu yaklaşık olarak 2.5GB. Oyunun mağaza sayfalarını ve fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

• Oynayan varmi güzelmi
  • güzel bir mmo var mı oynasak? bu oyun nasıl?

• Sakın bulaşmayın, oto-play oyunu imiş. Bildiğimiz MMORPG'den eser dahi yok, ne yetenek gerektiriyor, ne derinliği var...

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

Sakın bulaşmayın, oto-play oyunu imiş. Bildiğimiz MMORPG'den eser dahi yok, ne yetenek gerektiriyor, ne derinliği var...

Neden oyunu kötülüyorsun? Ben google play yorumlarında oto play olmadığını okudum. Kaldı ki olsa ne olacak mobil mmorpg de oturup dakikalarca mob mu keseceksin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar ben oyunu oynuyorum ve otomatik oynanan bir oyun değil oldukça hoş arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir oyun tek başınıza görevlerde zorlanabilirsiniz .. Ranald Serverı Nick Munzur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.