Şimdi Ara

PlayStation State of Play Sunumu Yarın Düzenlenecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sony Interactive Entertainment, bir sonraki State of Play sunumunu duyurdu.

PlayStation 5 ve PlayStation 4'e gelecek 10 adet oyun gösterilecek. Bu 10 oyuna yeni oyun duyuruları ve Haziran 2020'de PlayStation 5 konsolunun gösterildiği PlayStation 5: The Future of Gaming sunumunda yer alan bazı üçüncü parti oyunlardan yeni haberler dahil.

30 dakika sürecek sunum Türkiye saati ile 26 Şubat Cuma 01:00'a denk geliyor. YouTube ve Twitch resmi PlayStation kanalı üzerinden izlenebilecek.

• hadi hayırlısı. PS5 yeni aldım. İnşallah güzel oyunlar duyururlar.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • bloodborne +gow ascension remastered desem çok mu uçmuş olurum
  • quote:

Orjinalden alıntı: from softwave

bloodborne +gow ascension remastered desem çok mu uçmuş olurum

bloodborne remaster yapılıp pcye de çıkabilir ama o bu sunumda olmaz daha. GOW için de remaster olacaksa ragnarok'un çıkışına yakın duyarız
  • Gow ascension serinin en kötü oyunuydu beklemeyin bence :))))

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 1.parti oyunların dışında GTA 5 gösterirler muhtemelen. Malum oyun 1234567890 üncü kez çıkacak.
  • Bloodborne 60fps sürümü.

• umudum gow ragnarok un ps4e de gelmesi. Bunu duyursunlar yeter bana :( 2022 de çıkar oyun daha önce de demiştim ama ps4e gelirse ancak oynayabilirim başka imkanım yok çünkü ha geleceğine inanıyor muyum bence çok düşük ihtimal ama yine de umut ediyorum

• Olacaklar,

Ps vr 2. Ps vr ve oyunları. Ps vr ve ps5 uyumu. Ps vr bu defa muazzam teknoloji. Ps vr almayanın aklı yok -Sony sunucusu

Ratchet and Clank oynanış çıkış tarihi, Horizon çıkış tarihi oynanış, bi iki yeni nesle uyarlanmış exc oyun belki Uncharted 4.

Haa Sony remake projesi haberleri doğruysa Gow serisini bekliyorum açıkçası. God of War 1, 2, Psp oyunları Remake ve 3-Ascension yeni nesle uyarlanmış hali.

Aha da gelecek olanlar bunlar (bakalım tutacak mı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lextor -- 24 Şubat 2021; 11:10:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kena bridge of spirits ten bir duyuru gelsin artık ya

• TLOU: Part II multiplayer bekliyorum. Belki Bluepoint'i de almışlardır PlayStation State of Play Sunumu Yarın Düzenlenecek 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-02177D6B6 -- 24 Şubat 2021; 11:48:55 >
  • Ps5 vr'ın inşallah 5k çözünürlükte ve tüm oyunları vr'a çevirebildiğini söylerler inşallah
  • Dostlar kimsenin neden God Of War Ragnarok için beklentisi yok ki? Artık ne olursa olsun, 2022'de bile çıkacak olsa en kötü bir Trailer görmenin zamanı geldi bence.Ben bu canlı yayında birşeyler göstereceklerini düşünüyorum açıkçası..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIE Santa Monica -- 24 Şubat 2021; 13:30:16 >
  • Gow yenisini göstereceklerini sanmıyorum. Tahminim en çok Horizon'un yenisini gösterirler. 4-5 indie oyun felan derken biter.

• GT 2022
    GoW 2022
    Days Gone PC

Ne yüzle sunum yapacaklarmış?

• God of War gelsinnn

• BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    ragnorak a yakin olursa ara cok sogumadigi icin belki gow zevkini baltalayabilir diye dusunuyorum.tekrar düşününce de bloodborne grafik falan iyiydi baya . remastered gelirse bi fps sayaci 60 olur ama o da sunuma konulacak kadar onemli olmaz. santa monica nin gow disinda birde order oyunu vardi mekanikler kisitli ve sinema tadinda pahali vir deneyimdi. belki ps5 e bir guzellik yapip ucuzdan onuda iteleyebilir;er gow remastered yerine. hatta uslu bir cocuk olursak elden ring i bile gorebiliriz
  • 30dk'lik sunumda büyük projelerini göstermezler. Hatta yeni bir duyuru bile olmaz.
  • 10 oyunun yarısı VR oyunu çıkarsa şaşırmam sony çok yatırım yapıyor vr olayına

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.