Şimdi Ara

Yeni God of War Oyununun Ertelenme İhtimali Artıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni God of War oyununun çıkış tarihi ertelenebilir.

God of War Ragnarök kod adlı oyun geçtiğimiz Eylül ayında çok kısa bir teaser video ile hiç bir görüntü olmadan duyurulduğunda oyunun 2021'de çıkacağını açıklanmıştı.

Sony Interactive Entertainment başkanı ve CEO'su Jim Ryan, bugün GQ ve Famitsu ile gerçekleştirdiği röportajlarda, 2021'in ikinci yarısında çıkacak oyun olarak Horizon Forbidden West'ten bahsetti. God of War'un adı geçmedi.

Bloomberg'ten Jason Schreier da oyunun bu yıl çıkacağına ihtimal vermiyor.

Sony Interactive Entertainment ayrıca bugün Gran Turismo 7'nin çıkış tarihini 2021'den 2022'ye erteledi. corona virüsünün geliştirme sürecini yavaşlatmasından dolayı. Henüz resmi bir açıklama yok ancak benzer bir duyuruyu yakında God of War için de görebiliriz.

• Konsol sattırmak için uydurulmuş bir yalandı 2021 de bu oyunun çıkacağını düşünen safdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 23 Şubat 2021; 20:1:45 >
  • Gran Turismo 7 ertelendikten sonra ben de pek inanmıyorum. Horizon Forbidden West'in çıkması çok iyi olacaktır çok özel bir oyun. Final Fantasy 16 da iyi gidecek yanına

• Uydurdular konsol satmak için.
  • demiştim ama god of war hayranları görmezden gelip heyecana kapıldılar gereksiz yere bu oyun 2022de anca çıkar oda sonbaharına doğru
  • Bir yanda taş gibi gameplay'i ve efsane bir orkestra ile duyurulan God of War, diğer tarafta sadece "geliştirildiği bilinsin" diye basit bir logo ile duyurulan God of War 2. 2022 de çıkacağını da bence beklememek gerek.

• Ps5 için acele etmeyin demiştim yeniliyorum en az 2 yıl daha bekleyin. Ps alanlar da şuan oynayacak oyun yok. Gidin Xbox alın
  • Fragman dahi göstermediler ki çok belliydi zaten bu yıl çıkmaması
  • Gow2 duyuruldu diye ps5 alan var mi aramizda?
  • Sunumun ilk günü söyledik bu oyun o tarihte çıkmaz çıkamaz sony fanları gazlasın ps5 satışları düşük kalmasın alamayacak adam gow gazıyla hemen alsın diyerekten saldılar meydana düşünme yeteneği pek olmayan sony ne derse inanan sony aşıkları sevindi oldu bitti şimdi erteleme zamanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalandan bir resim gosterdiler micro karşısında ezilmemek için zaten ihtimal vermiyordum 2yıldan önce çıkması mümkün görünmüyor ps5 nesli 1 gow 1 gt 7yle geçer belki last of us 3 gerisi çoklu platform.
  • Ps4de gow 2018 yüklü 1 yıldır duruyor eski gow tadı kesinlikle yok oynayayım diyorum ama olmuyor birakıyorum gow 3 remaster var hala efsane çatır çatır oynatıyo kendini fakat yeni gow olmamış gibi.
  • Abi yapmayin ya.2020 felaket yiliydi.2021 ise oyunsuzluk yili olacak herhalde
  • Bu sene çıkmayacağı belliydi. Bu sene Horizon Forbidden West'i PS5'e 60 FPS oynatacak şekilde getirmeleri yeterli olacaktır.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Konsol yok, sorun yok :) Ha pro için de çıkacaksa üzücü tabii dicem :) Oyunun standart sürümü 699TL olur o zamana gene çıkmasının anlamı olmaz :) Neyse :)
  • Koca nesli ve 7,8 yili yine 8 10 oyunla gecistirecekler.Neyseki Ps4 e ve pcye de gelecek cogu oyun.

• Sony bugün ne fail yaptı be yetişemiyoruz haberlere artık.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Ps4de gow 2018 yüklü 1 yıldır duruyor eski gow tadı kesinlikle yok oynayayım diyorum ama olmuyor birakıyorum gow 3 remaster var hala efsane çatır çatır oynatıyo kendini fakat yeni gow olmamış gibi.

Boss savaşları kesmemiştir ondan hocam. GoW 3 öyle bi seviyeye çıkardı ki elini sallasan tanrıya çarpıyordu + finali falan uf uf :D O etki hafiften bende de oldu ama GoW 2018 bana göre olmuş, fanboylar gibi taparcasına övmem ama olmuş, hemde güzel olmuş.
  • quote:

Yalandan bir resim gosterdiler micro karşısında ezilmemek için zaten ihtimal vermiyordum 2yıldan önce çıkması mümkün görünmüyor ps5 nesli 1 gow 1 gt 7yle geçer belki last of us 3 gerisi çoklu platform.

gow ragnarok olmasa da sony'nin sunumları çok daha iyiydi zaten microsoft'unkilerden.
  • quote:

Ps5 için acele etmeyin demiştim yeniliyorum en az 2 yıl daha bekleyin. Ps alanlar da şuan oynayacak oyun yok. Gidin Xbox alın

Hem 'oyun yok' diyorsun hem de 'xbox alın' diyorsun bu nasıl bir R?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.