Şimdi Ara

Sony duyurdu: 144 TL değerindeki PS4 oyunu ücretsiz oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
4.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony duyurdu: 144 TL değerindeki PS4 oyunu ücretsiz oluyor

Sony'nin geçtiğimiz yıl düzenlediği 'Evde Kal' kampanyası geri dönüyor. Bugün yapılan resmi açıklamaya göre, 144 TL değerindeki Ratchet & Clank oyunu önümüzdeki hafta tüm PS4 ve PS5 kullanıcılarıına ücretsiz olarak dağıtılacak.

Sony geçtiğimiz yıl Nisan ayında Uncharted: The Nathan Drake Collection ve Journey oyunlarını ücretsiz dağıtmıştı. Şimdiyse Ratchet & Clank ücretsiz oluyor. Ratchet & Clank'i indirmek için PlayStation Plus abonesi olmanız gerekmeyecek.

Sony ve Insomniac Games ayrıca şu anda PS5 için Ratchet & Clank'in bir devam oyununu çıkarıyor. 11 Haziran'da yayınlanacak olan Ratchet & Clank: Rift Apart PS5'in gücünden en iyi şekilde faydalanacak oyunlardan olacak. Dolayısıyla Ratchet & Clank'i hala oynamadıysanız şimdi tam zamanı diyebiliriz.

Ratchet & Clank 2 Mart TSİ 07.00'da ücretsiz olacak. Oyunu Mart ayının sonuna kadar kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

Kaynak:https://blog.playstation.com/2021/02/23/play-at-home-returns-four-months-of-offers-for-playstation-games-and-entertainment-begin-march-1/#sf243317373

• Güzel haber. Özellikle PS5' e onca para verip akıl almaz fiyatlar nedeniyle oyun alamayanlara ilaç gibi gelecektir. PS5 versiyonu çok güzel görünüyordu oyunun.

• Keşke days gone pc ye gelse ajaja
  • Plus ile vermişti ama olmayanlar icin güzel bi gelişme. Güzel oyun
  • Keşke Spiderman verseler...
  • Plus için vermişlerdi zaten 144 tl edecek bir oyun değil bence.
  • +7 yaş grubu oyununu bedava vermesi gayet doğal :))
  • Atarız kütüphaneye ilerde çocuğumuz olursa açsın oynasın :)
  • Çocuk oyunları da artık bedava olsun
  • Umarız ki başka oyunlarda biz oyunculara ücretsiz sunulur.
  • BekirHan kullanıcısına yanıt
    Ps5 Para veren adamın oyun fiyatları çokda etkileyeceğini sanmıyorum.
  • İyiymiş kütüphaneye iner
  • Ne çocuk oyunu arkadaşlar, ben 36 yaşında oynadım bu oyunu, oldukça keyif aldım. Görsel olarak renkli diye çocuk oyunu sanmayın, saatlerce aynı şeyi yaptığınız açık dünya oyunlarından çok daha teknik ve güzel bir oyun. Sen kendini ne kadar zorlamak istersen zorlayabilirsin oyunda.

• Güzel. Arkadaşta diskini alıp 3 kere filan bitirmiştim ama olsun arşivde bulunsun. Hiç yoktan iyidir. Bu ayki plus oyunlarında da şöyle bir güzellik yapsa Sony iyi olacak.

• Güzel. Konsolu alınca oynarım. Stok bulabilirsek tabi.
  • TahsinS68 kullanıcısına yanıt

Var ya var. Etrafımda 12k iken alıp oyunlar çok pahalı abi yieea diyen tanıdıklarım mevcut [:)]

• BekirHan kullanıcısına yanıt
    Allah sabır versin sizlere bol bol :) Ben kendim aldım ilk türkiye sevkiyatında. Cihaz zaten 80 90 model bir araç parası. Kulaklığı,2. Kol,Kamerası,Sarj standı derken. Epey bir para gidiyor. Oyunlarına bakıncada en azından uygunmuş diyebiliyor insan. 12k verip oyuma laf yapan insanda bir zahmet elinden cihazı çıkarsın degerini bilecek birine versin.
  • Saçma sapan aklı kıt yorumlar yapanlara o zaman ps kendisi komple çocuk oyunu biraz ağzınızla değil mantıkla konuşun ya...??

• Keşke OverCooked Verseler

• Gerçekten bu oyun 144 tl mi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.