Şimdi Ara

Days Gone PC için Duyuruldu; Daha Fazla PlayStation Oyunu PC'ye Gelecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
0
Favori
6.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Horizon Zero Dawn'dan sonra bir başka PlayStation birinci parti oyunu daha PC'ye geliyor.

Sony Interactive Entertainment, Days Gone'ın PC versiyonunu resmi olarak duyurdu.

Bu ilkbaharda çıkış yapacak.

Sony Interactive Entertainment başkanı ve CEO'su Jim Ryan, GQ ile gerçekleştirdiği röportajda, ileride daha fazla PlayStation oyununu PC'ye getireceklerini doğruladı. Days Gone bu planların başlangıcını oluşturuyor.

Bend Studio tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon macera oyunu Days Gone Nisan 2019'da PlayStation 4'e özel olarak piyasaya sunulmuştu.

• 1- Detroit vs. pcye gelir. PS fanı onlar Sony stüdyosu değildi başka hiçbir oyun gelmez pcye der.

2- Death Stranding pcye gelir. PS fanı Kojima ile süreli anlaşma yapıldı Death Stranding zaten pcye gelecekti başka oyun gelmez pcye der.

3- Horizon Zero Dawn pcye gelir. PS fanı oyun motorunu pazarlamak için getirdiler, başka oyun gelmez pcye der.

4- Days Gone pcye gelir ve devamının da yolda olduğu söylenir. PS fanı hala Uncharted, GoW gelmiyor ya kafasındadır.

Ağlasanız da, sızlasanız da PS excleri artık pcye geliyor. Bundan da birkaç çılgınlık derecesinde fanboy olan tipler hariç herkes memnun.

Ben oyunları bilgisayarda oynamayı seviyorum, istediğim gamepadi takıyorum, git 6 yılda bir 1000 liralık gamepad al diye zorlamıyor kimse beni. Mağaza özgürlüğü var ucuz fiyat kovalayabiliyorum, tekel değil. Ayrıca bilgisayar zaten oyun dışında da çok kullandığım bir alet, bilgisayar parçasına verdiğim para konsola verdiğim paranın aksine sadece oyuna değil, başka pek çok rahatlığa gitmiş oluyor.

Sırf Forza Horizon oynamak için Xbox, sırf God of War oynamak için beni PS almaya zorlamayan Sony ve Microsoft'a bir OYUNCU olarak teşekkür ediyorum.

Gerekirse 2-3 yıl beklerim pcye çıkmasını, 2 tane exc oynamak için bu konsolları ve özellikle aksesuarlarını/oyunlarını alabilecek kadar zengin değilim ben.

Ne komik yorumlar bunlar yaa exc olmaktan çıkmıyormuş heveslerini alıyorlarmış vb. Siz o oyun ilk çıktığında o fiyatlardan alabiliyor musunuz. Oyun sizlere çıktığından çok daha iyi görseller ile ve çok daha uygun fiyata pc ye geliyor. Sanki pc yıllardır bu oyunları bekliyormuş da üzüntüden kahrolmuş.
    Üzüntüden çatlıyorsunuz ama belli de etmemek için taklalar atıyorsunuz.
    Zaten bunu görmemek için fanboy olmak lazımdı.Horizon çıktığında da demiştim.Gelse gelse Killzone gelir diyen bir arkadaş vardı isme gerek yok.Tlou,Gow, da gelecektir.Bu kadar da eminim geleceklerine ben.Tr deki fanboyları ego kassın diye koca şirket kar etmemeyi düşünmeyecektir.Asıl siz Gow,Tlou geldiğinde görün buraları.Adamların 7 yada 8. diyişleri daha çok oyun pc ye gelecek diye daha ne yapsınlar anlamanız için.
  • Jim ryan denen hırbo PS markasını bitirmeye and içmiş, yazıklar olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ohaaa bu sefer 75den cikarsa direk çekerim bunu
  • Sony kendi ayağına sıkıyor xd
  • Bu oyun gelse ne olur gelmese ne olur, getir Bloodborne, Gow, Uncharted gerisine gerek yok zaten.
  • xbox'ın zaferi kutlu olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Jim ryan denen hırbo PS markasını bitirmeye and içmiş, yazıklar olsun.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DDF6E77A0 -- 24 Şubat 2021; 17:31:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Jim ryan denen hırbo PS markasını bitirmeye and içmiş, yazıklar olsun.

Bitmez merak etme adamların amacı bazı ex oyunları pc'ye getirip pc oyuncusunu playstation'a çekmeye çalışmak kendileri de daha önce açıklamıştı zaten playstation ile bütünleşmiş bazı oyunların pc'ye gelmesi imkansız.

• Bu oyun gelse ne olur mu hahaha :D pcye çıkacağı zaman neden öyle diyorsunuz :D zamaninda hayatta çıkmaz diyende sizdiniz neyse bekliyorum tr altyazılı olmasıda çabası umarım epic özel olmaz
  • Playstation'ı tek alma sebebi bana kalırsa özel oyunlardı. Şimdi belli neredeyse hepsi gelecek pc'ye bari xbox'a falan da çıkarın çünkü özel oyunlar biterse PlayStation markası da biter ucuza series s alsın millet oynasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

xbox'ın zaferi kutlu olsun

Ne alaka bu haberden bunu mı çıkardın cidden? Adamlar herhalde god of war'ı çıktığı gibi pc'ye getirmeyecekler böyle satmayan eski ps exclusive oyunlarını getirmeleri gayet normal beklediğimiz şey
  • Hhaaha Sony başka bir oyunu PC’ye getirmez gibisinden ahmak kesenleri sahneye alalım artık. Daha durun siz. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vendrick

Bu mesaj silindi.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DDF6E77A0 -- 24 Şubat 2021; 17:30:35 >
  • Birazdan karışır buralar Days Gone PC için Duyuruldu; Daha Fazla PlayStation Oyunu PC'ye Gelecek 

• ps4 de en çok sevdiğim exc oyunu spider man'di umarım o da gelir pcde oynamakta nasip olur :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.