Şimdi Ara

Dark Souls Modu Nightfall için 18 Dakikalık Oynanış Videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
75
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Dark Souls modu Dark Souls: Nightfall için 18 dakikalık oynanış videosu yayınlandı.

Bir moddan çok hayran yapımı bir devam oyunu niteliğinde. Orijinal oyunun sonundan devam eden bir hikaye, yeni savaş sistemi, yeni dünya haritası, yeni eşyalar, yeni NPC'ler, gece gündüz döngüsü ve çok daha fazlasını içerecek.

Dark Souls: Nightfall, Dark Souls'un remastered versiyonunun varlıklarını kullanıyor ve oynamak için Dark Souls: Remastered'a sahip olmanız gerekecek.

Henüz bir çıkış tarihi bulunmuyor.

Oynanış videosuna aşağıdaki oynatıcıdan göz atabilirsiniz.

• Yani şu oyunu tekrar yükleteceksiniz bana!

• yapılmış en iyi oyun
  • Daha önce hiç souls oyunu oynamadım. 3’ü mü alayım yoksa sıradan yani remastered oyunundan mı başlayayım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Daha önce hiç souls oyunu oynamadım. 3’ü mü alayım yoksa sıradan yani remastered oyunundan mı başlayayım?

remastered indirime girmiyor ama ilk oyunla başlaman lazım yoksa eski gelir diğerlerini oynadıktan sonra.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Daha önce hiç souls oyunu oynamadım. 3’ü mü alayım yoksa sıradan yani remastered oyunundan mı başlayayım?

Birden başla.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt

1 ve 3' ü oyna derler 2. pek öneren olmaz.. ama ben 1. 3kez bitirdim 3e geçesim gelmiyor (vakit de olmuyor), 1 en iyisi .... ezberlemen gereken bir dünya var çok şanslısın Dark Souls Modu Nightfall için 18 Dakikalık Oynanış Videosu  rehber olmadan oynama yok ben izleyip bütün sırrı bozmak istemiyorum dersen işin çok zor.. yine de https://darksouls.wiki.fextralife.com/Dark+Souls+Remastered buradan itemler, yol haritaları, hikaye vs. öğrenebilirsin.. chrome ile giriyorsan sayfayı otomatik verir zaten. 2 defa normal bitirsen sonrasında ng+(newgame) oynamak istiyorsun.. her ng+ %25 oyunu zorlaştırır en fazla ng+7'ye kadar...

Ornstein and Smough 'da bol şans Dark Souls Modu Nightfall için 18 Dakikalık Oynanış Videosu  ve four king'de ve diğerlerinde Dark Souls Modu Nightfall için 18 Dakikalık Oynanış Videosu 

• crash95 kullanıcısına yanıt

yukarıdaki oynanışta dark souls havası pek yok ds evreninde geçen farklı bir oyun Dark Souls Modu Nightfall için 18 Dakikalık Oynanış Videosu 

Ama dark souls oynanmaya değer Dark Souls Modu Nightfall için 18 Dakikalık Oynanış Videosu ben 5 ay önce ng+1 yarım bıraktım.. çocuklardan vakit bulamıyorum yoksa, dark soulsa başladıktan sonra başka oyun oynayasım gelmiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.